گردباد بازدید downtown Nashville, حداقل 7 مرگ در ایالت تنسی

Category: آرکانساس Comments: No comments

NASHVILLE, Tenn. — گردباد پاره پاره در سراسر ایالت تنسی در اوایل روز شنبه, ریز حداقل 40 ساختمان ها و کشته شدن حداقل 7 نفر. یکی از مقدس باعث آسیب های شدید در مرکز شهر نشویل.

مقامات التماس کرد با مردم به ماندن در خانه حداقل تا سپیده دم می تواند نشان می دهد خطرات ناشی از یک چشم انداز آشغال با عیار پایین دیوار و سقف جامعی خطوط برق و شکسته درختان. مدارس و دادگاه ها و خطوط حمل و نقل بسته شد و برخی آسیب دیده در مراکز رای گیری منتقل شدند تنها چند ساعت قبل از سه شنبه رای گیری مجموعه ای بود برای شروع.

“گردباد قلم در شهرستان” نشویل شهردار جان کوپر گفت: این Tennessean در حالی که بازدید از یک پناهگاه اضطراری در اوایل روز سه شنبه. “شما مردم در بیمارستان و رک و پوست کنده شده اند وجود دارد مرگ و میر.”

تنسی سازمان مدیریت اضطراری سخنگوی مگی Hannan تایید اولیه مرگ و میر از 7. این کلانترها از پوتنام و بنتون شهرستانهای پیوست نشویل شهردار در گزارش مرگ و میر.

یک خط از طوفان شدید باعث آسیب در سراسر ایالت تنسی به عنوان آن را از طریق وزارت امور خارجه پس از نیمه شب. ساختمان ها و پل ها و آب و برق و کسب و کار را تحت تاثیر قرار, Hannan گفت.

یک گردباد در نزدیکی مرکز شهر بنا به گزارش باقی مانده بر روی زمین را به گوشه عزلت حدود 10 مایلی شرق شهر. مناطق دیگر گزارش آسیب های گسترده ای را شامل Mt. ژولیت و Germantown.

“جامعه ما نهفته شده است به طور قابل توجهی” Mt. ژولیت اداره پلیس در توییتر نوشت اوایل روز سه شنبه. خانه های متعدد آسیب دیده بودند و آسیب های متعدد گزارش شده بخش گفت. “ما همچنان به جستجو برای مجروح شدند. ماندن در خانه اگر شما می توانید.”

افسران پلیس و ماموران آتش نشانی بودند در پاسخ به حدود 40 ساختمان فرو می ریزد در اطراف شهر, مترو, Nashville, پلیس گفت:.

John C. لحن فرودگاه, نشویل بین المللی خواهر فرودگاه در غرب Nashville “پایدار آسیب قابل توجهی با توجه به آب و هوایی شدید” سخنگوی کیم Gerlock در بیانیه ای گفت: اوایل صبح روز سه شنبه. چندین آشیانه نابود شده اند و خطوط برق را, او گفت:, و اضافه کرد که هیچ صدمات گزارش شده.

Gerlock خواسته که برای جلوگیری از فرودگاه تا اطلاع ثانوی و این فرودگاه دارای قدرت فعال آن مرکز عملیات اضطراری برای هماهنگ کردن پاسخ.

یک ویدئویی ارسال شده از شرق نشویل نشان داد آنچه به نظر می رسد به خوبی تعریف شده گردباد در حال حرکت به سرعت در سراسر شهرستان. رعد و برق بارها و بارها دیدم در حالی که در بسیاری از شهر بود در تاریکی. این whir باد می تواند شنیده gusting پس از گردباد نقل مکان کرد و دور از چشم.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد که آسیب های گسترده ای به ساختمان لت و پار سیم روی سیم های خطوط برق و سازه که در حال حاضر غیر قابل تشخیص به عنوان گردباد کاهش داده بود آنها را به آوار. یک عکس نشان داد سفید وینیل حصار که افتاده بود ، دیگر نشان داد سقف و دیوار رفته از یک ساختمان است که هنوز هم تا به حال آنچه به نظر می رسد جعبه های انباشته در قفسه.

در میان ساختمان های فرو ریخته بود و محبوب موسیقی محل که به تازگی برگزار شد تجمع انتخاباتی برای ریاست جمهوری نامزد برنی ساندرز. جمعیت ترک در مدت کوتاهی قبل از چرخان زده زیرزمین شرق نشویل به Tennessean گزارش شده است.

گزارش نشت گاز مجبور یک تخلیه IMT ساختمان در جرمنتاون جامعه با توجه به WSMV-TV. عکس نشان داد ده ها تن از مردم در خیابان حمل وسایل خود را طولانی نیست پس از گردباد منتقل شده از طریق شهرستان است.

صلیب سرخ آمریکا از ایالت تنسی گفت: در آن حساب توییتر که یک پناهگاه شده بود باز برای ساکنان آواره در مرکز شهر نشویل بازار کشاورزان شمال state capitol اما قطع برق وجود دارد و مردم مجبور به حرکت دوباره به صدمین Sportsplex, این Tennessean گزارش شده است.

نشویل برقی توییتی که چهار نفر از آن پستهای آسیب دیده بودند در گردباد. قطع برق که از 4 صبح شد و تاثیر بیش از 44,000 مشتریان شرکت آب و برق گفت.

مترو, Nashville, مدارس دولتی گفت: مدارس خواهد بود بسته سهشنبه به دلیل گردباد آسیب. Wilson County, فقط شرق مترو نشویل را نزدیک مدارس برای بقیه روز. انتخابات و رای گیری سایت در مدارس شد و انتظار می رود برای باز باقی می ماند و همچنین دفاتر منطقه با توجه به توییت از آن حساب رسمی.

Unboard از کمیسیون انتخابات در بیانیه ای گفت: اوایل روز شنبه که اطلاعات در مورد آسیب به مراکز رای گیری در حال جمع آوری پارلمانی برای سه شنبه. هر رای دهنده در Davidson County که حوزه اختصاص داده شده است نهفته ممکن است رای در کمیسیون انتخابات دفاتر بیانیه ای گفت:. برگزاری انتخابات پارلمانی در زمان های مختلف شروع 7 صبح CST بسته به این شهرستان است.

طوفان سیستم هوا را جدا گردباد مخرب باد و تگرگ های بزرگ رسانه های خبری گزارش شده است. باران سنگین بود و انتظار می رود به تاثیر سواحل خلیج فارس متحده در طول چند روز آینده با توجه به WTVF-تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>