تویوتا در آمریکای شمالی اعلام اجرایی تغییرات

Category: وب وایر Comments: No comments

تویوتا موتور و آمریکای شمالی (TMNA) و تویوتا خدمات مالی (TFS) اعلام کرد اجرایی تغییراتی که بیشتر تقویت شرکت های رهبری در زمینه های کلیدی.

هالی والترز رئیس جمهور و رئیس اجرایی از تویوتا مالی بانک های پس انداز (TFSB) ارتقا به مدیر ارشد فناوری اطلاعات و معاون رئیس جمهور از سیستم های اطلاعاتی برای TMNA. در نقش جدید والترز نظارت شرکت سیستم های اطلاعات و راه حل های فن آوری است. والترز گزارش خواهد شد به طور مستقیم به زاک هیکس رئیس دیجیتال افسر و معاون اجرایی رئیس جمهور دیجیتال تحول و تحرک است.

والترز پیوست تویوتا در سال 2007 به عنوان TFSB افسر ارشد فناوری مسئول بانک استراتژی تکنولوژی و پیاده سازی. قبل از پیوستن به تویوتا والترز برگزار شد تعدادی از دیگر نقش های ارشد با تمرکز بر ادغام تکنولوژی و عملیات کسب و کار, راه حل توسعه و استقرار و آن را در معرض خطر و انطباق.

مایک اونز ارتقا به گروه معاون رئیس جمهور و رئیس خطر افسر در TFS. در این گسترش نقش اونز را به اضافه مسئولیت نظارت بر TFS بین المللی ” وابسته در آمریکا و اقیانوسیه منطقه است. اونز ادامه خواهد داد تا به عنوان رئیس هیئت مدیره برای TFSB و گزارش به مارک تمپلین, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت TFS.

اونز پیوست تویوتا در سال 2002 و بیش از 25 سال تجربه در اعتبار تجزیه و تحلیل مدیریت ریسک, مدیریت حساب و توسعه کسب و کار در سراسر خودکار صفحه اصلی وام مسکن تجاری و کارت های اعتباری خطوط از کسب و کار.

در مورد تویوتا موتور آمریکای شمالی

تویوتا (NYSE:TM) بوده است بخشی از فرهنگی پارچه در ایالات متحده و آمریکای شمالی برای بیش از 60 سال و متعهد به پیشبرد پایدار نسل بعدی تحرک از طریق ما تویوتا و لکسوس مارک. در آن زمان, تویوتا ایجاد کرده است یک ارزش فوق العاده ای زنجیره ای به تیم ما کمک کرده اند به کلاس جهانی طراحی مهندسی و مونتاژ بیش از 40 میلیون ماشین ها و کامیون ها در شمال امریکا که در آن ما باید 14 تولید گیاهان 15 از جمله سرمایه گذاری مشترک در آلاباما (10 در ایالات متحده) و به طور مستقیم با استخدام بیش از 47,000 مردم (بیش از 36000 در ایالات متحده). ما 1,800 آمریکای شمالی نمایندگی (نزدیک به 1500 در آمریکا) به فروش می رسد 2.7 میلیون اتومبیل ها و کامیون ها (2.4 میلیون نفر در ایالات متحده) در سال 2019.

طریق خود را شروع غیر ممکن است کمپین تویوتا برجسته راه آن همکاران با جامعه مدنی دانشگاهی و سازمانهای دولتی به آدرس جامعه ما اغلب با فشار دادن تحرک چالش است. اعتقاد ما این است که زمانی که مردم به حرکت هر چیزی امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تویوتا بازدید www.toyotanewsroom.com.

در مورد تویوتا خدمات مالی

تویوتا خدمات مالی (TFS) امور مالی و بیمه با نام تجاری تویوتا در ایالات متحده ارائه خرده فروشی خودرو تامین مالی و لیزینگ از طریق Toyota Motor Credit Corporation (TMCC) و تویوتا اجاره اعتماد. TFS نیز ارائه می دهد تمدید قرارداد سرویس از طریق تویوتا موتور بیمه خدمات (TMIS). شرکت خدمات لکسوس نمایندگی مجاز و فروش و مشتریان با استفاده از لکسوس خدمات مالی و تجاری است. TFS در حال حاضر استخدام حدود 3,200 اعضای تیم در سراسر کشور و دارایی در مجموع بیش از 122 دلار میلیارد دلار. این بخشی از یک شبکه در سراسر جهان از جامع خدمات مالی ارائه شده توسط تویوتا خدمات مالی شرکت, یک شرکت تابعه تماما متعلق به شرکت Toyota Motor Corporation. ما اعلام مواد اطلاعات مالی با استفاده از روابط سرمایه گذار بخش از وب سایت ما (www.toyotafinancial.com) و براده SEC. ما با استفاده از این کانال های منتشر شده در مطبوعات و رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط به ما در مورد شرکت ما و خدمات و مسائل دیگر. در حالی که همه اطلاعات ما در پست در رسانه های اجتماعی است که از یک ماده و طبیعت برخی از اطلاعات می تواند مواد. ما را تشویق کسانی که علاقه مند به شرکت ما به نقد و بررسی پست های ما در توییتر در www.twitter.com/toyotafinancial.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>