مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را انکار می کند کومو درخواست برای $8B در پزشکی چشم پوشی بودجه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت فدرال را رد کرده است نیویورک درخواست به گسترش آن امضای پزشکی برنامه اصلاحات پس از دولت خواسته بود برای 8 میلیارد دلار بیشتر بیش از چهار سال است.

تحویل سیستم اصلاحات تشویقی پرداخت برنامه تصور می شد در سال 2014 به عنوان یک راه برای نیویورک به استفاده از پول فدرال برای کاهش قابل اجتناب بیمارستان با استفاده از 25% از سال 2015 تا سال 2020 است.

چشم پوشی برنامه ریزی شده بود به پایان رسید در پایان, مارس, اما نیویورک تا به حال اعمال شده به گسترش این برنامه در دو مرحله ، مرحله اول را تمدید معافیت از طریق مارس سال 2021 و اجازه دولت به استفاده از $625 میلیون در unspent از وجوه اصلی آن $7.4 میلیارد برنامه. فاز دوم کشش به مارس سال 2024 در پی اضافی 8 میلیارد دلار در بودجه فدرال.

کومو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست اجازه می دهد چشم پوشی به ادامه axing به $625 میلیون که هنوز به سر برد.


در انکار نیویورک درخواست دولت فدرال به دلیل خودداری از حمایت از راه دولت در تلاش است تا آن را تغییر دهید تحویل سیستم برای مراقبت از افراد در جامعه امکانات پزشکی و نه در بیمارستان. آن را رد برنامه اما نه حذف بودجه است که در حال حاضر وعده داده شده است.

دولت به طور جداگانه در تلاش برای پیدا کردن $2.5 میلیارد دلار در پزشکی پس انداز با برگزاری یک مدیکید طراحی مجدد تیم از کارشناسان صنعت به تدبیر توصیه های فرماندار و نماینده مجلس.

این 8 میلیارد دلار بیشتر در پزشکی تحول بودجه از دولت فدرال شده اند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش DSRIP برنامه سرمایه گذاری در بهداشت و درمان مراقبت از نیروی کار و آدرس و عوامل اجتماعی که بر سلامت و حمایت از ایمنی خالص بیمارستان.

“این ویرانگر به بیمارستان ها که به شمارش در آن” کومو گفت: دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “تعدادی از بیمارستان ها که پیش بینی این وجوه است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>