انتهایی Sanders, بازدید بایدن رکورد

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — برنی ساندرز متمرکز خود را دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری موجی رقیب جو بایدن روز چهارشنبه به عنوان ساندرز’ متحدان دست و پنجه نرم با خرید اینترنتی از شنبه.

این سناتور از ایالت ورمونت هدفمند بایدن رکورد در تجارت امنیت اجتماعی و جمع آوری کمک های مردمی تنها چند ساعت پس از سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود و الیزابت وارن تایید او خصوصی بازشناسی آینده خود را در مسابقه. این تغییرات نشان داد که دموکراتها بار شلوغ نامزدی مبارزه با به طور موثر می آیند به دو مرد مسابقه برای حق به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

ساندرز اعلام کرد خود را “گردن و گردن” با بایدن به عنوان او در مواجهه با خبرنگاران در خانه اش در ایالت ورمونت یکی از تنها چهار متحده او را در مهم ترین روز رای گیری در حزب 2020 اولیه فصل است. بایدن برنده 10 متحده مونتاژ پیروزی که فراتر از جغرافیا و نژاد و کلاس.

“آنچه در این کمپین من فکر می کنم به طور فزاینده ای در مورد این است که طرف شما هستند؟!” ساندرز گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=AnNqG6kx-As]

مترقی نامزد lobbed آشنا حملات علیه معاون رئیس جمهور سابق رکورد اما نادیده گرفته حامیان’ تماس به تهاجمی تر. ساندرز اصرار مبارزات انتخاباتی خود را برای جلوگیری از هر گونه “مغلوب ساختن پیشی جستن-نوع تلاش” که شامل انتقاد شخصی.

“من مانند جو. من فکر می کنم او یک انسان شایسته بودن” ساندرز گفت. “جو و من بسیار متفاوت چشم انداز برای آینده این کشور است. و جو و من در حال اجرا و کمپین های مختلف. و امید من این است که در ماه های آینده ما قادر خواهد بود برای بحث و گفتگو بسیار تفاوت معنی است که ما داریم.”

ساندرز تجزیه بایدن رکورد نقد خود را برای حمایت از جنگ عراق و وال استریت نجات در طول سال 2008 بحران مالی است. او همچنین بر تفاوت های خود را در مراقبت های بهداشتی — ساندرز پشتیبانی از مدیکر برای همه و بایدن می خواهد برای اضافه کردن یک گزینه است. و او علامت بایدن گذشته خواستار کاهش به حق برنامه هایی مانند تامین اجتماعی و خدمات درمانی.

ساندرز است که با تکیه بر کمک های مردمی به صندوق مبارزات انتخاباتی خود گفت: بایدن “در حال اجرا است یک کمپین است که به شدت پشتیبانی شده توسط این شرکت استقرار” و اضافه کرد که معاون سابق رئیس جمهور است که با حمایت “60 میلیاردرهای.”

Sanders, کمپین اعلام کرد شنبه شب که در آن مطرح شده 5.5 میلیون دلار از بیش از 220,000 کمکهای مالی پس از سه شنبه. اما بایدن کمپین اعلام کرد که آن را تا به حال گرفته شده در 7 میلیون دلار در آن دوره است.

بلومبرگ از

بایدن به خبرنگاران گفت: او را به متحد کردن کشور و بدون نام بردن از Sanders زدم سناتور مکرر مشاجره که او مدیون نخبگان حزب تاسیس.

“استقرار همه کسانی که مردم سخت کوش” که رای روز سه شنبه بایدن به خبرنگاران گفت: در وست هالیوود کالیفرنیا.

مقامات منتخب و برجسته اهدا کنندگان بسیج در سراسر بایدن پس از او سه شنبه جیغ وداد بازی کردن. بالا دموکرات اند و شک و تردید از 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار قدرت سیاسی اما شتافت متحد پشت سر او.

