مشکل کشتی کروز با 2000 مسافر اسکله در هونولولو

Category: آرکانساس Comments: No comments

هونولولو — کشتی کروز که تا به حال به قطع آن سفر به دلیل coronavirus و مشکلات مکانیکی لنگر انداخت یکشنبه در هونولولو بندر.

نروژی جواهر که انجام شده حدود 2000 مسافر از منوی view در اواخر بعد از ظهر Honolulu Star-Advertiser گزارش شده است.

کشتی با مشکلات آن نیروی محرکه خواهد بود که در تعمیر بندر هونولولو هاوایی بخش حمل و نقل گفت. تعمیرات به کشتی باید بدون مسافر روی این بخش اضافه شده است.

“یک برنامه ریزی دقیق در حال توسعه با نروژی کروز خط نگه می دارد که مسافران جدا شده برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل فشار در هاوایی منابع, در حالی که همچنین پرداختن به رفاه خط کروز مسافران که در دریا برای یک زمان بسیار طولانی” گفت: جید Butay مدیر هاوایی بخش حمل و نقل است.

کشتی مجبور به قطع آن 23 روز کروز استرالیا و آفریقای جنوبی به دلیل بسیاری از پورت ها بسته شد با توجه به coronavirus, کشتی, صاحب, نروژی کروز خط در بیانیه ای گفت. مسافران آخرین متحرك در فیجی در مارس 11, حمل و نقل, اداره گفت.

پرواز چارتر مرتب شده اند برای مسافران کشتی در روز دوشنبه و سه شنبه از هونولولو به لس آنجلس; سیدنی; لندن; Vancouver, British Columbia; و فرانکفورت آلمان ،

“از آنجا که از اقدامات احتیاطی دیگر ما در حال گرفتن در پاسخ به covid-19 بحران آن را برخی از زمان برای حمل و نقل این مسافران با خیال راحت خود را به اجاره هواپیما و ما با تشکر از مردم برای همکاری و درک” Butay گفت.

وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در میان کشتی 2000 مسافر و 1000 خدمه حمل و نقل اداره گفت.

در روز پنج شنبه نروژی کروز خط گفت نروژی جواهر تبدیل شد دور توسط فیجی و نیوزیلند. کشتی تا به حال سوخت گیری مجدد در ساموآ آمریکا بود اما اجازه پیاده شدن در بندر پیجو پیجو.

نروژی کروز خط به حالت تعلیق کشتی برای تمام سفرهای از 13 مارس تا 11 آوریل.

“لطفا می دانم که ما ادامه خواهد داد به مشورت با سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به اقدام لازم” این شرکت در بیانیه ای گفت. “کسب و کار ما نیز متکی به در دسترس بودن و قابلیت دسترسی از بنادر سراسر جهان است. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و ارزیابی امکان سنجی redeploying کشتی های ما به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 12 سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>