برای کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک در این شهرستان نیاز به تجدید نظر در آن فضاهای عمومی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آخر هفته گذشته جمعیت کثیری از نیویورک مسخره اجتماعی-دورى قوانین خارج از رستوران ها و میله های زندان انداختن این شهر را شکننده پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر و تأکید بر نیاز به دستورالعمل های روشن در عامل کسب و کار در خارج از منزل در تابستان امسال است. اما اجازه نمی افتاد به در غیر این صورت امیدوار کننده نگاه اجمالی از چگونگی باز کردن فضاهای عمومی برای تجارت می تواند با ارائه یک تاسیسات برای نیویورک بیمار کسب و کارهای کوچک.

بیایید فکر می کنم حتی بزرگتر در مورد فرصت ها برای تجارت است.


شهردار de Blasio شورای شهر و عاقلانه را در آغوش ایده باز کردن پیاده رو و بخشهایی از خیابان برای رستوران ها. اما با توجه به عمق درد این شهر کسب و کارهای کوچک هستند و احساس پس از ماه عامل در کسری از ظرفیت آنها این مراحل تدریجی کافی نیست.

شهر نیز باید باز بخشهایی از پارک های شهر برای کافه ها, کامیون های مواد غذایی, خیابان, فروشندگان صنعتگران و فروشندگان کتاب; reimagining این شهر به طور معمول و کسل کننده خیابان نمایشگاه به طوری که محله فروشان به دست آوردن فرصت های جدید برای رسیدن به مشتریان در فضای باز و ایجاد تابستان نسخه از این شهر موفق تعطیلات بازار.

نیویورک سیاستگذاران محدود در آنها چه می توانید انجام دهید برای نجات شهرستان را از کسب و کارهای کوچک. شهرستان دولت تنظیم نشده به ارائه صدها هزار نفر از کسب و کارهای کوچک با وام و کمک های مالی و وضعیت مالی و موقعیت باعث کاهش مالیات بعید است. آنچه رهبران می توانید انجام دهید این است که reimagine استفاده از فضای عمومی و اساسا افزایش فرصت ها برای کارآفرینان محلی با خیال راحت به ارتباط با مشتریان و بازگشت به کسب و کار.

باز کردن پیاده رو و خیابان که محل منطقی برای شروع اما پارک ها نیز باید بخشی از طرح شهر. برخی از نیویورکی ها به درستی با احتیاط از وجوهي پارک های عمومی. اما برای چند ماه آینده این شهر باید اجازه می دهد تعداد کمی از رستوران های محلی و کافه ها و مستقل فروشندگان خیابانی به باز کردن فروشگاه در بخشی محدود از بسیاری از پارک های شهر—مانند هموار بسیاری است که اغلب خالی حتی زمانی که مزارع و زمین های بازی هستند. نیویورک در حال استقبال از پارک مانند قبل از هرگز, و بسیاری از آنها مشتاق به حمایت از کسب و کارهای محلی. اجازه می دهد برای یک متوسط افزایش موقت در تجارت درون پارک ها اجازه خواهد داد که آنها را به انجام هر دو.

این هم یک فرصت برای reimagine همه بیش از حد اغلب مطلوب و عمومی street fair. حداقل برای این خیابان نمایشگاه ها می تواند در تقویت محله اقتصاد در حالی که اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله. این جدید-نگاه نمایشگاه باید شامل تقریبا به طور کامل از کسب و کار از فوری جامعه—و نه لوله جوراب فروشندگان از نیوجرسی. در برخی از محله های نمایشگاه می تواند محل در هر آخر هفته یا یک بار در ماه.

اقتصادی-توسعه مسئولان باید راه اندازی open-air بازارهای این تابستان و پاییز در محل در سراسر پنج بخش نیویورک شاید با استفاده از این شهرستان در تعطیلات بازارهای یا ملکه بازار شب به عنوان مدل. مقامات ممکن است نگاه به تبدیل پارکینگ هایی که خالی هستند در تعطیلات آخر هفته و همچنین فضاهای تحت BQE مترو-آهنگ شمالی در شرق هارلم و دیگر بزرگراه ها, پل ها و خطوط راه آهن.

سریع پاسخ این شهر سبز بازار و مزرعه می ایستد در اواخر ماه مارس نشان می دهد که امکان پذیر است. با راهنمایی مناسب کسب و کار-بهبود مناطق اتاقهای بازرگانی و دیگر سازمان های جامعه در سراسر شهرستان می تواند کمک به محله کسب و کار با خیال راحت حرکت در شخص بازرگانی مشترک, مکان عمومی, هوای آزاد, فضاهای مجاور.

این باید اتفاق می افتد در حال حاضر. اگر بوروکراسی می شود در راه و برنامه نمی تحقق تا اواسط ماه اوت می تواند آن را خیلی دیر شده برای معشوق بی شماری کسب و کارهای کوچک.

برای جلوگیری از مشکلات مشهود در آخر هفته گذشته در این شهرستان باید توسعه روشن سازگار ارشاد—منتشر شده در زبان های متعدد—در امن تر, هوای آزاد تجارت. آن را باید به سرعت برای باز کردن بسیاری از فضاهای عمومی و اجتماعی فاصله گرفته کسب و کار. رهبران باید روشن است که ماسک-پوشیدن حتی در خارج از منزل الزامی است در چنین تنظیمات. و سپس این شهر باید به خارج شدن از راه.

دسترسی به خیابان باز, پارک, بازار ها و نمایشگاه ها می تواند تفاوت برای صدها اگر نه هزاران نفر از نیویورک کارآفرینان که تحمل سه ماه از تعطیلی کسب و کار هستند و از جان گذشته برای مشتریان. این زمان برای کمک به این شهر کوچک کسب و کار به کسب و کار.

جاناتان بولز است مدیر اجرایی مرکز شهری آینده یک مخزن فکر می کنم در شهر نیویورک است. وینستون فیشر یک شریک در فیشر برادران است که با همکاری رئیس New York City توسعه اقتصادی منطقه ای شورای.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>