سوگواری هزاران نفر جورج فلوید در تگزاس در میان خواستار اصلاحات

Category: آرکانساس Comments: No comments

هوستون — آخرین فرصت برای خداحافظی به جورج فلوید به خود جلب کرد هزاران نفر از عزاداران دوشنبه به یک کلیسا در زادگاه خود در هوستون به عنوان مرگ او دو هفته پیش در ادامه به استوک تظاهرات در امریکا و فراتر از آن بیش نژادی و بی عدالتی و موجب فرانسه به طور ناگهانی توقف استفاده از پلیس خفه کردن نگه می دارد.

تحت سوزاننده تگزاس گرما در چشمه ستایش کلیسا عزاداران با پوشیدن تی شرت با فلوید تصویر یا عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” — عبارت او گفت: بارها و بارها در حالی که به پایین دوخته توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس — منتظر ساعت برای دیدن فلوید بدن پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای در یک کفش طلا-رنگی تابوت. یک مرد در خط غش در حالی که دیگران انتظار سنگ “به من تکیه کن.”

برخی می دانستند فلوید در نزدیکی پروژه های مسکن که در آن او بزرگ شده. دیگران سفر برای ساعت ها و یا سوار از کشورهای دیگر. کسانی که نمی توانستم آن را به میل خود تجلیل و قدردانی: در لس آنجلس یک مراسم تشییع جنازه به سبک صفوف خودرو inched از طریق مرکز شهر به عنوان مشاهده آغاز شد در هوستون. در تنسی ساکنان ممفیس برگزار شد یک لحظه سکوت.

Onc برنت نزدیک فلوید را در تابوت پوشیده, در خانه, جین, ماسک صورت ناخوانا با “8:46” — طول زمان دادستان ها می گویند فلوید بود که سیاه دوخته بود به زمین تحت یک افسر زانو قبل از او درگذشت.

“همه مردم سیاه و سفید مجرم نیستند. همه مردم سفید نیست نژادپرستان. تمام پلیس ها بد نیست. و جهل می آید در همه رنگ. این چیزی است که من فکر کردن در مورد زمانی که من مشاهده بدن” برنت 66 گفت.

فلوید مرگ در 25 مه الهام گرفته از اعتراضات بین المللی و کشیده جدید توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده توسط پلیس و نظام عدالت کیفری.

ساعت به مشاهده یک قاضی در مینیاپولیس نگه داشته وثیقه در $1 میلیون دلار برای درک چوین مامور پلیس به اتهام قتل درجه دوم در Floyd مرگ است. چوین, 44 گفت: تقریبا هیچ چیز در طول 11 دقیقه شنیدن در حالی که ظاهر می شود در تلویزیون مدار بسته از حداکثر امنیت زندان است.

دو هفته پس از فلوید مرگ تاثیر ادامه داد: به طنین هر دو در خانه و خارج از کشور.

در پاریس فرانسه را بالا مقام امنیتی گفت: پلیس دیگر نمی خواهد انجام چوک نگه می دارد که متهم شده است که چند مورد از خفگی و آمده اند تحت تجدید انتقاد فلوید پس از مرگ است. و در واشنگتن دموکرات ها در کنگره پیشنهاد یک جارو تعمیرات اساسی از پلیس نظارت و روش است که عبارتند از سراسر کشور ممنوعیت چوک نگه می دارد در یک برنامه به طور بالقوه گسترده قانونی در واکنش به تظاهرات توده محکوم به مرگ آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است.

“با این اتفاق می افتد به آن را برای ایجاد یک تفاوت در جهان” گفت: Pam رابینسون که با فلوید در هوستون و دست از بطری آب به عزاداران انتظار خارج از کلیسا است. یک مرد در این خط که تا به حال هیچ سایه سقوط به عنوان درجه حرارت مشخصی بالاتر از 90 درجه گرفته شده بود با برانکارد به یک خنک کننده ایستگاه در مقابل کلیسا.

