خزانه پرداخت می شود $12.4 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد حمل و نقل هوایی پشتیبانی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

وزارت خزانه داری ایالات متحده گفت: آن را پرداخت کرده است یکی دیگر از $9.5 میلیارد دلار در بودجه به صنعت حمل و نقل هوایی تحت یک برنامه طراحی شده برای تقویت حمل و وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

در ضمن فرم درخواست شد روز شنبه منتشر شد به صورت وام به مقصد “کسب و کار حیاتی برای حفظ امنیت ملی” خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت.

مجموع پرداخت تا کنون تحت مراقبت عمل رسیده اند به $12.4 میلیارد دلار به 93 هوایی از جمله خطوط هوایی و کوچکتر مسافری حامل خزانه گفت: در آن بیانیه است.


بودجه اضافی پرداخت خواهد شد در یک نورد اساس. بودجه حقوق و دستمزد تحت حمایت برنامه باید مورد استفاده قرار گیرد برای کارمند حقوق دستمزد و مزایای.

تعداد پروازها در آمریکا به طور چشمگیری کاهش یافته در هفته های اخیر به عنوان هواپیمایی سفر کاهش مییابد در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها تحت منظور انجام سفر غیر ضروری. مسافر شرکت های هواپیمایی را قطع بیش از 70 درصد از پروازها در مقایسه با یک سال پیش با توجه به FlightAware ردیابی وب سایت.

وزارت خزانه داری اعلام کرد برخی از جزئیات این برنامه برای محموله های هوایی و پیمانکاران به عنوان تعیین شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin.

حامل محموله دریافت 50 میلیون دلار و یا کمتر از حقوق و دستمزد پشتیبانی و پیمانکاران گرفتن $37.5 میلیون یا کمتر نمی خواهد نیاز به ارائه ابزارهای مالی به عنوان جبران خسارت برای کمک

اکثر محموله های هوایی و پیمانکاران به دنبال کمتر از 10 میلیون دلار, با توجه به بیانیه.

برنامه های کاربردی برای امنیت ملی صنعت وام ممکن است را مشاهده کنید آنلاین شروع دوشنبه و به علت مه 3, وزارت خزانه داری گفت.

Mnuchin در روز پنج شنبه گفت: شرکت های عمومی تلقی حیاتی برای امنیت ملی است که به دنبال به اشتراک گذاری از $17 میلیارد دلار در ویروس های مرتبط با امداد خواهد مورد نیاز برای ارائه سهام به دولت است.

برای شرکت های خصوصی Mnuchin “ممکن است در اختیار او قبول ارشد ابزار بدهی” و یا دیگر منافع مالی خزانه داری گفت.

الزامات شبیه به کسانی که برای بار و مسافر شرکت های هواپیمایی به دنبال حقوق و دستمزد کمک از 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>