قطار مثل یک قهرمان با پوما LQD همراه خرد اواسط

جهانی شرکت ورزشی پوما آماده است برای شکستن قالب با انتشار نسخه به روز شده آن در حال حاضر محبوب LQD همراه خرد یکی از پوما زنان آموزش سبک. های تحریک آمیز شبح آماده است برای هر تمرین به عنوان آن LQD همراه فناوری ارائه خواهد شد پایدار در حالی که زیر سازی سبک وزن لایه ای از PUMA انحصاری فوم PROFOAM فراهم می کند به راحتی.

LQD همراه خرد اواسط ارائه می دهد همان مزایای عملکرد به عنوان پیشینیان خود اما با یک پیچ و تاب و های جدید این نسخه به روز شده به ارمغان می آورد گرما با منحصر به فرد خود را بالاتر از مچ پا شبح مارک بند جزئیات رنگ های جسورانه و قابل توجه طراحی شده است.

LQD همراه خرد اواسط فن آوری امتیاز:

  • زیر سازی: تکامل سلول تکنولوژی LQD همراه midsole ارائه می دهد ثبات cushioning.
  • انرژی: یک لایه از PROFOAM فراهم می کند بسیار سبک وزن و انرژی بازگشت.
  • مناسب: مهندسی evoKNIT فراهم می سازد طراحی ارگونومیک مناسب و راحتی برای هدفمند عملکرد.

قطار برابر با استانداردهای پوما جدید LQD همراه خرد اواسط انتشار در فوریه 6th, 2020, در PUMA.com پوما فروشگاه ها و خرده فروشان را انتخاب کنید در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر در پوما عملکرد اتمام @PUMAperformance در Instagram.

پوما
پوما یکی از جهان پیشرو مارک های ورزشی, طراحی, توسعه بازاریابی و فروش کفش و پوشاک و لوازم جانبی. برای 70 سال پوما دارای خستگی ناپذیر تحت فشار قرار دادند ورزش و فرهنگ به جلو با ایجاد سریع محصولات برای جهان سریع ترین ورزشکاران است. پوما ارائه می دهد عملکرد و الهام گرفته از شیوه زندگی, محصولات در دسته بندی های مانند فوتبال, در حال اجرا و آموزش بسکتبال, گلف و موتورسواری. این همکاری با طراحان مشهور و مارک را به ورزش را تحت تاثیر قرار به خیابان فرهنگ و مد شده است. پوما گروه صاحب مارک پوما, کبرا گلف و stichd. شرکت توزیع محصولات خود را در بیش از 120 کشور استخدام بیش از 13000 نفر در سراسر جهان است و مقر اصلی آن در هرزگنورچ/آلمان. www.puma.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید