بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به

Category: وب وایر Comments: No comments

-Intertherm 50 می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت تا 540C

-فراهم می کند گرما محافظ در MCL35

-یک کت تک است که فقط 25 میکرون ضخامت

-به طور معمول استفاده می شود در نفت و گاز و صنایع برق

چقدر داغ می کند تیم مک لارن مسابقه جدید MCL35 ماشین فرمول 1 نگاه در این سال ؟ یک بار دیگر ما Sikkens رنگ است که کمک به آن را به مجموعه ای از پالس های مسابقه. در این فصل اما ما همچنین با اضافه کردن یک لمس خنک به غیب قطعات خودرو.

ما با عملکرد بالا و پوشش های محافظ استفاده می شود به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از پیچیده حرارتی سیستم مدیریت فراهم می کند که ضروری گرما محافظ.

اگر شما می توانید تلنگر خودرو بیش از شما می خواهم نقطه داستان نقره ای چشمک می زند از Intertherm 50 – از بین المللی ما محدوده محصول – که اعمال شده است به اجزای حیاتی اطراف موتور و اگزوز به کمک به آنها را مقاومت در برابر حرارت تا 540C.

“ما به شدت با تکیه بر بین المللی Intertherm 50 به عنوان ما به طور کلی گرما-مقاوم در برابر انعکاس” یادداشت اصلی کامپوزیت مهندس استیو فاستر.

AkzoNobel ارشد, محصول, مدیر, Ian فلچر توضیح می دهد که چگونه محصول کار می کند: “Intertherm 50 آلومینیومی رنگی نازک-فیلم سیلیکون پوشش. آن سایه نقره ای می آید از آلومینیوم است. این نشان دهنده حرارت با توجه به راه است که در آن آلومینیوم رنگدانه هم راستا با سطح پوشش.

“آلومینیوم بسیار کم انتشار و باز تابش بنابراین نشان دهنده مقدار زیادی از حرارت مادون قرمز اشعه است که آن را ضربه. این انعکاسی ملک است که چرا شما ببینید دونده ماراتن پیچیده شده در فویل. گرما آنها را دستگیر داخل پتو که اجازه می دهد تا آنها را به تنظیم درجه حرارت بدن خود را از گرما قطره.”

فلچر نیز اشاره می کند که یک کت تک محصول است فقط 25 میکرون ضخامت در حدود یک سوم از عرض یک تار موی انسان. آن را بیشتر مرسوم مورد استفاده در نفت و گاز و صنایع برق برای محافظت از جراحی از خوردگی در مناطق از جمله شعله ور شدن پشته دودکش اگزوز منافذ و لوله.

Intertherm 50 نشسته در کنار مجموعه ای از فن آوری های طراحی شده برای نگه داشتن MCL35 سرد که شامل فضا-سن فوم از ناسا و گرما-مقاوم در برابر مواد مرکب. حتی فویل طلا بر روی شاسی به منعکس کننده اشعه مادون قرمز.

همه از آن می رود راه طولانی به مطمئن شوید که مکلارن جدید و خیره کننده ماشین انجام می دهد به عنوان به خوبی به عنوان آن به نظر می رسد. “این یک طرح تلاش” توضیح می دهد که پرورش. “وجود دارد بسیار عملکرد حاصل از مدیریت جریان از طریق ساختار و حفاظت از MCL35 از گرما.”

به عنوان رسمی در رنگ ها و پوشش شریک مک لارن مسابقه تیم AkzoNobel را Sikkens نام تجاری کمک کرده است مک لارن به ایستادگی در شبکه از سال 2008. با یک نگاه جدید و طراحی برای سال 2020 فصل تمام رنگ بخش هایی از آخرین مسابقه ماشین – به عنوان به خوبی به عنوان تیم حمل و نقل گاراژ و لوازم جانبی – قابلیت AkzoNobel بالا-عملکرد محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>