Comill آدامز گفت: او سوار بیش از هفت ساعت از شهر اوکلاهما با خانواده اش از جمله دو کودک در سنین 8 و 10. آنها عینک تطبیق سیاه و سفید تی شرت با “من نمی توانم نفس بکشم” در پشت پیراهن او ساخته شده به خصوص برای یادبود.

“ما تا به حال مشاهده شده است تظاهرات در تلویزیون. ما شده ایم در خانه احساس خشم. در آن زمان ما به ارمغان آورد به اشک,” آدامز گفت. “واقعیت این یکی باعث تغییر, ما تا به حال آمده بود یک بخشی از آن است.”

عزاداران بودند نیاز به پوشیدن ماسک بیش از ترس از coronavirus ایستاده بود و 6 فوت از هم جدا به عنوان آنها متوقف شد به طور خلاصه برای مشاهده تابوت. در یک مرحله پشت سر تابوت دو یکسان نقاشی های دیواری از فلوید با پوشیدن یک کلاه سیاه است که به عنوان خوانده شده “هوستون” و فرشته بال کشیده پشت سر او.

جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در میان اولین برای مشاهده تابوت و برنامه ریزی شده برای دیدار خصوصی با خانواده است. او عینک یک راه طلا-و-کراوات زرشکی رنگ فلوید را هوستون دبیرستان که در آن فلوید standout بازیکن فوتبال.

“جورج فلوید است که رفتن به تغییر قوس آینده ایالات متحده است. جورج فلوید است درگذشت بیهوده است. او در زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی” ابوت گفت.

فلوید مرگ موجب خواستار تغییر در سراسر کشور.

مینیاپولیس شورای شهر قول داده است برای از بین بردن این شهر 800-عضو آژانس پلیس. و در واشنگتن در مجلس نمایندگان و سنا دموکرات برگزار شد یک دقیقه سکوت در کنگره به رهایی سالن قبل از پیشنهاد تغییرات قانونی در پلیس نظارت خواندن فلوید نام و کسانی که از دیگران کشته, پلیس تعاملات و زانو را به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه — در حال حاضر یک نماد خشونت پلیس.

علاوه بر ممنوعیت پلیس خفه کردن, دارای, عدالت در پلیس عمل خواهد محدودیت قانونی برای حمایت از پلیس و ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی حوادث با توجه به یک پیش نویس اولیه. این بلند پروازانه ترین تغییر به اجرای قانون توسط کنگره در سال است.

در همین حال مقامات در سراسر کشور در حال حاضر مراحل گرفتن به یاغی چوک نگه می دارد: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آنها را آموزش و دنور پلیس اعلام کرد روز شنبه آنها منع آنها موثر بلافاصله.

فلوید مراسم تشییع جنازه خواهد بود روز شنبه پس از دفن در هوستون یادبود باغ گورستان در حومه پرلند که در آن او خواهد شد به استراحت در کنار مادرش Larcenia فلوید.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود برای سفر به هوستون برای دیدار با فلوید خانواده و ارائه خواهد شد پیام فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات. قبلی خاطرات جای گرفته اند در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد شد.

شهرستانها تحمیل حکومت به عنوان چندین تظاهرات هفته گذشته خدشه دار شد اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور با توجه به گزارش های ردیابی شده توسط آسوشیتد پرس.

اما اعتراضات در روزهای اخیر شده است به شدت مسالمت آمیز و بیش از آخر هفته چندین ادارات پلیس به نظر می رسد به عقب نشینی از تاکتیک های تهاجمی.

چندین شهر را برداشته حکومت از جمله شیکاگو و نیویورک که در آن فرماندار خواست معترضان برای آزمایش برای coronavirus و با احتیاط ادامه دهید تا زمانی که آنها تا به حال به عنوان نگرانی مطرح شده است که تظاهرات می تواند منجر به افزایش ویروس موارد است.

فلوید مطرح شد در هوستون سوم Ward نقل مکان کرد و به مینیاپولیس چند سال پیش به دنبال کار و یک شروع تازه است. صورت خود را در حال حاضر به نظر می رسد در یک نقاشی دیواری در محله های قدیمی و نام او شعار می دادند و دهها هزار نفر در هفته گذشته در یک تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر هوستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>