تیش-حفاری نفت متعلق به فایل های فصل 11

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به نام تیش است که در همه جا در این شهر است. وجود دارد تیش بیمارستان تیش مدرسه هنرهای نمایشی در دانشگاه نیویورک به تیش گالری در موزه متروپولیتن. یک تیش صاحب 50 درصد از غول.

اما منبع این خانواده 6 میلیارد دلار ثروت در خوابگاه loews برگزاری شرکت به ندرت باعث می شود اخبار. خانواده به نظر می رسد مانند آن است که راه. مدیر اجرایی جیمز تیش را ندارد یک سوال از تحلیلگران در طول یک Feb. 10 کنفرانس تلفنی به بحث در مورد شرکت خود را از 15 میلیارد دلار در سال 2019 درآمد و نزدیک به 900 میلیون دلار درآمد را حتی به عنوان Covid-19 بود و باعث ویران کردن در خارج از کشور.

خانواده سازمانی شکست آن سکوت دوشنبه پس از الماس حفاری دریایی یکی از خوابگاه loews بزرگترین منابع برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند. خوابگاه loews اذعان کرد این امر رنج می برند “قابل توجه noncash از دست دادن” پس از نوشتن ارزش آن 53 درصد سهام در تولید کننده نفت است که آن را تا به حال به ارزش 1.5 میلیارد دلار. تیش رئیس الماس دریایی.

یک خوابگاه loews سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.


الماس دریایی ورشکستگی نیست ، این شرکت کاهش یافته و ماه گذشته به 14 میلیون دلار پرداخت بهره بدهی های خود را. هنوز الماس امتناع خوب را گرفتار وال استریت خاموش گارد با توجه به آن به تازگی کشیده شده بود پایین 400 میلیون دلار از تسهیلات اعتباری و هیچ یک از بدهی های خود را matures تا 2023.

“ما کمی شگفت زده شده توسط این واقعیت است که الماس دریایی به نظر می رسد به پرتاب در حوله خیلی زود” CreditSights تحلیلگران گفت.

که تیش متعلق به حفاری را نشان می دهد که در حال حاضر که شوک اولیه از Covid-19 بحران فرسوده گام بعدی این است که سراسیمگی از ورشکستگی-دادگاه brawls بین طلبکاران و شرکت هایی که به سادگی نمی توانیم به پرداخت آنچه که آنها مدیون است. خرده فروشان بزرگ مانند J. C. Penney و Neiman مارکوس در درب مرگ.

بخش نفت را درد احساس خواهد شد به طور گسترده ای چرا که حتی اگر شرکت های انرژی به حساب تنها 3.5 درصد از S&P 500 با آنها بزرگ وام گیرندگان. شرکت های انرژی شامل 8 ٪ از دارایی های محبوب در اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF به علاوه تقریبا 9 درصد از محبوب اوراق قرضه ETF. فکر می کنم از مبارزه بیش از شکست شرکت های نفتی به عنوان یک undercard به اصلی رویداد های بزرگ تجاری صاحبخانه با کلاسور پر از مستاجر متخلف خواستار رهایی از بانکداران و صاحبان اوراق قرضه.

این تیش خانواده شده است در این بازی برای یک مدت زمان طولانی.

پیشگامان لری و پرستون “باب” تیش بودند بروکلین بومی ساخته شده است که ثروت خود را شروع با یک تک نیوجرسی هتل قبل از دستیابی به سینما در سال 1959 و در حال حرکت به بزرگتر هتل ها مهمترین خوابگاه loews ریجنسی در خیابان پارک که در آن بزرگ و خوب بود به صبحانه در شرکت هر یک از دیگر. پول نقد تولید شده توسط املاک و مستغلات سرمایه گذاری شد به سیگار-ساز Lorillard, CNA بیمه و این ساعت مچی.

اما خانواده بزرگ چلپ چلوپ آمد و در سال 1986 هنگامی که لری خریداری CBS برای $2.8 میلیارد دلار است. او به شدت انتقاد برای شناسایی کردن CBS News, اما زمانی که او آماده فروش در سال 1995 وستینگهاوس پرداخت $5.4 میلیارد دلار برای این شبکه است. در سال 2007 تیش خانواده به فروش می رسد این ساعت برای $250 میلیون و چرخید Lorillard.

“آنها نه بیش از حد متفاوت از وارن بافت” یک تحلیلگر گفت: از Tisches. “من حدس می زنم تفاوت در این است که وارن بافت به فروش نمی چیزهایی که او را بخرد.”

هنگامی که لری تیش درگذشت در سال 2003 مایکل بلومبرگ شهردار گفت که او “به نمایندگی از آنچه که بهترین است در مورد نیویورک.”

الماس دریایی شده است یک جواهر در تیش خانواده نمونه کارها از سال 1992 زمانی که شرکت قرار بود با هم برای حدود 500 میلیون دلار در یکی از روغن های دوره ای اسلامپ. اما به شدت از Covid-19 گرفتار خانواده ،

“We نیاز به مراجعه به افزایش قیمت نفت که به من گفت: من فکر می کنم در آینده به ما بگو پری از زمان” جیمز تیش لری پسر گفت: در Feburary کنفرانس تماس با تحلیلگر سوالات.

که محاسبه نمی پان پس خانواده چرخد و به یکی از جدید است که با این نسخهها کار مانند این: الماس دریایی را 2 میلیارد دلار از بدهی نا امن بود و ارزش بازار حدود 300 میلیون دلار قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی با توجه به CreditSights. چگونه از دست خواهد وام را ببلعد ؟ قرار داده راه دیگر چگونه بسیاری از تعهدات خود می توانید الماس پیاده روی به دور از?

این Tisches باید شرط الماس می توانید یک معامله بهتر برای خود با ورشکستگی قاضی درگیر و آنها را به یک تاریخچه از شرط بندی مناسب. حداقل مقدار از زمان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>