و میدانی ستاره دنیس فینیگان بیرون می آید ،

Category: کیو نیوز Comments: No comments

ده-زمان ایرلندی ملی دو و میدانی قهرمان دنیس فینیگان بیرون آمد و به مدت یک شب در پادکست پنج حلقه به قانون همه آنها را. او گفت: خبرنگار ورزشی Cyd Zeigler که او زیرفشار نسبت به آینده در سال های اخیر است.

در اصل از ایرلند, Denis فینیگان در حال حاضر در ملبورن زندگی می کند. در سال 2018 او ملاقات Cyd Zeigler از پنج حلقه به قانون همه آنها را در همجنس بازی در پاریس. در آن زمان او نمی احساس می کنید آماده برای بیرون آمدن publicly. او به تازگی تماس Zeigler می گویند هم اکنون احساس می شود.

تبلیغات

دنیس قبلا برنده ده ایرلندی ملی مدال برای پرش سه گام. بسته البته در وقایع کنونی جهان او قصد دارد برای رقابت دوباره بعد از این سال.

او گفت که او عمدا انتخاب دو و میدانی بیش از تیم های ورزشی او هنگامی که او جوان تر بود چرا که او در بر داشت جو پس از استقبال.

او ترجیح مخلوط جنبه های دو و میدانی در مقایسه با تیم های ورزشی.

“من فکر می کنم کسانی که در ورزش به این دلیل که آنها یک تیم ورزشی با مردان وجود دارد که در آن راحت نیست.

“دو و میدانی بود که همیشه مورد علاقه من, ورزش, این بود که همیشه در ورزش بود که یکی که بیشتر باز است.

“من می خواهم به آموزش دختران است. من می خواهم آموزش با بچه ها و من فکر می کنم که کمک کمی. من هرگز نگران هر نوع نظرات در مسیر. اما زمانی که من برای گفتن, فوتبال, آن را بیشتر از یک موضوع است.”

کمک به دیگران کمتر احساس تنهایی

دنیس گفت که او امیدوار است او در آینده کمک می کند تا دیگر همجنسگرایان+ ورزشکاران کمتر احساس تنهایی.

“هنوز هم وجود دارد افرادی که می ترسند و یا مطمئن نیستید از آنچه اتفاق می افتد بنابراین من امیدوارم فقط داستان من ممکن است کمک به یک فرد اطلاع بیشتر وجود دارد پذیرش در خارج وجود دارد.”

آمریکا مدال طلای المپیک برنده آهنگ ستاره Kerron کلمنت آمد در سال گذشته گفت: “من خسته از عشق در تاریکی است.”

مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل QNews عضویت در خبرنامه, از جمله هر دو هفته یکبار PDF QNews مجله

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>