تیفانی غواصی پس از گزارش است که در مقابله با LVMH نامشخص است

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Tiffany & Co. روز پس از women’s Wear Daily گزارش LVMH را 16 میلیارد دلار معامله به خرید طلا و جواهر نامشخص است که اقتصاد ایالات متحده چهره های گسترده تحول.

اعضای هیئت مدیره از لوکس فرانسوی غول مرتب به دیدار سهشنبه برای بحث در مورد برنامه ریزی کسب WWD گزارش با استناد به افراد ناشناس. مدیران نگران Covid-19 همه گیر است که اختلال در اقتصاد آمریکا و رشد ناآرامی بیش از خشونت پلیس مد نشریه گفت. آنها همچنین ابراز نگرانی بیش از تیفانی توانایی برای پوشش بدهی های آن پیمان در پایان معامله.

تیفانی سهام 8.9 ٪ به $117.03 سه شنبه شدیدترین روزانه رها کردن پس از 2015. LVMH است که موافقت به پرداخت $135 سهم برای تیفانی بود با کمی تغییر در پاریس در معاملات روز شنبه.


تیفانی نمایندگان نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر از بلومبرگ. یک LVMH نماینده کاهش یافته است به نظر.

“من می خواهم تصور کنید این طبیعی است که LVMH داخلی مورد بحث پیشنهاد تیفانی کسب — با توجه به حجم معامله Covid-19 وضعیت اخیر ناآرامی های اجتماعی در آمریکا” نوشته لوکا Solca یک تحلیلگر در Sanford C. Bernstein. “پس گفت که تیفانی تصاحب خواهد ارائه منحصر به فرد فرصت استراتژیک به LVMH, افزایش موقعیت خود را در مارک طلا و جواهر.”

Solca گفت: این یک “سوال باز” آیا LVMH خواهد سعی کنید به مذاکره مجدد شرایط بهتر. تیفانی کاهش یافته است 12 درصد از شرکت فرانسوی توافق برای خرید بزرگترین در لوکس کالا صنعت در ماه نوامبر. این قرارداد قرار بود در اواسط این سال است.

اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است مختل و یا از خط خارج شماری از معاملات از جمله L Brands, Inc.’s توافق به فروش اکثریت سهام در راز ویکتوریا خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار همکاران. اگر LVMH-تیفانی tie-up هم جدا می افتد این امر می تواند یکی از بزرگترین تا کنون مربوط به Covid-19.

نیویورک-بر اساس طلا و جواهر سایت می گوید که از ژوئن 1, فروشگاه خود را به طور موقت تا اطلاع ثانوی بسته. همه گیر نیز تحت تاثیر توانایی این شرکت در ارائه بعدی روز و حمل و نقل اکسپرس. فروشگاه رفت و در اواسط ماه مارس با توجه به همه گیر shutdown. برخی از آن مکان تا به حال ویندوز خود را سوار به عنوان تظاهرات roil شهرستانها در سراسر ایالات متحده


LVMH را برنامه ریزی شده خرید شده است این موضوع از گمانه زنی ها پس از بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر چشم انداز مصرف کننده در سراسر جهان است.

برای شرکت معامله در اصل ساخته شده استراتژیک حس: خرید مستقر در ایالات متحده تیفانی کمک خواهد کرد Louis Vuitton صاحب چالش کارتیه پدر و مادر ریشمون برای تسلط جهانی طلا و جواهر کسب و کار. اما به عنوان یک آمریکایی محدود کردن هزینه های اختیاری و فروشگاه های خرده فروشی به طور موقت به بستن درهای خود را در حال رشد قرار گرفتن در معرض به بازار ایالات متحده ندارد کاملا مشابه درخواست تجدید نظر به عنوان آن بود زمانی که tie-up اعلام شد در ماه نوامبر گذشته.

قبل از این ویروس مستند از 183 سال تیفانی تلاش شد با آرامش در گردشگری بین المللی ترافیک و ناآرامی های مدنی در هنگ کنگ است. در ایالات متحده مدیریت می کرد برای جذب مشتریان جوانتر هر چند فروش آهسته بوده است به دوباره بجای اول برگشتن. مدیر ارشد اجرایی الساندرو Bogliolo ساخته شده در چین یک اولویت شمارش در بازار به عنوان یک موتور رشد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>