تویوتا خدمات مالی ارائه می دهد پرداخت کمک به مشتریان تحت تاثیر تنسی گردباد

Category: وب وایر Comments: No comments

تویوتا خدمات مالی (TFS) اعلام آن ارائه شده است پرداخت گزینه های تسکین به مشتریان خود را تحت تاثیر اخیر گردباد که زده تنسی در اوایل این ماه. این گسترده کمک رسانی شامل هر گونه تویوتا خدمات مالی (TFS) یا لکسوس خدمات مالی (LFS) مشتری در تعیین مناطق فاجعه.

تویوتا خدمات مالی در مورد مراقبت از امنیت و رفاه مشتریان خود را و می خواهد برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این طوفان. نهفته اجاره و امور مالی مشتریان ساکن در مناطق ویران ممکن است واجد شرایط برای استفاده از چندین پرداخت گزینه های تسکین برخی از آنها عبارتند از:

  • پسوند و اجاره معوق پرداخت
  • هدایت صورتحساب
  • تنظیم تلفن و یا پرداخت آنلاین

تویوتا خدمات مالی را فعالانه تلاش برای تماس با مشتریان در مناطق آسیب دیده از طریق ایمیل برای ارزیابی نیازهای خود و اطلاع رسانی به مشتریان از گزینه های در دسترس به آنها.

مشتریان که می خواهم به بحث در مورد حساب کاربری خود گزینه ها را تشویق به تماس با TFS یا LFS:

تویوتا خدمات مالی مشتریان ممکن است تماس 800-874-8822 و یا تماس با TFS از طریق ایمیل با استفاده از پست الکترونیکی مرکز تابع پس از ورود به ToyotaFinancial.com.

لکسوس خدمات مالی مشتریان ممکن است تماس 800-874-7050 و یا تماس با LFS از طریق ایمیل با استفاده از پست الکترونیکی مرکز تابع پس از ورود به LexusFinancial.com.

ما برای گسترش افکار قلبی به کسانی که تحت تاثیر این طوفان ویرانگر.

در مورد تویوتا خدمات مالی
تویوتا خدمات مالی (TFS) امور مالی و بیمه با نام تجاری تویوتا در ایالات متحده ارائه خرده فروشی خودرو تامین مالی و لیزینگ از طریق Toyota Motor Credit Corporation (TMCC) و تویوتا اجاره اعتماد. TFS نیز ارائه می دهد تمدید قرارداد سرویس از طریق تویوتا موتور بیمه خدمات (TMIS). شرکت خدمات لکسوس نمایندگی مجاز و فروش و مشتریان با استفاده از لکسوس خدمات مالی و تجاری است. TFS در حال حاضر استخدام حدود 3,200 اعضای تیم در سراسر کشور و دارایی در مجموع بیش از 122 دلار میلیارد دلار. این بخشی از یک شبکه در سراسر جهان از جامع خدمات مالی ارائه شده توسط تویوتا خدمات مالی شرکت, یک شرکت تابعه تماما متعلق به شرکت Toyota Motor Corporation. ما اعلام مواد اطلاعات مالی با استفاده از روابط سرمایه گذار بخش از وب سایت ما (www.toyotafinancial.com) و براده SEC. ما با استفاده از این کانال های منتشر شده در مطبوعات و رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط به ما در مورد شرکت ما و خدمات و مسائل دیگر. در حالی که همه اطلاعات ما در پست در رسانه های اجتماعی است که از یک ماده و طبیعت برخی از اطلاعات می تواند مواد. ما را تشویق کسانی که علاقه مند به شرکت ما به نقد و بررسی پست های ما در توییتر در www.twitter.com/toyotafinancial.

نقطه نور است به نام TFS یکی از آن مدنی 50 که به رسمیت می شناسد ترین جامعه فکر شرکت در کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت پشتیبانی سواد مالی جوانان برنامه های توسعه و دیگر طرح های جامعه مراجعه کنید www.tfsinthecommunity.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>