TransPerfect تبدیل دوبله و صدای خارج از قاب با استودیو.بعدی ضبط پلت فرم جدید و دوبله آکادمی

Category: وب وایر Comments: No comments

TransPerfect بزرگترین ارائه دهنده زبان و فن آوری راه حل های کسب و کار جهانی اعلام کرد دو محصول راه اندازی با هدف تبدیل دوبله و ضبط صدا صنایع: استودیو.بعدی و TransPerfect رسانه ها.بعدی دوبله آکادمی.

TransPerfect استودیو.بعدی پلت فرم با استفاده از ضبط-in-the-ابر فن آوری و به طور کامل معکوس صنعت سنتی مدل کسب و کار با آوردن این استودیو به بازیگران. با استودیو.بعد صدای استعداد است و در حال حاضر قادر به از راه دور حضور در جلسات ضبط و ایجاد حرفه ای با کیفیت صدای زمینه به طور مستقیم در ابر. استودیو.بعدی نیز تنها از راه دور ضبط پلت فرم فراهم می کند که به طور کامل ذخیره سازی مبتنی بر ابر محیط زیست در حالی که ارائه اطلاعات ضروری برای ترویج استعداد توسعه – از جمله rythmo band – در متحد و رابط بصری.

رسانه ها.بعدی دوبله آکادمی حرفه ای برنامه آموزشی طراحی شده برای آموزش و توسعه نسل بعدی از صدای خارج از قاب و دوبله استعداد. آکادمی حذف سنتی آموزش چالش های ایجاد شده توسط توزیع جغرافیایی محل. رسانه ها.بعدی دوبله آکادمی درسی شامل سه تا پنج ماه دوره های آنلاین و طراحی شده توسط Jacques Barreau, TransPerfect معاون رئیس جمهور از رسانه ها و سرگرمی های تعاملی و دین از دوبله برای آکادمی. Barreau به ارمغان می آورد بیش از 20 سال تجربه در برادران وارنر که در آن او موفق به بومی سازی بسیاری از جهانی استودیو ویژگی های, از جمله هری پاتر حق رای دادن جنگ ستارگان: جنگ های کلونو بتمن حق رای دادن. دانش آموزانی که ثبت نام در رسانه ها.بعدی دوبله آکادمی یاد بگیرند اصول اساسی ضبط از جمله چگونه برای آماده سازی یک خانه ضبط فضا و همچنین به عنوان مهارت های دیگر مانند صدای شخصیت پردازی برای انیمیشن است.

Barreau اظهار داشت: “من همیشه می خواستم برای نوشتن یک کتاب در مورد آنچه که من آموخته که آموزش دوبله بازیگران در سراسر جهان چگونه به از نو خلق کردن شخصیت های نمادین مانند Yoda یا اشکالات اسم حیوان دست اموز. با TransPerfect را ایجاد رسانه است.بعدی دوبله آکادمی, من در نهایت باید این پلت فرم که از این آموزش می توان توزیع از راه دور. TransPerfect است که واقعا به سرمایه گذاری در نسل بعدی از صدای خارج از قاب استعداد و وعده برای مختل کردن یک صنعت در حال حاضر وابسته به سنتی studios.”

TransPerfect رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت فیل Shawe اظهار داشت: “نیاز به رسانه های محلی و متخصص voiceover استعداد همچنان به رشد. استودیو.بعدی و رسانه ها.بعدی دوبله آکادمی به ما کمک خواهد کرد پشتیبانی مشتریان ساده و دوبله روند و از بین بردن بسیاری از هزینه ها و تنگناها همراه با سنتی آجر و ملات گردش.”

در مورد TransPerfect
TransPerfect است بزرگترین ارائه دهنده جهان از زبان ها و فن آوری راه حل های کسب و کار جهانی. از دفاتر در بیش از 100 شهرستانها در شش قاره TransPerfect ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات در 170+ زبان به مشتریان در سراسر جهان. بیش از 5000 سازمان های جهانی استخدام TransPerfect را GlobalLink® محصول مجموعه برای ساده سازی مدیریت محتوای چند زبانه. با بی نظیر تعهد به کیفیت و خدمات مشتری TransPerfect به طور کامل با ISO 9001 و ISO 17100 خبره. TransPerfect جهانی دفتر مرکزی آن در نیویورک با فرماندهی منطقه ای در لندن و هنگ کنگ است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از وب سایت ما در www.transperfect.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>