مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاوش coronavirus تست برای مواد غذایی ایالات متحده کارگران کارخانه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Smithfield مواد غذایی گفت: آن را خواهد دید از آن Sioux Falls, S. D., گوشت خوک-کارخانه فرآوری برای سه روز اضافی برای تمیز کردن پس از بیش از 80 نفر از آزمایش مثبت برای Covid-19.

عکس: استفان نخلستان/آسوشیتد پرس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با وزن یک برنامه به ارائه coronavirus تست و راه حل های دیگر به آمریکا مواد غذایی-گیاهان پردازش به عنوان یک راه برای تسکین کارگران ترس و نگه داشتن این کشور مواد غذایی عملکرد سیستم از طریق بیماری همه گیر.

فدرال Covid-19 کارگروه به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس در این هفته مورد بحث و بررسی چشم انداز با meatpackers و تولید کنندگان مواد غذایی با توجه به افراد درگیر در این مذاکرات. این نیروی کار است که به دنبال به وزارت کشاورزی ایالات متحده به کار کردن جزئیات آنچه در این برنامه می تواند مانند نگاه در این سازمان را در اختیار یک دولت رسمی گفت.

یک سخنگوی وزارت کشاورزی ایالات متحده تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد جزئیات این طرح پتانسیل. اما برگ برنده دولت رسمی تایید شد.

“آنها در حال کار بر روی یک راه حل با این گیاهان است که نه تنها باعث می شود گیاهان مبارک اما کارگران راحت به در آمده” این مقام گفت. پرسید: اگر آزمایش بخشی از ملاحظات رسمی گفت: “100 درصد است.”

تولید مواد غذایی در حال مبارزه به عنوان یک افزایش در تعداد پردازش-گیاه کارکنان قرارداد coronavirus و بیشتر در خانه بمانند و نه از خطر ابتلا به آن در محله های نزدیک است که به نوعی در گیاهان است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس احیا شده است, بحث بر سر یکی از مهمترین و تفرقه مفاهیم در سیاست آمریکا: باید به بیماران مجبور به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی خود را? وال استریت ژورنال به بررسی چه کار می کند و چه چیزی نیست در جهانی سیستم مراقبت های بهداشتی. ویدئو و تصویر: Jaden Urbi

طی هفته گذشته گوشت پردازنده JBS ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. Tyson Foods Inc. ، شرکت کارگیل, Inc. و Smithfield مواد غذایی به طور موقت بسته گیاهان در پنسیلوانیا آیووا و داکوتای جنوبی پس از کارکنان آمد با Covid-19 یا نمایش داده می شود علائم. دیگر گیاهان کاهش عملیات پردازش.

آن دسته از خاموش شدن ناگهانی و slowdowns هستند بذر ترس از گسترده تر اختلال در هدف قرار دادن ایالات متحده صنایع غذایی, بعد از خریداران در هفته های اخیر پاک کردن کالاهای اساسی از سوپر مارکت ها در پیش بینی از هفته یا ماه از خوردن در خانه. منابع داخلی از گوشت و دیگر مواد غذایی و کالاهای شده اند بالا رفتن به این بیماری همه گیر.

دولت ایالات متحده خواسته است عمده مواد غذایی برای ادامه فعالیت. آقای پنس این هفته خطاب به مدیران گوشت ایالات متحده آمریکا و دانه شرکت از جمله تایسون و هورمل غذاهای Corp. او گفت: در یک جلسه سه شنبه.

آقای پنس گفت: در این جلسه که مواد غذایی-کارگران صنعت حیاتی هستند که آمریکا هدایت pandemic: “ما نیاز شما را به ادامه به عنوان بخشی از آنچه ما تماس بگیرید ما زیرساخت های حیاتی نشان می دهد و انجام کار خود را و می دانم که ما در حال رفتن به ادامه کار خستگی ناپذیر در کار با تمام شرکت های خود را به مطمئن شوید که محل کار امن است.”

قادر بودن به سرعت به آزمون کارکنان برای coronavirus مانند با Abbott Laboratories ‘جدید 15 دقیقه تست ساخته شده است که اولین آن در هفته گذشته کمک خواهد کرد که شناسایی موارد مثبت و اطمینان دیگر ایمنی کارگران یک صنعت گوشت رسمی گفت.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

ده ها تن از گوشت-گیاهی کارگران در سراسر کشور تایید شده است به قرارداد Covid-19 از جمله ده نفر از کارکنان یک تایسون گوشت خوک گیاه در آیووا شرکت کرده و بیش از 80 کارگران در اسمیتفیلد غذاهای گوشت خوک گیاه در Sioux Falls, S. D., به گفته مقامات بهداشتی دولت.

کیم Cordova جمهور ایالات متحده غذا و تجاری اتحادیه کارگران به نمایندگی از کارگران در یک JBS گوشت گیاه در Greeley, Colo., تخمین زده می شود حدود 50 نفر در میان کارکنان کارخانه وجود دارد. یک کارگر درگذشت این هفته پس از بستری به دلیل ویروس, او گفت:. یک سخنگوی JBS که افزایش یافته است و برخی از ایمنی و بهداشت شیوه تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه که نشان دهنده بسته بندی گوشت می آمد و کارگران این هفته گفت که دو تایسون کارکنان در گرجستان گیاه مرده بود پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس. یک تایسون گفت: این شرکت در حال تلاش برای نگه داشتن کارکنان خود را امن و جدا کردن پردازش خط کارگران با موانع ارائه ماسک و نصب مادون قرمز متوسط اسکنر.

Smithfield در روز پنج شنبه گفت: آن را خواهد دید از آن Sioux Falls گیاه به مدت سه روز برای تمیز کردن فوق العاده اما اجرایی Kenneth سالیوان در بیانیه ای گفت که این شرکت بزرگترین متحده آمریکا گوشت خوک پردازنده مورد نیاز برای نگه داشتن آن در حال اجرا مزارع و گیاهان است. “مردم نیاز به غذا خوردن,” او گفت:.

برای نگه داشتن کارگران در آینده برخی از مواد غذایی را به طور موقت به افزایش پرداخت در حالی که متناوب تغییر زمان شروع و می شکند به طوری که تعداد زیادی از کارکنان نیست جمع آوری نزدیک به هم. برخی از گیاهان باید دست از ماسک و موانع بین هر کارگر نقطه در خطوط پردازش.

برخی از کارگران راه می رفت و به نام در شرکت های بیشتری به انجام و یا تعطیل گیاهان به طور موقت به منظور کاهش خطر به کارگران است.

به عنوان کار کشاورزی نگرانی وزارت امور خارجه در ماه گذشته کاسته مورد نیاز در فصلی خارجی-ویزای کارگر, پس از صنعت کشاورزی هشدار داد که برداشت می تواند مختل شود اگر coronavirus مربوط به محدودیت در مهاجرت کاهش تعداد کارگران موجود.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به یعقوب Bunge در [email protected] و الکس در Leary [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>