پس از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود بلومبرگ شد چهارمین شکست خورده دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی در این هفته به تایید بایدن. مانند رشد کر دموکراتیک مقامات بلومبرگ به نام بایدن بهترین شانس را برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

ساندرز تایید کرد که او صحبت کرد به او مترقی متحد وارن پیش از آن در روز هر چند معلوم بود که آیا او را تایید او — و یا هر کس دیگری-باید او را ترک نژاد. وارن برنده نشد یک دولت واحد در روز سه شنبه به پایان رسید و در مقام سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

احیا بایدن در ضمن آماده شد تا پایان سه شنبه با بیشتر نمایندگان از Sanders. ساندرز’ تیم امیدوار بود او را پایان شب بیش از 100 نماینده جلوتر از خود را در آینده نزدیک ترین رقیب. او به احتمال زیاد در پایان ده ها تن از نمایندگان پشت هنگامی که تمام آرا در حال شمارش است.

بایدن متحدان به دنبال به سرعت در سرمایه گذاری موفقیت خود را در Sanders. بایدن کمپین co-رئیس کنگره ایالات متحده Cedric, Richmond, D-La., انتقاد ساندرز برای نشان می دهد که دموکراتیک ایجاد شد تبانی در برابر او. ریچموند گفت: بایدن درآمد خود را رای.

“من فقط نمی دانم که آمریکایی های آفریقایی تبار در جنوب در نظر گرفته شد بخشی از حکومت” لوئیزیانا از حزب دموکرات گفت و اشاره کرد که بایدن را حمایت قاطع میان سیاه و رای دهندگان به او گسترده نماینده دستاوردهای در آلاباما کارولینای شمالی و ویرجینیا در میان کشورهای دیگر.

“کمپین ما نشان دهنده تنوع این حزب و این ملت و این که چگونه باید آن را” بایدن گفت: هواداران است. “از آنجا که ما نیاز به آوردن همه, همراه, همه. ما می خواهیم یک نامزد خواهد شد که ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنین نگه داشتن نانسی پلوسی رئیس مجلس و پیروزی این کشور ایالات متحده آمریکا.”

در کنگره ایالات متحده جو کانینگهام D-S. C. که بدبختانه یک جمهوری خواه کنگره صندلی در سال 2018 گفت: بایدن را منزوی بود یادآور پیروزی خود را در یک منطقه حاوی حومه شهر چارلستون است.

“بسیاری از مردمی که بیرون آمد و حمایت ما هستند همان کسانی هستند که بیرون آمد و او را پشتیبانی می کند گفت:” کانینگهام که تایید فرمودند.

در مبارزات انتخاباتی که در آن electability شده است یک موضوع بایدن گرفته شده به تلفن خود را به یک “اوباما-بایدن” از حزب دموکرات و حمایت برای بازسازی نوع متنوع رای دهندگان است که به کمک رئیس جمهور سابق باراک اوباما امنیت دو نظر.

ساندرز تبلیغات

Sanders, کمپین اعلام آن آغاز خواهد شد پخش سه کمپین جدید تبلیغات در سراسر ایالات برگزاری سری بعدی از اصلی مسابقات در مارس 10 و 17: آریزونا, فلوریدا, آیداهو, ایلینوی, میشیگان, می سی سی پی در ایالت میسوری و اوهایو و واشنگتن است.

یک تبلیغ جدید با امکانات آرشیو فیلم اوباما ستایش Sanders.

با وجود این مهاجم آگهی خرید وجود دارد شواهد جدید از داخلی سرخوردگی با ساندرز’ استراتژی است که برخی بر این باورند شده است به اندازه کافی دشوار در معاشرت با مشخصات بالا تاییدیه یا حمله بایدن.

ساندرز ترجیح می دهد به تمرکز خود انتقاد معاون سابق رئیس جمهور ضبط بر روی مسائل کلیدی کاهش تکیه به تفرقه حملات که تقریبا به طور قطع می آیند تا در یک انتخابات عمومی آینده نگر مسابقه در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای مثال, شده است وجود دارد داخلی, بحث در مورد برجسته بایدن نقش در سال 1991 تایید دادرسی از دیوان عدالت کلارنس توماس, با توجه به یک فرد آشنا با برنامه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد استراتژی. به عنوان کمیته قضایی مجلس سنا رئیس بایدن اجازه یک مرد سنا پنل به کوره آنیتا هیل که به حال متهم توماس از آزار و اذیت جنسی.

