نکاتی برای خرید مواد غذایی در طول COVID-19 همه گیر

Category: وب وایر Comments: No comments

مقامات بهداشتی توصیه می روم خانه به عنوان کوچک که ممکن است در طول بیماری همه گیر اما اگر شما سالم هستند و نیاز به خرید مواد غذایی شما باید برخی از اقدامات احتیاطی در حالی که خرید در فروشگاه. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در حال حاضر توصیه می کند که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی مانند مواد غذایی و داروخانه ها که در آن می توان آن را دشوار است به عمل اجتماعی فاصله.

برای کاهش خطرات برای شما و خانواده شما رفتن به خرید در یک زمان است که کمتر شلوغ و فهرست خود را از مواد غذایی آماده به طوری که شما می توانید به سرعت. پس از این ویروس زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح روز به عنوان به زودی به عنوان شما فروشگاه را وارد کنید و انتخاب کنید تا به سبد خرید و یا خرید سبد فرض کنیم که دست خود را کثیف هستند و اجتناب از دست زدن به صورت خود را. پس از خروج از فروشگاه با استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست یا دستهای خود را با آب و صابون به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در اینجا برخی از راهنمایی:

  1. اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران است.
  2. خود را لمس کرده و چشم و بینی و یا دهان در فروشگاه که شامل خاراندن و دست زدن به موهای خود را.
  3. استفاده از یک بدهی یا کارت اعتباری. اجتناب از دست زدن به اسکناس یا سکه.
  4. نگه داشتن الکل ژل در ماشین خود را. قرار دادن مواد غذایی در تنه و سپس باز کردن درب خودرو و استفاده از ضد عفونی کننده برای از بین بردن دست خود را به دستگیره و هر سطح دیگر شما لمس کرده اند.
  5. هر زمان که شما به خانه از خیابانی ترک کفش خود را در خارج و یا در درب و لباس خود را تغییر دهید. انجام پیاده روی در اطراف خانه با لباس شما پوشیده ام خارج است. شستن دست های خود را بلافاصله با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه.
  6. تمیز کردن مواد غذایی با یک ضد عفونی کننده با الکل 70 ٪ است. اگر شما لازم نیست که این محصول با استفاده از آب و صابون و خشک کردن مواد غذایی قبل از قرار دادن آنها را دور. اگر امکان بن بیرونی مواد غذایی بسته بندی و کیسه های پلاستیکی.
  7. اگر شما خرید تازه unpackaged تولید است که ممکن است توسط شخص دیگری آنها را مالش زیر آب در حال اجرا و اجازه دهید آنها را خشک. توجه داشته باشید که داده ها وجود دارد نشان می دهد که COVID-19 گسترش است با مصرف مواد غذایی است.
  8. فراموش نکنید که برای ضد عفونی کردن تلفن همراه خود را و هر گونه موارد دیگر شما را لمس در حالی که شما از خرید.
  9. شستن دست های خود را شما را پس از تمیز قرار داده و دور از مواد غذایی است.

تحویل

به یاد داشته باشید که در صورت امکان گزینه تحویل کمتر خطرناک تر از یک سفر به سوپر مارکت به شما به عنوان جلوگیری از مصرف کنندگان دیگر. اما مطمئن شوید که برای ضد عفونی کردن کارت مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و بسته بندی و همچنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>