صلح واقعی ساکن عمیق تر از زندگی

Category: وب وایر Comments: No comments

برای کن به سادگی زندگی روزانه است نه واقعی زندگی. در این حالت ذهن و بدن فرستاده می شوند تا تحت شدید روش چگونه به مقابله با داخلی و خارجی مشکلات بشریت به تنهایی. اگر چه آنها می تواند به کاهش مشکلات با باز کردن خود را به این واقعیت است که وجود دارد بیشتر به این جهان از آنچه که می تواند به معنای واقعی کلمه دیده می شود و احساس می کنید ؟
 
“اصول الهی” است که هر دو یک مطالعه و یک بیدارباش برای همه افراد به دیدن فراتر از تعصب از ملموس به سمت قلمرو الوهیت. قدرت است که علم دارد در swaying باورهای بشریت است به اندازه کافی برای بسیاری از اراذل و اوباش به یکی از دو رد و یا چشم پوشی از همان چیزهایی که علم بیزار می یابد و یا بیش از حد گیج کننده است. این تنها اولین مانع محدود است که زندگی همیشه از دیدن تعجب است که ساکن فقط عبور ابرها از شک. وجود دارد بیشتر به هر نفس از عبور از هوا بیشتر به هر تماس از تماس با گوشت و بیشتر به زندگی هر از بازمانده روز.
 
کن Ungerecht را “اصول الهی” است که در آن شما می توانید پیدا کردن چگونه به جستجو برای پاسخ های یادگیری به درک حقیقت و در نهایت تحقق بخشیدن به همین دلیل است که نیاز به نگاه دورتر و عمیق تر به زندگی به منظور رسیدن به صلح واقعی است.
 
“اصول الهی”
نوشته شده توسط کن Ungerecht
منتشر شده توسط خود را آنلاین روزنامه
تاریخ انتشار: مارس 2019
شومیز: $9.95
کتاب: $3.99
وب سایت: https://kenungerecht.com/
 
درباره نویسنده:
کن مطرح شد با عشق به حیوانات و ورزشی در مزرعه های لبنی در بیابان های شمال مینه سوتا. او به مدت سی سال به عنوان یک مهندس در زمینه ارتباطات الکترونیکی در Baltimore, Maryland. در طول راه او را به کشف خود واقعی شور شد تلاش برای ترکیب عشق خود را برای علم است که در حال توسعه یک درک بهتر از ماهیت واقعی روح انسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>