بیش از حد و نوسانات

Category: آرکانساس Comments: No comments

من فکر نمی لیتل راک رئیس پلیس کیت هامفری در مورد اخراج می شود حتی اگر او را باید که از من باقی می ماند نامشخص است.

درست است که برادرانه دستور پلیس مبنی بر بیان هیچ اعتماد به نفس در او. این نیز قابل پیش بینی با توجه به اینکه هامفری یک رئیس دستچین توسط یک شهردار که در طول مبارزات انتخاباتی خود برای فدرال پروب محلی هیچ-knock-حکم پلیس شیوه های.

او همچنین یک رئیس استخدام یک شهردار و یک که در عرض چند هفته از استخدام با عجله به آتش یک افسر–ناحق دادگاه بعد گفت: – در تیراندازی مرگ یک مظنون.

او همچنین یک فرمانده که آن را به طور گسترده ای مورد توافق در هر دو طرف را به مراتب بهتر در ارتباطات عمومی از خصوصی است که می گویند او خوب است در برخورد با حرفه ای زیردستان. وجود چندین پرونده های حقوقی علیه او توسط زیردستان وی از سوی مامورین سرکوبگر شیوه های مدیریت. اجازه دهید ما می گویند که سوال خود را به شایستگی به نظر می رسد باز.

این نیز درست است که چند شهر مدیران باید اعتماد از دست رفته در هامفری. بخشی از این است که با رئیس امور مالی شخصی. بقیه را با این سبک مدیریت و با پرونده های حقوقی و در نتیجه اداره پلیس روحیه.

و این نیز درست است که برخی در دولت فکر هامفری رهبری محلی در پلیس اعتراض های اخیر مربوط به خشونت بیش از حد … lax, اجازه دهید ما می گویند یا شما ممکن است می گویند حساسیت محدود.

یکی از دلایل فرماندار آرکانزاس پلیس دولت بیش از این است که هامفری مجاز استراتژی خوب بود حتی هوشمند تا زمانی که ویندوز رو شکسته و آتش سوزی مجموعه و یک دستگاه خودپرداز بريدن.

اما دو چیز بیشتر به لحاظ سیاسی مهم تر از همه این است که حداقل برای لحظه ای.

یکی این است که همفری راه می رفت بازو در بازو با محلی Black Lives Matter رهبران شب دیگر پس از صحبت supportively به خود را به طور کامل تظاهرات مسالمت آمیز. او گفت: جمعیت که اکثر افسران پلیس عالی هستند اما که او می خواهد پاسخگو برای شکست.

دیگر این است که شهردار فرانک اسکات استخدام او برای این هدف–به لرزش تا اداره پلیس و تعامل با جامعه سیاه و سفید–و شمارش او را به عنوان یک شریک حیاتی در چه بوده است به طور کلی آرام و پربار گفت و گو با رهبران اعتراض.

بخشی از آرامتر و امن تر تن از تظاهرات اخیر شده است حالت جامد-led کار پلیس است. اعتباری که در آن با توجه.

اما بخشی از آن نیز این بوده است که اسکات و هامفری را درگیر با معترضان حساسیت. اعتباری نیز که در آن با توجه.

ما نیاز به هر دو بخش است.

همه که است که می گویند که هامفری کار وضعیت باقی می ماند منحصر به فرد حوزه اسکات و اسکات است که مطمئنا نمی خواهید به قطع بال خود انسان به خصوص با توجه به واکنش در حال حاضر برخی از به رخ می دهند اگر این رئیس رو خاتمه یافته است.

اما این به آن معنا نیست که انتقادی مدیران شهرستان برگزار خواهد شد خود را به آتش. این است که می گویند اسکات بیشتر قفل شده پایین تر از همیشه و مصمم به آب و هوا بیشتر از نوع مدیر انتقاد او و رئیس دریافت شده در طول یک جلسه هیئت مدیره هفته گذشته است.

در واقع دو چیز هستند به احتمال زیاد–که این رئیس باقی می ماند در حال حاضر که اسکات و شهرستان اعضای هیئت مدیره دریافت snippier با هر یک از دیگر.

آن جالب خواهد بود تا ببینید چه چیزی می آید از اسکات ballyhooed تماس به صورت مستقل در خارج از بررسی از بالا به پایین اداره پلیس شهر سیاست, روش ها و شیوه های. که پس از گزارش های رسانه ای در حال رشد مجادلات اطراف هامفری و انتقاد از اسکات مغرور صدایی پاسخ که او را تنها decider از اینکه هامفری ماند و که او اقامت داشت.

اسکات به من می گوید او قصد اعلام اوایل این هفته اعضای مستقل کمیته داوری که پس از آن احتمالا با استفاده از یک در خارج از عملکرد حسابرس به ارزیابی دولت از این بخش است.

وجود دارد برخی از اندیشه در شهرستان مدیره که اسکات تاسف الگوی به اوج با لفاظی و فراوان با کمیته تولیدات و بسیار کمتر اتفاق می افتد از ملاقات گوش.

بنابراین کمی سنگ است نوسانات سیاسی با مسابقه و پلیس نوسانات. و آن را کاملا بیش از حد و نوسانات.

بهترین مسیر رو به جلو به نظر می رسد برای هامفری به ماندن در شغل در آینده قابل پیش بینی به عضویت شهردار در حفظ گفت و گو با رهبران اعتراض و شروع به پیشبرد یک دستور کار پلیس اصلاحات و پرونده های حقوقی علیه رئیس برای اجرای طبیعی خود را البته در حالی که یک پلیس بررسی می شود انجام شده در راه است که واقعا مستقل و معتبر و اساسی است.

هدف این است که برای رسیدن به یک محل که در آن پلیس روابط با جامعه سیاه و سفید هستند و اساسا بهتر است با واقعی تغییر سیاست و ما باید یک هدف و مطلع در مورد آنچه مشکلات در اداره پلیس.

——-v——-

جان Brummett که ستون به نظر می رسد به طور منظم در Arkansas Democrat-Gazette, یک عضو از آرکانزاس نویسندگان سالن از شهرت. ایمیل در [email protected] خود را بخوانید @johnbrummett خوراک توییتر.

توییتهایی توسط @johnbrummett

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>