هزاران نفر برای جمع آوری Black Lives Matter تظاهرات در استرالیا

Category: آرکانساس Comments: No comments

سیدنی — تظاهرات رفتم جلو در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در نقاط دور افتاده استرالیا در روز شنبه در برابر مشاوره از دولت و مقامات بهداشتی اما به طور قابل توجهی در مقیاس کوچکتر از قبلی آخر هفته هنگامی که ده ها هزار نفر بسیج در شهرستانها در امتداد ساحل شرقی.

بزرگترین تظاهرات در پرث در غرب استرالیا سرمایه دولت که در آن استرالیا پخش Corp. برآورد شده که 5000 نفر جمع شده بودند به افتخار جورج فلوید و به یاد داشته باشید بومی استرالیا افرادی که فوت کرده اند در حالی که در بازداشت است.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, در دستبند, on May 25 در حالی که سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او. مرگ او باعث شده است تا هفته تظاهرات در آمریکا و سراسر جهان با همان موضوع: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

تهدید و باران و عدم شورای شهر مجوز به معنای پرت تجمع نمی رسیدن به رود 8,000-15000 نفر دهندگان امیدوار بود شرکت کنند.

هانا McGlade یک وکیل حقوق بشر و فعال به نام برای تحقیقات مستقل به بومی مرگ در دوران بازداشت و رد تماس ها از سیاستمداران برای مردم به جمع آوری برای تظاهرات.

“آنها به ما گفت نمی آمده است. آنها به ما گفت به سکوت. ما نمی خواهد سکوت” McGlade گفت.

استرالیای غربی دولت برتر را علامت McGowan بود خواست سازمان برای به تعویق انداختن این رویداد گفت: “این است که در مورد تلاش برای صرفه جویی در زندگی مردم است.”

یک مرد در 30s که با حضور در این تجمع در ملبورن آخر هفته گذشته بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus تشدید نگرانی ها در مورد پتانسیل موج دوم در استرالیا فقط به عنوان دولت های فدرال و ایالتی در حال کاهش محدودیت.

غربی استرالیا COVID-19 مقررات منع جمعیت بیش از 300 از جمع آوری اگر چه پلیس نیست اجرای اجتماعی فاصله جریمه و سازمان های ارائه شده ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست به تظاهرات در روز شنبه.

در سراسر کشور بعد از اعتراضات آغاز شده در دور دست در شمال با بیش از 1000 تجمع مردم در پارک شهر در داروین است که کمترین تعداد از مردم بومی استرالیا, خارجه تامائولیپاس.

پلیس در شمال خاک با صدور بیانیه ای گفت این رویداد مسالمت آمیز “و اجازه اعضای جامعه به بیان دیدگاه های خود در یک محیط امن.”

Sharna کوچه یکی از داروین اعتراض سازمان گفت: این جمعیت در نظر پخش شده توسط Sky News Australia: “ما خسته از بی عدالتی. ما خسته از خشونت در برابر مردم ما در اصطلاح محافظ بازداشت کرده است. ما واقعا می خواهید به دانستن زمانی که آن را متوقف کند.”

مردم بومی و جزیره نشینان تنگه تورس شامل 2 درصد از استرالیا و جمعیت اما 27 درصد از جمعیت زندان. آنها نیز محروم ترین اقلیت قومی در این کشور و بالاتر از متوسط نرخ مرگ و میر نوزادان و فقیر سلامت کلی و همچنین به عنوان کوتاه امید به زندگی و کاهش سطح آموزش و پرورش و اشتغال از دیگر استرالیایی.

پناهندگان فعالان برگزار کوچک تظاهرات در سیدنی و ملبورن و بریزبن در اعتراض به بازداشت پناهجویان با وجود هشدارهای پلیس گفت: هر کسی حضور در سیدنی در اعتراض به خطر انداخته بودن جریمه و بازداشت شده است.

حدود 70 معترض بودند تعدادشان کمتر توسط پلیس در سیدنی سالن شهر.

پلیس از جمله برخی سوار بر اسب شمارش معترضان به عنوان آنها را جمع آوری و پراکنده گروههای بیش از 20.

نیو ساوت ولز پلیس ایالتی دستیار کمیسر Michael حاضر گفت: سیدنی تظاهرات بودند مجاز و “ما به هر عمل ما نیاز به اطمینان حاصل شود که COVID بهداشت سفارش abided و جامعه امن نگه داشته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>