تامسون رویترز بدست Pondera راه حل

Category: وب وایر Comments: No comments

تامسون رویترز (TSX/NYSE: TRI) اعلام کرد که آن را به دست آورد Pondera راه حل های پیشرو در ارائه فن آوری و تجزیه و تحلیل پیشرفته برای مبارزه با تقلب زباله و سوء استفاده در بهداشت و درمان بزرگ و برنامه های دولت است.

تامسون رویترز در خدمت دولت و سازمان های فدرال و ایالتی و محلی سطح با راه حل ها و منابع برای بهبود بازده, کاهش خطر و کاهش تقلب. کسب Pondera راه حل افزایش عرضه در خطر تقلب و انطباق فضا و اجازه خواهد داد که تامسون رویترز به گسترش در آن رویکرد استراتژیک به ارائه بینش از طریق تجزیه و تحلیل پیشرفته هوش مصنوعی و تخصص انسان.

“تامسون رویترز و Pondera سهم تعهد به خدمت به مشتریان با راه حل های که باعث کاهش تقلب توسط افراد هدف قرار دادن برنامه های دولت گفت:” استیو عوارض گمرکی رئيس جمهور از کسب و کار دولت برای تامسون رویترز. “Pondera خواهد بود یک جزء کلیدی برای مجموعه ای از ابزارهای موجود به دولت مشتریان که با استفاده از فن آوری اطلاعات و انسانی و تجزیه و تحلیل برای حمایت از ماموریت خود و بهره مندی جوامع خود.”

“سازمان های دولتی ارائه و راه اندازی برخی از بزرگترین برنامه ها در جهان و این واقعیت به تنهایی باعث می شود آنها را برای اهداف غیر قانونی سود از طریق تقلب” گفت: Jon Coss مدیر عامل و موسس Pondera راه حل. “ما آخرین تکنولوژی و پیشرفته تجزیه و تحلیل ترافیک برای کمک به مشتریان ما مبارزه با تقلب و زباله و با پیوستن به تامسون رویترز ما قادر خواهد بود به ارائه حتی بیشتر برای کمک به مشتریان با بینش کلیدی برای به حداقل رساندن خطر و کاهش تقلب.”

در سال 2011 تاسیس Pondera راه حل های مبتنی بر در ساکرامنتو و یک دفتر در فلوریدا.

مالی شرایط خرید اعلام نشده است.

Pondera راه حل

Pondera راه حل اهرم تجزیه و تحلیل پیشرفته هوش مصنوعی و هوش انسانی برای کمک به دولت و تجاری بهداشت و درمان برنامه های حفظ انطباق و تشخیص تقلب اتلاف و سوء استفاده است. خود هسته سیستم تشخیص FraudCaster کمک می کند تا مشتریان خود را شناسایی و جلوگیری از صدها میلیون دلار در نامناسب پرداخت در برنامه های بهداشتی و برنامه های دولت است.

تامسون رویترز

تامسون رویترز پیشرو در ارائه اطلاعات کسب و کار خدمات. محصولات ما عبارتند از: بسیار تخصصی اطلاعات را فعال کنید نرم افزار و ابزارهای حقوقی, مالیات, حسابداری و انطباق حرفه ای همراه با جهان ترین اخبار جهانی خدمات – ایسنا. برای کسب اطلاعات بیشتر در تامسون رویترز بازدید tr.com و برای آخرین, اخبار جهان reuters.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>