ترانس پشتیبانی از جی کی رولینگ بیش از استفاده داخلی تیتر

Category: کیو نیوز Comments: No comments

انگلیسی, نما, سازمان حمایت برای جی کی رولینگ پس از روپرت مرداک را آفتاب روزنامه برجسته صفحه اول داستان در مورد شوهر سابق او را با عدم پشیمانی برای استفاده داخلی در طول ازدواج خود را. ترانس گروه همراه با نمایندگان مجلس و دیگر سازمان های خیریه را محکوم کرد روزنامه برای ستایش خشونت علیه زنان است.

خورشید‘s تیتر روز پنج شنبه عنوان خوانده شده, “من سیلی جی کی رولینگ و من متاسفم.”

تبلیغات

یک روزنامه نگار برای مرداک تلخیص درب-متوقف رولینگ شوهر سابق در پرتغال برای به دست آوردن نقل قول.

جی کی رولینگ ازدواج Jorges Arantes در سال 1992 پس از یک گردباد عاشقانه. او به هنگام تولد به دخترش جسیکا در طول ازدواج. او سمت چپ با کودک او را تنها پس از 18 ماه. او قبلا اشاره کرد که خشونت منجر به شکست در ازدواج است.

Arantes بعد از دست شغل خود را به دلیل استفاده از مواد مخدر. آن را اعتقاد بر این است که او کار نمی کرد پس زنده می ماند و در منافع. رولینگ در ادامه به نوشتن کتاب هری پاتر و یک میلیاردر شد.

جی کی رولینگ پست وبلاگ

پیش از آن در هفته جی کی رولینگ منتشر شده 3,600-کلمه پست وبلاگ در خود وب سایت شخصی. او نوشت: این پست به توضیح او در مورد اعتقادات مردم تغییر جنسیت و استدلال است که منجر به آنها را. در پست او به ذکر است که تجربه خشونت خانگی در ازدواج خود را به Arantes. او همچنین با اشاره به او نمی نیاز به همدردی و توصیف خود به عنوان “فوق العاده خوش شانس’.

به نظر می رسد که پست با الهام از خورشید به ارسال یک روزنامه نگار در جستجوی Jorges Arantes.

Arante بستری سیلی نویسنده اما دریغ که به مبلغ سوء استفاده.

“من سیلی جوآن — اما پایدار نیست ، من متاسفم برای آن زمان که قطراتش ،

“اگر او می گوید که به او. این درست نیست من ضربه او…

“بله. درست است من سیلی زد ، اما من نمی سوء استفاده از او.”

واکنش به خورشید‘s تیتر

ناتوانی مدافع نیکی کلارک توضیح داد در توییتر مشکلات با sensationalist رویکرد های گرفته شده توسط مرداک کاغذ.

“من می بینم خورشید را انتخاب کرده است برای پیگیری کردن جی کی رولینگ را بدرفتار. این است که چرا زنان به دقت فکر می کنم در مورد جزئیات خشونت خانگی به دلیل آن اغلب همچنان ادامه دارد و افزایش سوء استفاده و ضربه. شجاعت او در جزئیات آن دانستن آنچه که او می تواند در معرض باور نکردنی است.”

انگلیسی, ترانس خیریه پری دریایی و جنسیتی هوش همچنین ارائه پشتیبانی به نویسنده با وجود رزرو خود را در مورد او نظرات ترانس مسائل.

تبلیغات

پری دریایی گفت: رسانه ها باید بهره برداری از قربانیان به خاطر فروش.

جنسیتی هوش گفت: آنها را محکوم کرد, روزنامه, دادن صدای به رولینگ بدرفتار.

به ظاهر در واکنش به خشم خورشید بعد از ارسال مقاله جزئیات خشونت مبارزات مقاله پشتیبانی بیش از سال های گذشته است.


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>