پیشگامی Takeaways: بزرگداشت ماه تاریخ سیاه با دو مدرن حقوق مدنی All-Stars

Category: وب وایر Comments: No comments

اولین صحبت با پیشگامان از سال 2020 T-Mobile جاری مهمان-سخنران سری — که ویژگی های برخی از درخشان ترین و نوآورانه و خلاق و متنوع رهبران از سراسر کشور صحبت کردن در مورد موضوعاتی که ماده آورده خانه بسته بندی شده به T-Mobile امضا فروشگاه در شهر نیویورک در میدان تایمز. و دلیل خوب — for T-Mobile همه کارمند ماه تاریخ سیاه, رویداد, سازمان ملل متحد حامل میزبانی دو لامپ مدرن جنبش حقوق مدنی: Marc Morial مدیر عامل شرکت ملی شهری لیگ و ملانی Campbell, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی ائتلاف در مشارکت مدنی. آنها نشستم با Callie زمینه, T-Mobile EVP مراقبت از مشتری و جدید اجرایی حمایت از T-Mobile فرهنگی شبکه برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را با مخاطبان متنوع تیم سرخابی عضو از سراسر پنج بخش نیویورک به علاوه صدها نفر بیشتر آنلاین.

ملی, تم برای این سال ماه تاریخ سیاه است “آمریکایی های آفریقایی تبار و رای بدهند.” با در نظر گرفتن مارک و ملانی رفت و عمیق در معنای ماه تاریخ سیاه از نژاد پرستی در امریکا و اهمیت مشارکت مدنی در تمام سطوح جامعه است. در اینجا برخی از takeaways کلیدی از این پر جنب و جوش و مهم صحبت کردن با Trailblazers رویداد.

ماه تاریخ سیاه است در مورد جشن — و نیز آموزش و پرورش است.

مارک Morial: “ماه تاریخ سیاه مراکز تاریخچه افرادی که غلبه خیلی از اعماق انتقال از یکی دیگر از ساحل در کشتی برده به صدها سال از اسارت به طور باور نکردنی اثرگذارندهها که ما امروز. تا حدی آن را در مورد فردی سابقه خانوادگی تاریخ. اما بیش از آن است — آن را در مورد ما. ما در حال ساخت تاریخ در هر روز.”

ملانی کمپبل: “من همیشه هیجان زده در مورد ماه تاریخ سیاه — و پس از آن من افسرده به دلیل آن را مانند یک ماه! این یک جشن, اما آن را نیز یک فرصت برای آموزش کسانی که پس از ما. مردم سیاه و سفید کمک کرد ساخت این کشور — اجازه دهید که درک و جشن است. اما همچنین اجازه می دانند که حقوق مدنی سود نیست فقط به صورت سیاه و مردمی است. دیگران قادر به بهره مندی از چیزهایی مانند حقوق مدنی عمل می کنند و این نمایشگاه مسکن عمل می کنند که ما می جنگیدند.”

پیشگامی Takeaways | T-Mobile

سیاست است و نه یک تماشاگر ، در این بازی دریافت کنید!

Morial: “دموکراسی یک سیستم که در آن شما ایستاده در کنار و مشاهده است. این یک فرایند است که نیاز به و به ما می دهد همه ما حق بود در این بازی. مشارکت مدنی خواسته است که ما شرکت در سرشماری و ما رای می دهند. چرا که اگر ما کسی دیگری را به تصمیم گیری برای ما بود.”

کمپبل: “خود قدرت خود را! وای بزرگترین رای گیری بلوک وجود دارد. همه ما نقشی در این انتخابات چرخه. و خواهران ما خود قدرت وقتی که می آید به سیاست در جامعه ما است. ما بیشتر سر خانواده. ما باید قدرت در دست ما!”

آن را به هر یک از ما برای مبارزه با نژاد پرستی.

Morial: “نژادپرستی یک بیماری است. اختراع شد و توسط مردم. این یک حالت طبیعی برای قضاوت در افراد با رنگ پوست. این یک عملکرد سیستم ایجاد شده در 1300s, 1400s. آن را به combatted. مهم ترین چیزی که آمریکایی ها باید انجام دهید این است که مقابله با نژادپرستی در میان دیگر سفید آمریکایی است. [مردم] در آن بسته مکالمات که در آن کلیشه ها بازی کردن. رفتار آموخته است و ما باید برای از یاد بردن آن است. مردم خوب خواهد شد و نمی تواند ترس به مقابله با افراد بد نیت.”

شما می توانید موفقیت مالی و به دنبال شور و شوق خود را برای عدالت اجتماعی است.

کمپبل: “من آغاز شده در شرکت های بزرگ امریکا — پول لباس برای موفقیت. اما من هم در جامعه و تکامل به جایی که عشق من به پایان رسید تا بودن. من می توانم که تجربه کسب و کار و اجرای سازمان است. من در تلاش برای حفاری در هر روز و که تفاوت هر روز و مطمئن شوید که ما نمی ماند در گذشته اما ما از اشتباهات گذشته است.”

در امریکا معاصر, شرکت های که درک و اراده مردم رشد خواهد کرد.

Morial: “Wayne Gretzky گفت:” من نمی اسکیت به جن من اسکیت بازی که در آن جن است.’ بزرگ شرکت های آمریکایی باید به اسکیت بازی کردن به جایی که مردم در حال رفتن است. این کشور در حال تغییر چشمگیر در راه است. آن را تبدیل شدن به یک پرده نقش دار از اقوام و افراد و شرکت هایی که در آغوش, که در, که آنها را استخدام ترویج و قرارداد و چگونه آنها را در آغوش و احترام به مشتریان خود هستند شرکت هایی که رشد خواهد کرد. T-Mobile تعهد به تنوع فراهم می کند فرصت را به یک شرکت است که اسکیت به جایی که مردم در حال رفتن است.”

تاریخ سیاه مهم است زیرا آن نقطه راه رو به جلو.

کمپبل: “ما در این لحظه تاریخی در حال حاضر که در آن همه به توجه. ما در حال ساخت تاریخ در حال حاضر. T-Mobile است که تاریخ ساخت در حال حاضر با شما همه اینجا بودن. پیشگام یعنی ما همیشه در حال یادگیری!”

Stay tuned for more takeaways از T-Mobile در حال صحبت کردن با Trailblazers سری!

عنوان تصویر:

T-Mobile EVP مراقبت از مشتری و فرهنگی شبکه اجرایی حامی Callie زمینه پیوست توسط رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی ائتلاف در مشارکت مدنی ملانی کمپبل و مدیر عامل شرکت ملی شهری لیگ مارک Morial برای شرکت صحبت کردن با Trailblazers مهمان-سخنران سری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>