ساندرز تا حد زیادی اجتناب شود موضوع.

Roseann DeMoro کلیدی ساندرز متحد و یک رئیس جمهور سابق از پرستاران ملی ایران گفت: بایدن را قوی نشان در سه شنبه “مردم گرفتار کردن گارد.” ساندرز’ مبارزه او گفت: به احتمال زیاد وابسته به خود را “آرام” رویکرد.

“توسط برنی بیش از حد ملایم در حزب دموکرات? من فکر می کنم او یک نجیب زاده و آنها نه” DeMoro گفت. “برنی یک دولتمرد و او را تا برابر کوسه ها. او نیاز به تماس مردم برای آنها چه کسانی هستند.”

Moumita احمد از بنیانگذاران گروه مستقل Millennials برای برنی نیز نا امید در روز سه شنبه نتیجه.

“من فکر برنی را راه بهتر” او گفت:, و اضافه کرد که این مبارزه نیاز به یک استراتژی موثر برای ارتباط با سیاه پوستان است. “من می خواهم برای دیدن یک ارزیابی مجدد از نحوه اجرای کمپین است.”

بایدن را پایان قوی مربوط چشمگیر چرخش در طول فقط سه روز هنگامی که او قوی تر از یک فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی به نمره فراگیر پیروزی در 10 ایالت که سمان وضعیت خود را به عنوان پرچمدار برای دموکراتها استقرار بال.

معاون سابق رئیس جمهور نشان داد قدرت در غرب با پیروزی در ماساچوست و مین. او برنده نماینده-ثروتمند تگزاس در جنوب غربی ایالت مینه سوتا در غرب میانه بالا به پایان رسید و در بالا در سراسر جنوب در ویرجینیا, آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی و آرکانزاس — در علاوه بر این به Oklahoma.

ساندرز به ثمر رساند شب بزرگترین نماینده-جایزه در کالیفرنیا اما موفق به کسب تنها سه ایالت دیگر: او در ایالت ورمونت به عنوان به خوبی به عنوان یوتا و کلرادو است.

بایدن متصلب تا پیروزی های خود را با وجود اینکه outspent و کارکنان است. خود را در حد متوسط رقیب همشهری برای مثال ریخت و بیش از 12 میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی در ویرجینیا در حالی که بایدن صرف کمتر از $200,000.

با آرا هنوز در حال شمارش در سراسر کشور مربوط به مطبوعات اختصاص داده است 566 نمایندگان به بایدن 501 به ساندرز و 61 به وارن. شماره در حال انتظار برای تغییر عنوان جدید متحده گزارش تعداد آنها و به عنوان برخی از نامزدهای شناور در اطراف 15 درصد رای آستانه آنها باید برای به دست آوردن نمایندگان.

نهایی نامزد باید ادعا 1,991 نمایندگان که اکثریت 3,979 متعهد نمایندگان در دسترس اولیه این فصل است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط استیو مردم خواهد Weissert و لایحه بارو از آسوشیتد پرس; توسط تایلر پیجر و جنیفر اپستاین خبری بلومبرگ; و Toluse Olorunnipa, Chelsea Janes Gregory S. اشنایدر لنی Bronner پل کین و مایک DeBonis از واشنگتن پست.

مایک بلومبرگ برگ مرحله چهارشنبه در نیویورک پس از, اعلام کرد که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود و پرتاب حمایت خود را به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: بایدن تا بهترین شانس را برای شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
(AP/Eduardo Munoz Alvarez)

“آنچه در این کمپین من فکر می کنم به طور فزاینده ای در مورد این است که طرف شما هستند؟!” برنی ساندرز گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه در برلینگتون, Vt.
(نیویورک تایمز/یعقوب هانا)

الیزابت وارن نشان داده شده مبارزه شنبه در دیترویت تایید شنبه که او بازشناسی آینده او در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.
(نیویورک تایمز/اموزش Fremson)

سه شنبه مقدماتی

یک بخش در 03/05/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>