مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا میکند ‘گشت’ کامل

واشنگتن — ایستاده قبل از کنگره و ملت به شدت تقسیم استیضاح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه به ستودن یک “بزرگ به آمریکا باز گشت” در سازمان دیده بان خود را سه سال پس از او در زمان اداره decrying سرزمین “آمریکا قتل عام” تحت سلف خود.

اول رئیس جمهور برای اجرا به صورت انتخاب مجدد پس از استیضاح تهمت دریافت خشن اما تقسیم شده پاسخ از کنگره با جمهوریخواهان در مجلس نمایندگان شعار “چهار سال دیگر” در حالی که دموکرات ها ایستاده بود و بی صدا.

“امریکا دشمنان در اجرا امریکا و اقبال در حال افزایش است و آمریکا در آینده است فروزان روشن” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد. “تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت!”

مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی را صرف سخنرانی برجسته اقتصاد قدرت از جمله کاهش نرخ بیکاری تاکید بر چگونه آن را کمک کرده است و یقه آبی کارگران و طبقه متوسط هر چند در این دوره از رشد را آغاز کرد تحت سلف خود, باراک اوباما. رشد اقتصادی بود و 2.3 درصد در سال 2019 مطابق با متوسط سرعت پس از رکود اقتصادی به پایان رسید و در سال اول اوباما در هشت سال ریاست جمهوری.

[تصویری نیست بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای: youtube.com/watch?v=sJYBYOw24YM]

مغلوب ساختن پیشی جستن بر جدید قراردادهای تجاری او مذاکره از جمله فاز یک معامله با چین و ایالات متحده-مکزیک-کانادا قرارداد او امضا شده در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از مجلس نمایندگان در طرف مقابل کنگره آمریکا که در آن از مجلس سنا است که انتظار می رود به تبرئه او امروز تا حد زیادی در امتداد خط حزب. نیمه اول خود را در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی بود که تا حد زیادی خوش بینانه ذکر نمی استیضاح آزمایشی است که مصرف واشنگتن در حمایت از یک تلاوت از موفقیت و وعده.

هنوز حزبی تقسیم در واشنگتن گنجانده توسط زن بیش از شانه چپ خود را قابل مشاهده در تقریبا هر دوربین شات: مجلس نانسی پلوسی.

مکرر خار در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف که مجاز استیضاح که به اتهام رئیس جمهور با سوء استفاده از قدرت خود را به اوکراین فشار به بررسی سیاسی دشمن و همچنین مانع کنگره بعدی تحقیقات پلوسی ایجاد یک تصویر ویروسی با او به ظاهر طعنه آمیز تشویق رئیس جمهور یک سال پیش.

[تصویری نیست بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای: youtube.com/watch?v=r5PUzIvMtBk]

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بیشتر صمیمی. زمانی که او رفت به خانه و منبر او را نه او را دست دراز هر چند مشخص نیست که آیا او تا به حال او را دیده ژست. بعد از آن به عنوان جمهوری خواهان اغلب تشویق می کردند او باقی ماند و در صندلی خود در زمان تکان دادن سر خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید خود را به آدرس پلوسی پاره گفتار در دو عنوان او ادامه داد: برای ایستادن پشت سر او.

پرسید: پس از آن در سالن کنگره که چرا او این کار را پلوسی پاسخ داد: “این ادب چیزی که به انجام است.” او افزود: “این ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.”

تیم Murtaugh ارتباطات مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تیم پاسخ داد: “او ممکن است و همچنین rip کردن هر برنامه ای برای جذب رای دهندگان مستقل. پلوسی و دموکرات ها نشسته دست خود را از طریق تمام اخبار خوب برای آمریکایی ها که در گفتار. این یک غم به زمانی که خبر خوبی برای آمریکا است خبر بد برای دموکرات ها.”

[تصویری نیست بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای: youtube.com/watch?v=JhPO_o7NPgQ]

کاخ سفید را متهم کرد پلوسی از بی احترامی مغلوب ساختن پیشی جستن مهمان افتخاری با پاره کردن بیان. “که او میراث” کاخ سفید هنوز توییتی.

چند قانونگذاران دموکرات از جمله کالیفرنیا تشکر. ماکسین واترز و نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز اعلام کرد پیش از سخنرانی که آنها خواهد بود پرش آن است.

در میان مغلوب ساختن پیشی جستن مهمانان در اتاق: líder ژوئن Guaido است که مبارزه برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Guaido “درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا است.”

“آقای رئیس جمهور لطفا این پیام بازگشت به میهن خود را,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “همه آمریکایی ها متحد با مردم ونزوئلا در خود صالح مبارزه برای آزادی! سوسیالیسم از بین می برد و سازمان ملل. اما همیشه به یاد داشته باشید آزادی یکپارچه روح است.”

