Trina مسی – سبزی برای Central Ward, بریزبن

Category: کیو نیوز Comments: No comments

به عنوان ما به مطبوعات محلی انتخابات دولت همچنان در کوئینزلند با رای گیری روز شنبه 28 مارس. شوراهای محلی ما هستند در دسترس ترین سطح دولت با نمایندگان بیشتر در دسترس به ترکیبات از دولت و یا سطح فدرال. Trina مسی سبز نامزد Central Ward, صحبت ما در مورد شور و شوق او را برای جامعه و شهر خود و به همین دلیل او می خواهد به تغییر.

زمانی که سیاستمداران محلی صحبت در مورد بهبود liveability آنها معمولا صحبت کردن در مورد چیزهایی مانند پارک و ترافیک آرام بخش. این چیزها بدیهی است که مهم است و ارائه و حفظ آنها است و بخش مهمی از شورای تابع.

تبلیغات

اما شورای نگهبان می تواند و باید به فکر بزرگتر از آن است. Liveability به معنی بسیار بیشتر از رفع پياده و کاشت Jacarandas به خصوص در این زمان از عدم قطعیت.

به این معنی

  • تضمین این که مردم باید امن و مقرون به صرفه صفحه اصلی است که مطابق با نیازهای خود
  • ارائه فراوان و مقرون به صرفه حمل و نقل عمومی
  • حمایت از یک جامعه متنوع کامل از کسب و کارهای کوچک.
  • رسیدن به برای کمک به همه ساکنان نه فقط افرادی که در فروشگاه جیمز خیابان و یا رفتن به شام مالی در Tatts باشگاه.

من ساکن مزرعه جدید برای بیش از 10 سال است. در تمام مدتی که من نمی توانم به یاد بیاورید محلی عضو شورا صحبت کردن در مورد هر یک از این مسائل را — حداقل در خارج از انتخابات ،

به عنوان یک عضو از LGBTQI جامعه برخی از این مسائل به شدت شخصی به من. LGBTQI مردم به احتمال زیاد به رنج می برند و فقر و نا امنی مسکن و بی خانمانی از غیر LGBTQI مردم است. من باید بگویم آن نسبتا ناامید کننده است که احزاب عمده به نظر می رسد یا نادان یا بی علاقه در این واقعیت است. رنگین کمان عبور عابر پیاده هستند ، اما من می خواهم تجارت در یک هزار نمادین عکس opps برای تعهد خود را به امن تر مسکن عمومی است.

کشیدن ملکه Storytime

مانند بسیاری از LGBTQI مردم من هم خیلی ناراحت LNP موضع در متعصب و تبعیض آمیز دادخواست ارسال شده در شورای وب سایت در پی کشیدن ملکه زمان داستان جنجال در ماه ژانویه است. به جای تماس با آنها را به عنوان نفرت زباله هر LNP عضو شورا رای به حفظ دادخواست آنلاین. رک و پوست کنده هر عضو شورا که تایید سخنان تنفرآمیز علیه LGBTQI جامعه باید از دست دادن ادعای خود را به صورتی رای دادن.

من به عنوان تغذیه به عنوان هر کس با نفاق platitudes خالی وعده و سرهم بند در لبه. به همین دلیل من در حال اجرا برای Central Ward. یک شهر باید قابل زیستن برای همه از جمله حاشیه رانده آسیب پذیر و نامرئی.

به عنوان سبزی نامزد من با جامعه و دیگر نامزدها به توسعه طیف وسیعی از اقدامات برای تبدیل این شهر است. یکی از این ابتکارات است که یک خانه برای همه است. که به برنامه اضافه خواهد شد که 4000 دولتی خانه به این شهرستان بیش از چهار سال در تلاش برای مقابله با ما رشد بی خانمانی بحران است. آیا می دانید که تقریبا یک چهارم از تمام 14 تا 25 ساله بریزبن ساکنان تجربه اقامت مسائل و بی خانمانی در حال تغییر جنسیت و جنس متنوع?

ما همچنین پیشنهاد رایگان پیک سفر در اتوبوس و کشتی و Citycats برای همه ساکنان. که ارائه خواهد شد برای کمک به مهمان نوازی و شیفت کارگران و خانواده ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار. ارائه پشتیبانی برای کسانی که در حال ضربه در حال حاضر خواهد بود بسیار مهم است در ماه های آینده و سال.

Trina مسی سبز در غرور

و ما نیز به کمتر از یک درصد از این جاده سالانه-گسترش بودجه و استفاده از آن به دو برابر بودجه برای جشنواره های محلی, حوادث و فرهنگی سازمان در حال حاضر یک رقت انگیز $4.1 میلیون دلار در سال است. این امر نه تنها افزایش رویدادهای فرهنگی محلی بلکه غرور بیشتر در دسترس است. بیشتر در دسترس پراید تقویت و حمایت از جامعه ما است. در حال حاضر ما می بینیم این جامعه شگفت انگیز روح زنده و سالم در گروه های رسانه های اجتماعی زمانی که ما می تواند جمع آوری دوباره آن مهم خواهد بود برای ایجاد راههای ارتباط چهره به چهره است.

این غم برای دیدن چند تا مشاوران ایستادن برای جامعه ما – و این بخشی از دلیل من ایستاده تا به عنوان یک نامزد. در حال اجرا به عنوان یک عضو شورا نیست برای من و یا درباره من. من آن را انجام دهد به صحبت می کنند تا برای تغییر است که ما به شدت به نیاز و شایسته.

وجود دارد یک نقل قول کسی که با من به اشتراک گذاشته. آن گفت: “اصلا افسرده شدم. دریافت فعال است.” و این چیزی است که من انجام می دهند.

مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل QNews عضویت در خبرنامه, از جمله هر دو هفته یکبار PDF QNews مجله

تبلیغات

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>