توماس ناشناس’ راهنمای کشیدن خود را از غم و اندوه ناشی از از دست دادن –

Category: وب وایر Comments: No comments

غم و اندوه یک بار تصور می پایمال کردن یک فرد به نقطه ای که در آن نیروهای او و یا او را به اوج غیرمنطقی گلایه. از زمان به زمان آن را شعله ور اندازی در قلب تکمیل افسرده گودال که به نظر می رسد غیر قابل اجتناب. نویسنده و غم و اندوه متخصص بازیابی توماس ناشناس آشنا است از این غم و اندوه و الگوهای ارائه می دهد تخصص خود را در غم و اندوه برنامه های بازیابی به خوانندگان است. کتاب “عسل راک شکاری: یک توله سگ می میرد یک خانواده سوگوار,” می تواند به طور قابل توجهی کمک به کشیدن بچه ها و دیگران را از غم و اندوه.

ذکر شده در بالا کار برجسته یکی از غم انگیزترین حوادث در زندگی است که می تواند به طور بالقوه آشفته یک فرد عاطفی و روانی دولت برای یک دوره طولانی از زمان. از دست دادن یک توله سگ یا حیوان خانگی (که اکثر مردم اگر نه همه درمان به عنوان یک عضو خانواده) حمله می تواند یک خانه شاد با یک موج جزر و مدی از غم و اندوه. در حالی که آن را به عنوان طبیعی به عنوان شادی برخی از تمایل به رنج می برند از ثابت غم و اندوه و شکست به دنبال راه خود را.

این کتاب نوشته شد برای نویسنده نوه. از طریق فرم داستان او طول می کشد یک کودک از طریق این مرحله از غم و اندوه و پاسخ به سوالات سخت: “آیا من دیدن حیوان خانگی من در آسمان ؟” و “می توانید حیوان خانگی من به خاک سپرده شود از پشت زیر بوته یاس بنفش و هنوز هم با خدا است؟”

در بسیاری از خانواده یک حیوان خانگی بسیار مهم است عضو خانواده است. بیشتر با بچه های کوچک و افراد مسن. هنگامی که حیوان خانگی می میرد از دست دادن واقعی و دردناک است. این کتاب یک مثبت کمک کند. این یک رویکرد جدید به از دست دادن حیوان خانگی.

توماس ناشناس با دقت طول می کشد که خواننده را از طریق مراحل غم و اندوه و منجر آنها را در یک راه قابل قبول برای کار را از طریق فرایند هایی. این کتاب نه فقط برای کودکان و بزرگسالان بسیاری پیدا کرده اند آن را بسیار مفید است. با درک این فرایند کودکان و دیگران بهتر خواهد بود قادر به کمک به دیگران زمانی که آنها به صورت مرگ یک عشق یک یا دیگران. این یک فرصت برای بحث در مورد کودک در مورد مرگ یا مسیحیت.

انتشار خود را از مدتها از گلایه و دیدن رنگ های روشن زندگی از نو با کمک توماس ناشناس’ “عسل راک شکاری: یک توله سگ می میرد یک خانواده سوگوار.” این کتاب در آمازون در دسترس کتاب. همچنین بیشتر غم و اندوه بازیابی برنامه های ارائه شده در Anonymous’ دیگر کار از یک دوره سقوط در غم و اندوه بازیابی: برای گروه کوچک تسهيل کننده و هر کسی که مبارزه با غم و اندوه.

“عسل راک شکاری: یک توله سگ می میرد یک خانواده سوگوار”
نوشته شده توسط توماس ناشناس
منتشر شده توسط انتشارات ترافورد
تاریخ انتشار: August 22, 2008
شومیز: $10.28
 
 
درباره نویسنده:

توماس ناشناس نسل سوم است مراسم تشییع جنازه خدمات حرفه ای. او کمک کرده است تا بسیاری از خانواده ها طرح معنی دار زندگی قدردانی از خدمات برای عزیزان خود. تعهد خود را همیشه به انجام همه چیز را برای کسانی که به او به عنوان اگر مرحوم شد او را به پدر, همسر و یا فرزند. او سازماندهی و کار با بسیاری از غم و اندوه بازیابی پشتیبانی گروه. تام او یک پیشگام در آموزش CPR. او یک بار نوشت که او آموزش “مسائل” قبل از اینکه آنها می دانستند آنچه به آن تماس بگیرید. او همچنین سازماندهی بسیار موفق بیوه فرد اجتماعی گروه پشتیبانی توضیح داده شده در این کتاب است. او اولین بار صلیب سرخ آمریکا, مربی, مربی برای CPR پیشرفته و کمک های اولیه در دولت است. او در معرفی پزشکی اکسیژن و دو طرفه ارتباطات رادیویی برای سرویس آمبولانس در منطقه خود را. او تاسیس و مدیریت یک داوطلب مواد غذایی, شربت خانه, خدمت, هفت شهر در طول رکود اقتصادی. او همچنین پیاده سازی یک فاجعه برنامه استفاده می شود به عنوان یک مدل توسط بسیاری از شهرها در آماده سازی برای Y2K. تام یک مسیحی معتقد است. او لذت می برد و تدريس در مدرسه یکشنبه و نوشتن. او اغلب با افزایش و یا باد کردن کیکس با همسرش لوئیس.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>