ردیابی تاثیر اقتصادی covid-19 در زمان واقعی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یکS نگرانی در مورد تاثیر covid-19 ویروس بازارهای مالی باید کاهش یافت. اکنون نشانه هایی وجود دارد که این ویروس در حال حرکت است از معامله گران’ صفحه نمایش به اقتصاد واقعی است. هیچ کس نمی خواهد می دانم که درست اقتصادی برای برخی از زمان به دلیل آمار رسمی منتشر شده با تاخیر: اولین برآورد از تولید ناخالص داخلی رشد در سه ماهه جاری به عنوان مثال نمی خواهد به نظر می رسد تا آوریل 29. تحلیلگران نمی توانید صبر کنید که طولانی است. به طوری که آنها در حال تبدیل شدن به “زمان واقعی” داده ها عمدتا تولید شده توسط بخش خصوصی در همه چیز از استفاده از حمل و نقل به اجتماعی-فعالیت های رسانه. هیچ یک از این اقدامات قابل اعتماد است اما با هم آنها را مناسب و معقول تصور از آنچه در جریان است.

آن است که همه عذاب و دل تنگی. تا کنون چند وجود دارد نشانه—یا هفتگی از مدعیان یا از اطلاعیه شرکت—که افزایش بیکاری در حال افزایش است. نگرانی که شکسته زنجیره تامین خواهد استوک تورم همچنین نگاه افراطی در حال حاضر حداقل. داده ها به آغاز ماه مارس از دولت خیابان PriceStats شاخص که اقدامات تورم روزانه نشان می دهد که نرخ تورم بوده است و در یک روند رو به پایین مداوم از ابتدای سال (هر چند در روزهای اخیر قیمت مواد غذایی دارند رشد شاخص تا شاید با اشاره به اثرات انباشت). راه آهن و حمل و نقل حجم به نظر می رسد برگزاری است. وجود دارد برخی از شواهد از کاهش تقاضای برق شاید به عنوان افراد دست به کار هر چند این ارقام در حال فرار هستند.

مخارج خانوار در نظر گرفتن یک ضربه بزرگ ، تجزیه و تحلیل گلدمن ساکس یک بانک از پست توییتر نشان می دهد که ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافته است. مردم عصبی هستند از جمعیت و حدود 40 درصد از هزینه های خانوار آسیب پذیر است به مردم میداد تا تجمعات با توجه به محاسبات توسط اقتصاددان با استفاده از یک روش از یک دانشگاه آکسفورد مقاله پژوهشی. (حدود 5 درصد از هزینه های مصرف کننده می رود در ناهار خوری به عنوان مثال.)

Google جستجو برای “رزرو” در حال راه را به پایین. این maître د’ در سان فرانسیسکو بهترین صدف نوار خیلی خوشحال و برای دیدن یک مشتری که او ارائه رایگان یک صفحه از آنها را زمانی که خود را خبرنگار خریداری یک نوشیدنی (نوار بیش از نگاه خلیج نسبت به گرند شاهزاده خانمیک ویروس زده کشتی harboured در اوکلند). یک گزارش از جی پی مورگان چیس بانک دیگری تخمین می زند که در آخر هفته گذشته این ویروس کاهش می یابد, cinema-ticket رسید 20 درصد. حضور در برادوی را نشان می دهد نیز کاهش یافته است. داده ها از TomTom یک محل-شرکت فن آوری نشان می دهد غیر منتظره ای کم تراکم ترافیک در بسیاری از شهرهای آمریکا پس از پایان هفته گذشته است. کاهش هزینه های مصرف کننده نقاط ضعیف تولید ناخالص داخلی رشد اقتصادی در نیمه اول این سال هر چند رکود اقتصادی هنوز بعید به نظر می رسد در این مرحله است.

بعد چه اتفاقی می افتد بستگی به این دارد که آیا آمریکا می شود یک دسته در شیوع. اگر آن را ندارد, سپس در طول زمان درآمد شرکت های گرسنگی و حقوق و دستمزد-گرسنگی خانواده ها مبارزه خواهد کرد. هر کوتاه مدت اقتصادی افزایش از انباشت خواهد بود سرد راحتی در صورت کاهش هزینه های خدمات. اما اگر امریکا حاوی ویروس می تواند به جلو نگاه به یک bounceback از انواع. اطلاعات در زمان واقعی در چین از تراکم ترافیک به مصرف انرژی باقی می ماند و ضعیف اما سریع بهبود به عنوان تعدادی از عفونت های جدید را کند می کند. حاد اقتصادی شوک ندارد به نوبه خود مزمن.

حفاری عمیق تر:

این مقاله به نظر می رسد در ایالات متحده بخش چاپ edition تحت عنوان “Spluttering”

استفاده مجدد از این مطالباعتماد پروژه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>