گالری: 2020 خارجه اتحادیه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر: arkansasonline.com/galleries/28608/album/]

محافظه کار مفسر رادیو Rush Limbaugh نشسته در کنار بانوی اول Melania Trump و ارائه شد مدال آزادی بالاترین غیرنظامی افتخار اعطا شده توسط رئیس جمهور. Limbaugh صرف حرفه خود را با حمله و توهین به قانونگذاران دموکرات و رهبران و به تازگی اعلام کرد که او سرطان دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن او را به نام “بزرگترین جنگنده و برنده است که شما تا کنون ملاقات کند.”

بانوی اول قرار داده شده مدال در اطراف گردن خود را. Limbaugh, 69, لبخند زد, زد قلب خود را با دست راست و دیدم یک thumbs-up به توافق قانونگذاران نشسته زیر.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه کردن در Kelli و گیج هیک از Stillwater, Okla., وی یادآور شد ملت مورد هدف هواپیماهای بدون سرنشین اعتصاب او دستور داد در ماه ژانویه که به کشته شدن قاسم سلیمانی پس از آن برتر ایران فرمانده نظامی است.

Kelli Hake بود با گیج و سپس 1 ساله در بهار سال 2008 زمانی که او مطلع شد که همسرش گروهبان دوم ارتش ، کریستوفر Hake شده بود کشته در دومین تور وظیفه در عراق ، کاخ سفید ادعا می کند که گروهبان مبارزه با وسیله نقلیه برخورد با یک بمب کنار جاده ای عرضه شده توسط سلیمانی.

تهمت نیز معرفی 13 ساله Iain Lanphier یک هشتم کلاس از آریزونا به ترویج راه اندازی از فضا نیروی جدید نظامی خدمات در بیش از 70 سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Iain “چشم خود را بر روی فضای زور” و اشاره کرد که قهرمان خود را نشسته در کنار او بود و او 100-year-old بزرگ و پدر بزرگ چارلز مک گی یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی. آنها هر دو با دریافت دو حزبی تشویق.

حتی Rep. شیلا جکسون لی از هوستون است که خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر پیوست در دو حزبی تشویق برای مک گی که ارتقاء به سرتیپ توسط کنگره تصویب شد.

“اوایل امروز من دوخته ستاره ها بر روی شانه های او در دفتر بیضی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ژنرال مک گی: ملت ما سلام به شما.”

تهمت نیز در زمان حاضر در سخنرانی خود برای تعجب مراسم از گروهبان. 1st Class تاونسند ویلیامز فقط در بازگشت از افغانستان با همسرش امی و دو فرزند خود را از فورت براگ N. C.

در حالی که کاخ سفید گفت: رئیس جمهور می توانست پیام وحدت او همچنین صرف زمان در مورد مسائل است که باید ایجاد بزرگ را بدست آورد و با طنین انداز سیاسی خود را پایه. او مورد حمله دموکرات ها’ مراقبت های بهداشتی طرح های پیشنهادی برای بودن بیش از حد سرزده و دوباره برجسته امضای خود موضوع — مهاجرت — trumpeting مایل از مرز دیوار که ساخته شده اند.

“همانطور که ما صحبت می کنند, طولانی, بلند, و, بسیار قدرتمند دیوار ساخته شده است که او گفت:” باعث سلامتی خود را در سمت چپ و بوس در سمت راست او.

او همچنین یک بخش اختصاص داده شده به “ارزش های آمریکایی,” بحث در مورد تلاش برای محافظت از “آزادی مذهبی” و محدود کردن دسترسی به سقط جنین را به عنوان او در ادامه به دادگاه پروتستان و مسیحی محافظه کار رای دهندگان که به صورت یک بخش حیاتی از پایگاه خود را. سخنرانی او را قطع توسط یک معترض اصرار او را به انجام کاری در مورد خشونت اسلحه.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط جاناتان Lemire, Darlene Superville و دیوید Eggert از آسوشیتد پرس; توسط شریل گی استولبرگ از نیویورک تایمز; و توسط Todd J. Gillman از اخبار صبح دالاس.

مجلس نانسی پلوسی, ریپ کردن, کپی, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا پس از او به پایان رسید آن را سه شنبه شب. پرسید که چرا او گفت: “این ادب چیزی که برای انجام” اضافه کردن “این بود که ادب چیز را به انجام با توجه به جایگزین است.”
(AP/الکس Brandon)

رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh پاسخ پس از او ارائه شد مدال آزادی در طول پنج شنبه شب بیان. بانوی اول Melania Trump (راست) قرار داده شده مدال در اطراف گردن خود را. Limbaugh همسر کاترین می پیوندد در تشویق.
(AP/پاتریک Semansky)

یک بخش در 02/05/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

Leave a Comment