سفر فندک Montblanc #MY4810 نور توشه

هر چه مقصد و یا سفر به وجود آوردن آزادی برای کشف باز می شود تا دیدگاه های جدید و دنیایی از تجربه های فراموش نشدنی. در حالی که یک سفر تعطیلات می تواند تازه کردن ذهن و بدن, سفر کسب و کار بازده فراموش نشدنی بینش و وعده های غنی سازی برخورد. فراتر از کار در این مورد دچار یک نوع متفاوت از محل خیساندن تا فرهنگ های محلی و تبدیل هر لحظه ممکن است به یک ماجراجویی. جدید Montblanc #MY4810 نور برقی مجموعه ایده آل برای چنین ماجراهای آن, پر انرژی طراحی کاربردی و قابل توجه سطوح براق.

ساده و موثر #MY4810 نور trolleyis یک سفر قابل اعتماد ضروری برای هر, مدرن, مسافر یا ماجراجو بی باک. سیاه و سفید, سبک وزن, پلی کربنات ویژگی های بیرونی یک صف طراحی متمایز سطح براق. 360° درجه آرام-در حال اجرا توپ-بلبرینگ چرخ و چند مرحله ای قابل تنظیم فرمت نوار دسته با دسته چرمی آن را عملی و راحت برای مانور در حالی که دو ساده محفظه با بسته شدن زیپ داخل آن را آسان به بسته.

یک شبه کار سفر آخر هفته فرار یا حماسه odysseys به مکان های دور طبقه بندی ویژگی های سه اندازه مختلف tomeet نیازهای هر نوع از کسب و کار مسافر – حجم کابین و متوسط. جمع و جور و کابین اندازه از ویژگی های 3 مرحله ای سیستم رسیدگی به, بار, در حالی که متوسط اندازه امکانات 2-مرحله سیستم نوار. هر چرخ می تواند شخصی با برچسب موجود در سه رنگ (سیاه و سفید و آبی و قرمز).

بسته یک چمدان گرفتن گذرنامه خود را و راه خود را به فرودگاه. Montblanc همراهان سفر ارائه قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری و قابلیت های که مسافران کسب و کار کاشفان و wanderers انتظار می رود به طوری که آنها می توانید تمرکز بر آنچه واقعا مهم: اتصال با جهان از طریق اکتشافات خود را.

در مورد Montblanc

مترادف با برتری در ساخت و طراحی Montblanc شده است هل دادن مرزهای نوآوری همیشه از Maison اول انقلابی فرهنگ نوشتن در سال 1906. نبوغ و تخیل در ادامه به نیروهای محرک برای Maison امروز آن را به عنوان پیشرفت خود را بیان صنعتگری زیبا در سراسر محصول دسته بندی ها: لوکس ابزار نوشتن, ساعت, چرم, کالا, فن آوری های جدید و لوازم جانبی. بازتاب آن در حال انجام ماموریت برای ایجاد خوب عمر اصحاب متولد از ایده های جسورانه و ماهرانه گردد از طریق مهارت های Maison را صنعتگران یاد Montblanc در نماد تبدیل شده است مهر و موم نهایی عملکرد و کیفیت و بیان سبک های پیچیده. با ریشه های آن عمیقا ریشه در فرهنگ handwriting, Montblanc در ادامه به دفاع فرهنگی آن تعهد در اطراف جهان مدرن و روز ارج نهادن به مشتریان که در حمایت از پیشرفت هنر و همچنین به عنوان گسترده ای از طرح های که ترویج هنر و فرهنگ است.

اطلاعات را فشار دهید:

تمام اطلاعات و تصاویر در دسترس هستند برای دانلود بر روی Montblanc در سالن مطبوعات: https://press.montblanc.com/

ما را دنبال کنید:

Facebook: www.facebook.com/montblanc

Instagram: www.instagram.com/montblanc

توییتر: www.twitter.com/montblanc_world

Weibo: www.weibo.cn/montblancchina

یوتیوب: www.youtube.com/montblanc

Youku: www.youku.com/montblanc4810

Snapchat: MontblancWorld

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید