وزارت خزانه داری toughens راهنمایی که می تواند کسب و کار کوچک بودجه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شرکت ها به دنبال کمک از دور بعدی کوچک کسب و کار امداد رسانی مورد نیاز خواهد بود برای گواهی دادن به نیازهای خود را به صورت وام و می تواند خواسته می شود برای اثبات آن به عنوان برگ برنده دولت به دنبال جلوگیری از شرکت های بزرگتر با دیگر بودجه گزینه های از ازدحام mom-and-pop عملیات.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: این صندوق در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک و جدید ارشاد از وزارت خزانه داری ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک پنجشنبه منتشر شد تاکید می کند که شرکت ها باید “گواهی حسن نیت” اقتصادی نیاز برای وام زیر چک حفاظت از برنامه و یا PPP.

ارشاد صادر شد و پس از کسب و کارهای کوچک و شکایت که بزرگ داد و ستد عمومی شرکت ها و بزرگ زنجیره ای مانند Shake Shack, Inc. گرفتن وام در حالی که آنها در بسته اولیه $349 میلیارد دلار بودجه برای وام. که پول فقط در 13 روز و ایالات متحده آمریکا مجلس انتظار می رود که برای رای دادن امروز در تسکین لایحه برنامه که شامل اضافی $320 میلیارد, اجازه می دهد به 10 میلیارد دلار در هزینه های بانکی و هزینه های پردازش.


“بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه” هدایت می گوید.

وام دهندگان ممکن است تکیه بر قرض گواهینامه و وام گیرندگان که قبلا کاربردی برای PPP وام و بازپرداخت آن به طور کامل در مارس 7 “تلقی خواهد شد توسط SBA ساخته شده اند مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است” با توجه به راهنمایی.

رستوران های زنجیره ای Shake Shack و Sweetgreen Inc. بازگشت خود را PPP وام. Mnuchin است تشویق به شرکت های دیگر که “ممکن است شده اند روشن در درک گواهینامه” به انجام همان و او همچنین گفت: شرکت هایی که در زمان بودجه و واقعا به آن نیاز دارید می تواند “به موضوع بررسی است.”

سناتور جمهوری خواه مارکو روبیو از فلوریدا توییتی در روز دوشنبه که “هر شرکت که نمی کند نیاز به یک PPP وام کردم اما یک ساخته شده و نمایش غلط.” او همچنین اعلام کرد که کمیته مجلس سنا در کسب و کار و کارآفرینی است که او انجام خواهد شد “تهاجمی نظارت” از برنامه این سقوط از جمله حکم قدرت برای تعیین اینکه آیا شرکت های نادرست گواهینامه برای به دست آوردن وام.

PPP وام ارائه می دهد از آنجا که 10 میلیون دلار است که تبدیل به کمک های مالی اگر درآمد حاصل از استفاده می شود به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و پوشش اجاره و دیگر تایید هزینه حدود دو ماه عکاسی طراحی شده برای کمک به کسب و کار دریافت کنید تا زمانی که اقتصاد بازگشایی. $349 میلیارد اختصاص داده شده از 2.2 تریلیون دلار امداد بسته تصویب شده در ماه گذشته برای PPP برنامه زد در آوریل 16, تنها پس از 13 روز.

دالاس اجرایی هتل مونتی بنت است که عمده کمک کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بزرگترین برنده از coronavirus کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک. مجموع $59 میلیون از کسب و کار کوچک وام بسته رفت و به سه محل سکونت شرکت های ریاست بنت با توجه به نظارتی براده.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>