Tracie Crist می پیوندد پیشرفته منطق صنایع به عنوان رئیس امور مالی

Category: وب وایر Comments: No comments

منطق پیشرفته صنایع (علی) با خوشحالی به اعلام Tracie Crist به عنوان رئیس امور مالی. Tracie گزارش به مدیر عامل و بخشی از رهبری ارشد تیم برای علی دیگر تکنولوژی منابع: برس کوه مرکز داده و Donoma نرم افزار.
 
“ما هیجان زده به استقبال Tracie بازگشت به تیم ما” گفت: مایکل بری, موسس و مدیر عامل شرکت پیشرفته منطق صنایع. “Tracie قبل پس زمینه با علی و گسترده skillset از او به موقعیت بعدی در دیگر سازمان ها ارزشمند خواهد بود.”
 
Tracie بخشی جدایی ناپذیر از علی (ع) در اوایل رشد و پیشرفت به عنوان کنترل از 1999-2008. او عملیاتی آگاهی از علی و تجربه به دست آورده در یک مشابه ظرفیت های بین المللی تولید کننده مفید خواهد بود به رشد برنامه های سه سازمان. او گسترش بیشتر در مورد چگونه او می داند که او می تواند تاثیر سریع:
 
“در طول زمان گسترش شرکت ها ممکن است از دست دادن بینایی از اهداف خود را با توجه به سرعت که در آن تصمیم گیری باید ساخته شود” گفت: Crist. “با استفاده از دانش و تجربیات من به دست آورده اند در سراسر زندگی حرفه ای من من اعتقاد دارم که من می تواند کمک به علی BMDC و Donoma به طور موثر و کارآمد در رسیدن به اهداف ما است.”
 
Tracie زندگی در جنگل های ویرجینیا با شوهرش و سه سگ. او لذت می برد در خارج از منزل, سفر و اسکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>