بالا دادستان در شهر نیویورک مراحل پس از دشمنی با دولت

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — یک بن بست غیر معمول بین دادستان کل ویلیام Barr و منهتن را بالا دادستان فدرال شنبه به پایان رسید که دادستان توافق به ترک شغل خود را با اطمینان که تحقیقات دادستانی به رئیس جمهور متحدان خواهد شد و آشفته.

آمریکا وکیل جفری S. برمن اعلام کرد در اوایل شب در بیانیه ای که او را به ترک پست خود را پایان دادن به طور فزاینده ای تند و زننده مبادلات بین بر و برمن. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تا به حال فاصله خود را از اختلاف گفتن خبرنگاران تصمیم “بود و همه به دادستان کل.”

گردباد زنجیره ای از وقایع آغاز شد و جمعه شب هنگامی که بار اعلام کرد که برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک استعفا کرده بود. چند ساعت بعد دادستان با صدور بیانیه ای انکار است که او استعفا داد و گفت که دفتر او را “تحقیقات را حرکت رو به جلو و بدون تاخیر یا وقفه.”

در صبح روز شنبه او نشان داد تا به کار گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “من فقط در اینجا به انجام کار است.”

دولت را با فشار به کنار برمن تنظیم فوق العاده ای سیاسی و قانون اساسی درگیری میان وزارت دادگستری و یکی از برتر کشور منطقه است که تلاش عمده اوباش و تروریسم موارد در طول سال و در حال بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی. آن را نیز عمیقتر تنش بین گروه و دموکرات کنگره که متهم بار از سیاسی کردن این سازمان و اقدام بیشتر شبیه مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی از رئیس کشور مامور اجرای قانون.

تنها چند روز پیش به اتهامات ظاهر از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون که رئیس جمهور به دنبال دخالت در یک تحقیق توسط برمن را به دولت متعلق به بانک ترکیه در تلاش برای قطع معاملات با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان.

در یک نامه عمومی ساخته شده توسط وزارت دادگستری در روز شنبه بار گفت که او انتظار می رود برای ادامه صحبت کردن با برمن در مورد دیگر ممکن است موقعیت خود را در داخل بخش و شگفت زده شد بیانیه او منتشر شد.

“متاسفانه خود را با بیانیه شب گذشته انتخاب کرده اید عمومی عینک بیش از خدمات عمومی” بر نوشت و اضافه کرد که این ایده که برمن تا به حال برای ادامه کار برای حفاظت از تحقیقات بود “نادرست است.”

“در بیانیه خود همچنین به اشتباه نشان میدهد که خود را ادامه تصدی در دفتر لازم است برای اطمینان از اینکه موارد در حال حاضر در حال بررسی در منطقه جنوب نیویورک گرفته شده مناسب است,” او نوشت. “این واضح است که غلط است.”

اگر چه Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته برمن رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: “این همه به دادستان کل. دادستان کل بر این است که کار بر روی آن است. که گروه خود را به من بخش.” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “من درگیر است.”

بر ارائه هیچ توضیحی برای عمل خود را. کاخ سفید اعلام کرد که تهمت بود نامزدی کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون به خوبی متصل وال استریت وکیل با عملا هیچ تجربه به عنوان دادستان فدرال ،

برمن در ابتدا برنامه ریزی شده باقی می ماند و کار خود را تا زمانی که جایگزینی تایید شد اما او تغییر ذهن خود را اواخر روز شنبه پس از بار گفت که او اجازه می دهد برمن دوم-در-دستور معاون متحده وکیل آدری اشتراوس برای تبدیل شدن به بازیگری آمریکا وکیل.

برمن گفت که او را منجر به اعلام او خواهد بود ترک “بلافاصله موثر.”

مردم آشنا با این موضوع در منطقه جنوبی می تواند نقطه به هیچ دلیل روشنی برای برمن حذف هر چند آنها اشاره شد کار خود را همیشه به نظر می رسید در معرض خطر و برمن هرگز داده شد به این معنا که آن امن بود.

