تریستان باند “عمل شتاب روش” – دانلود رایگان فردا (3/9/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار تریستان باند جدید کتاب “عمل شتاب روش: گام به گام سیستم خود را به دو برابر سود نصف ساعت خود را و ساخت یک عمل نیست که بر شما بستگی دارد.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در مارس 9th.
 
نویسنده تریستان باند در زمینه فیزیوتراپی و اجرا می شود یک کسب و کار مربیگری شرکت است که بهداشت و درمان کمک می کند تا صاحبان کسب و کار پیدا کردن موفقیت خود را از طریق عمل شتاب روش یک گام به گام روند برای بازاریابی, مدیریت و سیستم های کسب و کار شما کمک خواهد کرد که دو برابر سود خود را در حالی که ساختمان یک عمل نیست که صرفا وابسته به شما است.

این محاکمه و درست استراتژی قرار داده شده است به آزمون توسط باند خود را در زندگی خود و در آن از بسیاری از مشتریان خوشحال که رسیده اند به اهداف خود. “عمل شتاب روش” می گوید داستان های خود را از طریق مطالعات موردی چگونه به نکات و مراحل عملی است که شما می توانید خود را به بهداشت و درمان کسب و کار و زندگی همه می توان آن را.

“عمل شتاب روش” توسط تریستان باند رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (3/9/2020 – 3/13/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B083STB42F.

“عمل شتاب روش” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:
 
“من عاشق هر بیت از این کتاب و من اعتقاد دارم که هر عمل مالک را پیدا خواهد کرد چیزی است که خواهد شد ‘wow’ آنها را در حالی که خواندن آن.اطلاعاتی که تریستان سهام با شما در این کتاب بسیار کاربردی است که شما می توانید پیاده سازی مستقیم دور – وجود دارد ‘هیچ کرک” مانند بسیاری از کتاب های دیگر خارج وجود دارد در صنعت بهداشت و درمان. من دوست دارم که چگونه تریستان متعلق به خود را تمرین قبل و سهام تجربه های شخصی خود را با شما در مورد نحوه جدید جذب بیماران, بیماران بیشتر به عقب آمدن ساختمان تیم و پوسته پوسته شدن. جلو بروید و آن را بخوانید, شما آن را پشیمانی نیست و شما پیدا کردن آن واقعا سخت است برای قرار دادن این کتاب پایین! مطمئن شوید که شما یک قلم و کاغذ توسط سمت خود را به عنوان شما ساخت بسیاری از یادداشت ها.” – سارا
 
“این کتاب فراهم می کند بینش به چگونه بهداشت و درمان صاحب کسب و کار در واقع می تواند رشد خود را تمرین. این توضیح می دهد که چگونه به ملاقات بیماران در نقطه درد و ایجاد کیفیت مبارزات است که برای کمک به اتصال تعامل و حفظ بیماران. تریستان است قادر به اتصال با خواننده های خود و تجربیات شخصی که اجازه می دهد تا خواننده را به احساس مانند آنها نه تنها در مشکلات خود را از مدیریت و کارکنان و تلاش برای حفظ بیماران و داشتن کسب و کار خود را با تکیه بر خود را به تابع. بیش از حد الهام بخش و روشنگری به عنوان خوانده شده برای بهداشت و درمان صاحبان عمل.” – Michaela اسقف

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

تریستان Bond اجرا یک کسب و کار مربیگری شرکت است که بهداشت و درمان کمک می کند تا صاحبان کسب و کار برای ایجاد کسب و کار موفق خود را با استفاده از گام به گام استراتژی برای بازاریابی, مدیریت و سیستم های کسب و کار. خود را در پس زمینه است که به عنوان یک متخصص فیزیوتراپی و بعد از ساختمان خود موفق فیزیوتراپی, کسب و کار, همجنس باز, شده است, های خود را دقیق استراتژی با افرادی که می خواهید به رشد کسب و کار خود را با درست و سعی استراتژی.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>