‘این است که اخاذی’: Cuomo به فاش کردن بیشتر راهنمایی و رانندگی اطلاعات به فدرال

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید: برگ برنده دولت است برگزاری نیویورک مسافران و صادرکنندگان گروگان—و او قبول نمی کند او باج.

فرماندار نشانه های جمعه که او مایل به فاش کردن حتی بیشتر از گروه خودرو اطلاعات به مقامات فدرال از ارائه قبلا حتی به او قول داد برای محافظت از مهاجران مستند نشده اعمال می شود که برای مجوز تحت دولت جدید چراغ سبز قانون است. این حرکت در می آید چند هفته پس از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اعلام کرد که نمی خواهد قبول برنامه های کاربردی از نیویورک به دنبال به عضویت یا تمدید عضویت در آن اعتماد مسافر برنامه های روز پس از تشدید فدرال چک آغاز شد ترمز دولت را ماشین تجارت صادرات.

همانطور که قبل از کومو قاب خود امتیازی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان تلاش برای “تماس خود را بلوف”—حتی به عنوان او نشان داد او نه بر این باورند که ارائه خواهد ثابت کند موفق است.


“این اخاذی” کومو گفت: در تماس با خبرنگاران. “آنچه آنها در حال فکر کردن است که اجازه افزایش فشار بر فرماندار با صدمه زدن به h-u-r-t-در-g صدمه زدن به گروه های از مردم که او را تحت فشار برای تغییر موقعیت خود را.”

چراغ سبز قانون منع راهنمایی و رانندگی از به اشتراک گذاشتن سوابق خود را با مقامات فدرال تحت شرایط تقریبا تمام. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره کرده است که آداب و رسوم قبلا لذت می برد و دسترسی به مواد که گفتند لازم برای انجام مناسب چک های پس زمینه برای اعتماد مسافرتی طرح و بررسی عناوین اتومبیل گرفتن حمل به مشتریان خارج از کشور و بررسی صاحبان آنها.

فرماندار اما اصرار دارد که این ادعاها فقط ادعای. هنوز هم پس از شکست به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن كرد در هفته گذشته به یک معامله به موجب آن دولت فدرال می تواند دسترسی به اعتماد مسافر متقاضیان سوابق راهنمایی و رانندگی در مورد اساس کومو علنا پیشنهاد جمعه که دولت به نوبه خود بیش از همه راهنمایی و رانندگی اطلاعات به وزارت امنیت داخلی به جز جزئیات که ممکن است پرچم هر فردی به عنوان مستند نشده.

اما دموکرات اظهار داشت که دوباره از دولت در واقع فقط می خواهد برای به دست آوردن اطلاعات است که کمک به حزب جمهوری خواه رئیس جمهور ماموریت برای پیگیری کردن و دور کردن غیر مجاز اتباع خارجی.

“آنها در حال بازی یک بازی” کومو گفت. “آنها می خواهند لیست افراد فاقد مدارک در نیویورک به دلیل آنها می خواهند به آنها را از کشور اخراج شود چرا که این تهمت دستور.”

دفتر والی اذعان به Crain را در هفته گذشته که کومو پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن برخی از راهنمایی و رانندگی مدارک فدرال نیاز به قانونگذاری ایالتی به اصلاح چراغ سبز قانون است. معلوم نیست که آیا استوار دموکراتیک بدن خواهد بود مایل به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. فرماندار اذعان کرد در این تماس را فشار دهید که تجارت و محدودیت های مسافرتی را به حال یک اثر مضر بر امپراتوری اقتصاد دولتی است.

“آن لطمه می زند, New York,” او گفت:. “بالا بازرگانان بالا وکلا, بالا, بانک, بالا, رسانه های افرادی که زیاد مسافرت بین المللی است. آن لطمه می زند و گردشگری است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید