مغلوب ساختن پیشی جستن متحد فشار در تغییر پایه نام

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یک جمهوری خواه مجلس سنا در حال هل دادن کنگره برای حفظ نام پایگاه های نظامی به نام مؤتلفه ژنرال حتی اگر مجلس نمایندگان و سنا باید تصویب لوایح که آنها را تغییر نام دهید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه که به او گفته بود به ایالت اوکلاهما جیم Inhofe جمهوریخواه و رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا “چه کسی به من اطلاع داد که او نمی خواهد تغییر نام بزرگ ما پایگاه های نظامی و قلعه ها و مکان هایی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی [و بیشتر!].”

مانند او Inhofe “است که یک مؤمن در ‘انصراف از فرهنگ'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Inhofe نیز مخالف تغییر نام و حتی اگر او به رهبری سنا در تصویب لایحه دفاعیه که دستور تغییر نام در فورت براگ, Fort Benning و دیگر ارتش پست به نام مؤتلفه ژنرال.

Inhofe گفت: Oklahoman روزنامه که او صحبت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه در مورد پایه نام و اضافه کرد: “ما قصد داریم برای دیدن به آن است که ارائه نمی کند زنده ماندن این لایحه است. من قصد ندارم بگویم که چگونه در این نقطه است.”

سیاست دفاعی صورتحساب تایید شده توسط هر دو مجلس نمایندگان و سنا را تغییر نام از 10 ارتش پست که به افتخار رهبران مؤتلفه. دو نسخه باید آشتی اما هر دو صورتحساب مورد تایید قرار گرفت توسط وتو-اثبات حاشیه های این هفته است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز جمعه گفت کاخ سفید را “ترک که به سناتور Inhofe که چگونه است که با این نسخهها کار قانونگذاری, صحبت,” اما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “مطمئن بود توسط سناتور. Inhofe که [ارائه] خواهد بود در حال تغییر است و خواهان ایستاده بود با رئیس جمهور بر این است.”

نماینده دموکرات سنا مسلح خدمات پنل گفت: تهمت بود “در طرف اشتباه تاریخ” در تلاش برای دفاع از کسانی که “مبارزه برای حفظ بردگی است.”

“هیچ کس می خواهد برای پاک کردن تاریخچه” گفت: سناتور. جک رید D-R. I. “ما می خواهیم به درستي در مورد آن و ساخت روشن تر و فراگیر تر در آینده است که زندگی به ملت ما وعده و ارزش های اصلی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: موقعیت برای ترک پایه نام تنهایی است از احترام به سربازان آن دسته از تاسیسات نظامی نشان داده اند از طریق جنگ های مختلف و چه کسانی که پایگاه های خود را به آنها.

وجود دارد 10 ارتش پست به نام مؤتلفه رهبران نظامی از جمله فورت هود در تگزاس, Fort Benning در گرجستان فورت براگ در کارولینای شمالی و قلعه Robert E. Lee و A. P. Hill در ویرجینیا. خانه لایحه نیاز به پایه نام به تغییر در عرض یک سال, در حالی که مجلس سنا را به نظامی سه سال به نام آنها.

نی روز جمعه گفت او مطمئن است کنگره را شامل نام و نام خانوادگی-تغییر در ارائه این لایحه نهایی و از او خواست مغلوب ساختن پیشی جستن به “خوانده شده” در مردان مانند Lee Braxton براگ و هنری Benning و یادگیری “چه آنها معتقد بودند و به همین دلیل آنها در مبارزه علیه ایالات متحده است.” تهمت نیز باید با گوش دادن به لباس شخصی و غیر نظامی و رهبران نظامی “که بدانید که نژاد پرستی هیچ جایی در صفوف” نی گفت.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Darlene Superville و نیکلاس Riccardi از آسوشیتد پرس.

FILE - In this Jan. 4, 2020, file photo a sign for at Fort Bragg, N.C., is shown. A female soldier has graduated from the Army’s elite Special Forces course and will for the first time join one of the all-male Green Beret teams. (AP Photo/Chris Seward, File)

فایل – در این Jan. 4, 2020, فایل, عکس, نشانه ای در فورت براگ N. C. نشان داده شده است. یک سرباز زن فارغ التحصیل از ارتش و نیروهای ویژه نخبگان دوره خواهد شد و برای اولین بار از زمان پیوستن به یکی از نر سبز کلاه بره تیم است. (AP Photo/کریس سورد فایل)
White House press secretary Kayleigh McEnany speaks during a press briefing in the James Brady Press Briefing Room at the White House, Friday, July 24, 2020, in Washington. (AP Photo/Alex Brandon)

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany صحبت می کند در یک نشست خبری در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید جمعه, 24 جولای سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)
FILE - In this Oct. 16, 2015, file photo a bridge marks the entrance to the U.S. Army's Fort Benning as the sun rises in Columbus, Ga. The Senate on Thursday, July 23, 2020, joined the House in defying a veto threat from President Donald Trump to approve defense legislation that would remove the names of Confederate officers from American military bases such as Fort Bragg and Fort Benning. (AP Photo/Branden Camp, File)

فایل – در این Oct. 16, 2015, فایل, عکس, پل, علائم ورود به ارتش ایالات متحده را Fort Benning تا طلوع آفتاب در کلمبوس, Ga. مجلس سنا روز پنج شنبه, جولای 23, 2020, پیوست, این خانه در هجوم حق وتو تهدید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب دفاع قانونی که حذف نام مؤتلفه افسران آمریکایی پایگاه های نظامی مانند فورت براگ و Fort Benning. (AP Photo/براندن اردوگاه فایل)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra