تویوتا اروپایی R&D پایه تغییر نام آن

Category: وب وایر Comments: No comments

TMG در ابتدا تاسیس به عنوان اندرسون Motorsport GmbH در کلن در سال 1979 و سپس تغییر نام آن به TMG در سال 1993 زمانی که آن را تبدیل به یک شرکت تابعه تماما متعلق به از تویوتا.

علاوه بر این شرکت های نامزدی در موتورسواری فعالیت های آن انجام شده است از زمان تأسیس آن در سال های اخیر این شرکت با گسترش کار خود با غزه مسابقه شرکت (GRC) با استفاده از تخصص و تجربه این کشت در موتورسواری در طول سال به توسعه GR سری تولید اتومبیل. تغییر در نام شرکت خود نشان دهنده رابطه نزدیک با GRC.

رفتن به جلو TGR-E ادامه خواهد داد به عنوان هاب برای تویوتا موتورسواری و فعالیت در اروپا کار با GRC از پایگاه خود را در کلن آلمان و شرکت در فعالیت هایی از جمله تهیه موتور برای اتومبیل های شرکت کننده در هر دو FIA World Endurance Championship (WEC) و FIA مسابقات قهرمانی رالی جهانی (WRC) و کمک به توسعه GR مافوق GT4.

TGR-E نیز استفاده از دانش و تخصص خود انباشته است از طریق آن موتورسواری فعالیت های در طول سال در توسعه تولید اتومبیل و بنابراین کمک به ایجاد تا کنون-اتومبیل بهتر.

Akio Toyoda رئيس جمهور از شرکت Toyota Motor Corporation, نظر بر تغییر نام
“مطلق ماموریت شرکت کننده در موتورسواری است که در یک نبرد از آثار تولید شده توسط تولید کنندگان برنده است. است که چرا TGR اروپا باید یک تیم حرفه ای است که تولید برد کار می کند. برای ادامه پیروزی ما را مجبور به انجام کایزن (بهبود مستمر) و ساخت کارهای بهتر و بهتر و بهتر بدون توجه به آنچه شرایط. تیم ما ادامه خواهد داد برای همیشه بهتر اتومبیل در اینجا در کلن آلمان را به نفع خود.”

مشخصات TGR-E

نام: تویوتا غزه مسابقه Europe GmbH

محل سکونت: تویوتا Allee 7, 50858 Köln

کسب و کار: پشتیبانی جامع برای مشارکت در WEC; موتور برای عرضه WRC; تولید خودرو توسعه

کارکنان: حدود 300

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>