ابزار راه اندازی شد برای کمک به موزه پروژه های هوش مصنوعی

Category: وب وایر Comments: No comments

یک برنامه ریزی رایگان ابزار برای کمک به موزه ها در توسعه هوش مصنوعی (AI) پروژه های راه اندازی شده توسط موزه + AI شبکه – یک گروه ارشد موزه متخصصان و دانشگاهیان در بریتانیا و ایالات متحده است که گرد هم آمده اند به بحث در مورد چگونه هوش مصنوعی مناسب می تواند در یک موزه متن.

AI: موزه برنامه ریزی Toolkit نتیجه خود را در بحث های کارگاه ها و رویدادها و همچنین به عنوان یک سری از رویدادهای عمومی به نام “متصدی: کامپیوتر:: خالق” که به دنبال متنوع تر, صدای, چگونه هوش مصنوعی کار می کنند ممکن است برای موزه ها.

آن ارائه شده است به عنوان یک منبع آزاد برای حمایت از توسعه “اخلاقی قوی پروژه مفاهیم شبکه گفت.

“جعبه ابزار طراحی شده است برای شروع یک گفتگو. آن را فراهم می کند نیست همه پاسخ یا در واقع ارائه راه حل اما در عوض آن را به عنوان یک پایه و اساس مهم برای تعامل با این فن آوری و امکانات و چالش هایی که به آنها ارائه دهد.”

مطالعات موردی در جعبه ابزار عبارتند از کسانی که در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی ملی, گالری و موزه متروپولیتن. موضوعات مورد بررسی شامل AI قابلیت ها و اخلاق.

این “محقق اصلی” پشت شبکه Dr Oonagh مورفی, مدرس هنر مدیریت در Goldsmiths, University of London با دکتر النا Villaespesa استادیار در دانشکده اطلاعات, Pratt Institute نام “شرکت بین المللی-محقق”.

سخنرانی سالانه رویداد است که به طور متناوب بین لندن و نیویورک است که به دلیل لگد کردن در سال 2020 و شبکه نیز برنامه ریزی در ارائه یک سری از نشریات و کنفرانس های بین المللی مذاکرات برای شروع به اشتراک گذاری یافته های آن است.

در وب سایت خود از موزه ها + AI شبکه توضیح می دهد برخی از زمینه پشت آن موضوع رعایت که هوش مصنوعی “در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای از نگرانی برای بسیاری از موزه ها که شروع به آزمایش با پتانسیل خود را برای ارائه راه های جدید برای تعامل با مخاطبان, بازدید کنندگان, هنر و اشیاء”.

آن را ادامه می دهد: “هوش مصنوعی فن آوری از جمله آموزش و ماشین آلات پیش بینی تجزیه و تحلیل و دیگران به ارمغان بیاورد فرصت های هیجان انگیز برای دانستن بیشتر در مورد بازدید کنندگان و مجموعه. اما این فن آوری همچنین بالا بردن مهم اخلاقی سوال برای موزه ها. با افزایش آگاهی و مقررات در مورد استفاده از داده های گسترده تر در جامعه موزه ها باید رویکرد هوش مصنوعی با احتیاط و شور. چنین بررسی نقد و درک مفاهیم اخلاقی از هوش مصنوعی در یک موزه زمینه به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک نیاز مبرم برای موزه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>