برمن را نیز در زمان اقدامات در برخی از موارد مهم بدون اطلاع واشنگتن است. اما تحقیقات مختلف در حال انجام می باشد و هیچ هزینه به نظر می رسد قریب الوقوع گفت: مردم آشنا با این موضوع که نیست مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

ارشد اعلام کلیتون برنامه ریزی شده بود به ترک اداره می خواستم به حرکت بازگشت به نیویورک و ابراز علاقه در منطقه جنوبی و بر فکر او خواهد بود مناسب است. رسمی بود و نه مجاز به عموم بحث های داخلی اداره امور و صحبت خواست نامش فاش نشود.

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا دیابت لیندزی گراهام R-S. C. گفت: “بعید است که در ادامه با کلیتون را نامزدی مگر اینکه نیویورک سناتور دموکرات چارلز شومر و کریستن جیلیبرند به رضایت خود را به انتخاب کنید. شومر گفت: تلاش برای سرنگونی برمن “reeks بالقوه فساد از روند قانونی” و Gillibrand گفت: او را “نمی توان همدستی” در کمک به آتش دادستان بررسی فساد است. هر دو مجلس به نام کلیتون به خارج از در نظر گرفتن.

رئیس کمیته قضایی مجلس Rep. جری Nadler, D-n. y. گفت: خود را به کمیته دعوت شد برمن به شهادت این هفته آینده. شومر به نام برای گروه بازرس کل و دفتر مسئولیت حرفه ای به بررسی.

برمن بیانیه جمعه شب گفت: او را در کار باقی بماند تا زمانی که یک نامزد تایید شده توسط مجلس سنا. او به چالش کشیده بر قدرت به حذف داده که برمن منصوب شد توسط فدرال قضات نه با رئیس جمهور و کاخ سفید هرگز به طور رسمی نامزد او است. تحت قانون فدرال ایالات متحده وکیل است که منصوب شده توسط دادگاه منطقه قضات می تواند در خدمت “تا جای خالی پر شده است.”

اما وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی استدلال در سال 1979 نظر است که “قدرت برای حذف یک دادگاه منصوب U. s. دادستان بر عهده رئیس جمهور است.” می گوید: “رئیس جمهور مسئول رفتار معاون دادستان و بنابراین باید از این قدرت برای حذف او معتقد است یک وقت نامناسب بدون در نظر گرفتن که او را منصوب.”

دادستان فدرال در نیویورک باید نظارت های متعدد تعقیب و تحقیقات با روابط به ناروا در سال های اخیر است. که شامل تحقیقات جاری به جولیانی را معاملات کسب و کار از جمله این که آیا او موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی به گفته افراد آشنا با این موضوع. آنها مجاز به بحث در مورد بررسی علنا و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

دفتر نیز محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی جرم است. کوهن به تازگی منتشر شده از یک زندان فدرال به ادامه خدمت حکم او را در خانه حبس بیش از coronavirus نگرانی.

برمن است نظارت دادستان از دو فلوریدا بازرگانان لو Parnas و ایگور Fruman بودند که همکاران از جولیانی و به اوکراین استیضاح بررسی است. این افراد متهم شده در اکتبر فدرال و مالی مبارزات انتخاباتی نقض از جمله پنهان کردن منشا 325,000 دلار کمک مالی به یک گروه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

یک جمهوری خواه که کمک به رئيس جمهور در انتخابات برمن کار برای همان شرکت حقوقی به عنوان جولیانی و شنود گذاشته شد ایالات متحده به عنوان وکیل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. که نقش او برنده بیش از برخی از منتقدان پس از او رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان.

تحت برمن تصدی دفتر او نیز اتهامات علیه مایکل Avenatti این وکیل مبارز که به دست آورده شهرت به نمایندگی از بازیگر پورنو Stormy Daniels در دعاوی مربوط مغلوب ساختن پیشی جستن. Avenatti محکوم شد در ماه فوریه از تلاش برای گرفتن نایک پس از دادستان گفت: او را تهدید به استفاده از دسترسی رسانه ها به صدمه زدن به نایک شهرت و قیمت سهام مگر ورزشی غول به او پرداخت شود تا $25 میلیون.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط کالین بلند, اریک تاکر Zeke میلر Marcy گوردون تام هیز و کوین هاگن از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>