گردباد در جنسبرو زخمی شدن 22, مقامات می گویند; حکومت نظامی باقی مانده در اثر

Category: آرکانساس Comments: No comments

Craighead شهرستان قاضی ماروین روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری صبح روز یکشنبه که 22 نفر مجروح شدند در شنبه شب گردباد در جنسبرو با دو مراجعه کننده به بیمارستان. وجود دارد هیچ تلفات, او گفت:.

صدمات نمی شد زندگی-تهدید جنسبرو رئیس پلیس ریک الیوت گفت.

این تلاش ها برای نجات کامل است که از یکشنبه صبح روز گفت: در این کنفرانس برگزار شده در مرکز شهر جنسبرو.

یک نسخه اصلاح شده از منع رفت و آمد اعمال شده توسط شهردار برای شب شنبه است و هنوز هم در جای خود از 9 بعد از ظهر پنج شنبه تا 6 صبح شنبه.

بعد گفت: مسئولان در حال دیدن بسیاری از مشکلات مردم با گشت و گذار و پیشنهاد مردم باید نه بیرون رفتن و گرفتن عکس. اگر ساکنان نیاز به کمک با پناه او آنها را تشویق به تماس با صلیب سرخ.

Craighead County Sheriff مارتی بوید گفت: آسیب می توانست بسیار بدتر است. کمتر ترافیک در جاده ها در حال حاضر, او گفت: سریع تر جنسبرو می توانید همه چیز به حالت عادی عملیات, او گفت:.

[تصویری نیست بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای: arkansasonline.com/328tornado]

جنسبرو شهردار هارولد پرین خدارو شکر که وجود دارد نه بیشتر نفر مجروح شدند. او همچنین تشکر اولین پاسخ خود را سریع تلاش برای راه اندازی یک مرکز فرماندهی.

افراد علاقه مند به داوطلب می توانید تماس بگیرید 870-935-5562, او گفت:. کمک های مالی مورد نیاز نیست در این زمان اما ممکن است بعد از آن با توجه به پرین.

وی یادآور شد ساکنان که با وجود گردباد “ما هنوز تحت covid-19.” او پیشنهاد کرد که اجتماعی فاصله اقدامات در محل باقی می ماند با تمام داوطلبانه و پاکسازی محل کار.

بررسی برای به روز رسانی بیشتر.

این داستان در اصل منتشر شد در 10:21 صبح

Craighead شهرستان قاضی ماروین روز دوم از سمت چپ مذاکرات به جنسبرو رئیس پلیس ریک الیوت در صبح روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری در جنسبرو. “>
عکس توسط Joe Flaherty
Craighead شهرستان قاضی ماروین روز دوم از سمت چپ مذاکرات به جنسبرو رئیس پلیس ریک الیوت در صبح روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری در جنسبرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>