تام نلسون “Livin’ پس از نیمه شب” – دانلود رایگان فردا (4/27/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار تام نلسون کتاب جدید “Livin’ پس از نیمه شب است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در 27 آوریلth.

“Livin’ پس از نیمه شب” تواریخ سفر تامی یک جوان فراری به عنوان او تصادفا به یک ماجراجویی یکی پس از دیگری. او در نهایت رشد می کند تا تبدیل به تام, an ex-con قاچاق کوکائین به لا برای پرو کارتل مواد مخدر.

تام خوش تیپ است سرکش که تصادفا به زینت خوب کارتل پس از ایستادن برای یک غریبه کامل در زندان است. تام زندگی پر از هیجان انگیز است که او خوش شانس است که جان سالم به در برد. از دعوا در شهرستان لا زندان به shootouts در مرکز شهر و جنوب مرکزی لس آنجلس تام دیده است و آن را تمام انجام داده. به طور معجزه آسایی او هنوز زنده است برای گفتن این قصه.

ما در سفر دهانه دو دهه از وحشی ترین احمقانه ترین و جالب ترین ماجراهای شما احتمالا می توانید تصور کنید. فقط یک روز در زندگی یک معتاد به مواد مخدر و قاچاقچی.

“Livin’ پس از نیمه شب” نیز می گوید از ممنوع عشق و دوستی است. اوراق قرضه است که باقی می ماند ناگسستنی به این روز!

“Livin’ پس از نیمه شب” توسط تام Nelson رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (4/27/2020 – 5/01/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B086WNKPR3.

“Livin’ پس از نیمه شب” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:
 
“پناه در محل Coronavirus من خواندن این دو نشست. من نمی دانم که آیا به عشق یا نفرت شخصیت اصلی که به اعتقاد من مدل در خود نویسنده (?) اما به هر حال واقعا کتاب خوب و من آن را توصیه اگر شما می خواهید یک جنایت واقعی کتاب جالب را بخوانید.” – AC

“داستان فوق العاده در مورد طبیعت انسان و چگونه یک تصمیم می تواند شروع به گرفتن شما را از یک مسیر خاص در زندگی است. شخصیت های داستان بسیار دوست داشتنی (با وجود اینکه در طرف اشتباه از قانون) و من نمی تواند متوقف خواندن به عنوان من می خواستم برای دیدن آنچه که مشکل همه رو به بعدی. دانستن این است که این معبد رستاخیز همه بر اساس حوادث واقعی باعث می شود آن را حتی بیشتر سرگرم کننده به عنوان شما را نمی تواند برخی از این مسائل. جایزه این است که این یک داستان در مورد زنده ماندن/غلبه بر شانس غیر قابل عبور. بسیار سرگرم کننده خواهد بود و به راحتی به یک سری بزرگ و یا حتی یک فیلم است. آن را دوست داشتم. کار بزرگ است.” – لیزا استیونس

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.

درباره نویسنده:

تام نلسون شد یک قاچاقچی کوکائین در طول کرک بیماری همه گیر از لس آنجلس. مشتریان خود در بازه زمانی از مشاهیر هالیوود به تهیه crack خانه در مرکز شهر و جنوب مرکزی لا. که زندگی به پایان رسید زمانی که تام گران بود در سال 1997 و محکوم به 7 سال زندان. در حال حاضر تام است که یک کارآفرین و نیکوکار می دهد که بازگشت به جوامع او پس از آسیب با انجام صحبت های عمومی و فرم های دیگر از توسعه جامعه.

تام موسس و رئيس جمهور از کلی Maddon بنیاد کمک می کند که موجود خشونت سازمان های مدیریتی و مالی پشتیبانی می کند.

تام همچنین دارای بزرگترین مرکز آموزش خصوصی تسهیلات در لس آنجلس و یکی از مهمترین و به دنبال پس از تغذیه و متخصصان و مربیان تناسب اندام در کالیفرنیا است. در سال 2013 تام انتخاب شد “مربی سال” و دریافت لوح تقدیر و تشکر از این شهر از غرب هالیوود برای کمک های خود را به تناسب اندام در درون جامعه است. در ضمن تام تسهیلات – عضلانی مکانیک – برنده “بهترین لس آنجلس جایزه” برای بهترین بودن سالن بدنسازی در لوس آنجلس – 2020.

تام بازیابی classic American muscle cars در اوقات فراغت خود را و می نویسد: رمان در مورد دلخراش تجارب گذشته خود است.

تام ساکن در کمی آرام شهر Solvang کالیفرنیا با خانواده دوست داشتنی – یک میلیون مایل دور از دیوانه زندگی او یک بار زندگی می کردند!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>