مغلوب ساختن پیشی جستن هدف برای نیویورک در آخرین سالوو در برابر انرژی پاک

تنظیم کننده فدرال تنظیم شده برای تصمیم گیری در نیویورک قدرت بازار است که می تواند مختل کند دولت برنامه ای برای رسیدن به آن اهداف آب و هوا.

ایالات متحده فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات است که قرار است یک جلسه برای روز شنبه به حکومت در یک مورد ثبت شده توسط برخی از ژنراتور که گفت: دولت سیاست های ناعادلانه بود چرا که تنها پاک کردن-تولید قدرت دریافت یارانه.

در ماه دسامبر FERC تغییر قوانین در دیگر بازار PJM اتصال LLC که امتداد از واشنگتن به Chicago—در راه است که غرفه تا فسیلی-سوخت ژنراتور. با توجه به این که اقدام حدس و گمان است که در حال حاضر رو به افزایش است که نیویورک را تلاش برای حمایت از مزارع بادی و پانل های خورشیدی و نیروگاه های هسته ای می تواند hobbled.


“آن را نمی خواهد من تعجب اگر این کمیسیون می کند همان چیزی است که آنها به PJM گفت:” پل پترسون یک تحلیلگر در Glenrock Associates LLC در نیویورک است. “چرا پس از نیویورک بیش از حد.”

اگر که اتفاق می افتد آن را ثابت کند و در عین حال یک پیروزی دیگر برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را طرفدار سوخت فسیلی مبارزات انتخاباتی. PJM—که در عمل آمریکا را بزرگترین قدرت بازار—می خواهد برای سرنگونی قطعات FERC دسامبر تصمیم گیری است که منتقدان می گویند را به انرژی پاک تر و گران قیمت و افزایش هزینه ها برای مصرف کنندگان است.

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای احیای افتادن صنعت زغال سنگ خنثی شده اند با کاهش هزینه های انرژی های تجدید پذیر و دولت در سطح سیاست های انرژی است که به طور فزاینده ای به نفع کربن-free sources.

اما تصمیم گیری است که حکومت چگونه برق خریداری شده و فروخته شده در بازارهای عمده فروشی ساخته شده در سطح فدرال به مغلوب ساختن پیشی جستن اکثریت جمهوری خواه در FERC اهرم به نوک فلس نسبت به سوخت های فسیلی است. رئیس نیل Chatterjee در آنچه که او به عنوان تلاش به سطح زمین بازی در حال تغییر است راه نیروگاه صاحبان آنها پرداخت می شود برای برخی از خدمات است.

این PJM تصمیم گیری شد rallying cry برای دولت حقوق و تهدید به بازار عمده فروشی مدل ایلینوی مریلند و نیوجرسی هشدار آنها ممکن است رها کردن بازار است که منابع قدرت برای 65 میلیون نفر است. هر یک از این کشورها یارانه هسته ای عملیات و می خواهید برای افزایش منابع انرژی تجدید پذیر.

فرماندار نیویورک اندرو کومو را تعیین کرده است هدف از بین بردن کربن تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه توسط 2040.

مریم o’driscoll یک FERC سخنگوی کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه این کمیسیون ممکن است حکومت در این مورد. یک سخنگوی نیویورک مستقل سیستم اپراتور نیز کاهش یافته است به نظر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید