مغلوب ساختن پیشی جستن پشت خاموش ‘مجموع قدرت’ می گوید او مشورت متحده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت از ادعای خود را که او تا به حال در مجموع قدرت به منظور متحده به بازگشایی اقتصاد پس از یک واکنش شدید از فرمانداران که گفت: او تجاوز قدرت قانونی خود.

“آنها می دانند که آن زمان برای باز کردن و ما نمی خواهید برای تحت فشار قرار دادن کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید نشست خبری. “من قصد دارم برای قرار دادن هر گونه فشار بر روی هر یک فرماندار را باز کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات یک روز پس از او گفت که او تا به حال “اقتدار نهایی” به منظور متحده مطابق با فدرال برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است. سخنان خود موجب انتقاد گسترده از دانشمندان حقوقی و فرمانداران از جمله نیویورک اندرو کومو هشدار داد که از “بحران قانون اساسی مثل شما دیده نمی شود در دهه” اگر رئیس جمهور به دنبال بالابر اجتماعی-فاصله مورد نیاز بیش متحده اعتراض.


مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تلفنی با فرمانداران به احتمال زیاد برگزار می شود در روز پنج شنبه و پیش بینی آنها خواهد بود “بسیار بسیار محترمانه از ریاست جمهوری است.” وقتی پرسید که آیا او خودداری فدرال کمک از ایالات متحده است که اصلا رعایت پیشنهادات خود را برای بازگشایی استراتژی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ساخت یک تهدید و پیش بینی رهبران دولت “گوش” را به او توصیه و درخواست است.

“ما در حال رفتن به محل کار با فرمانداران. فرمانداران در حال رفتن به انجام یک کار خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و اگر آنها انجام یک کار خوب ما در حال رفتن به پایین آمدن بر روی آنها بسیار سخت است. ما هیچ انتخاب دیگری.”

رئیس جمهور گفت دولت فدرال خواهد بلوک فرمانداران از پایان اجتماعی-فاصله شیوه های اولیه اگر مقامات بهداشت فدرال تعیین می شود آن را غیر عاقلانه و اضافه کرد که او می خواست متحده مانند نیویورک —کانون همه گیر—برای گرفتن وقت خود را به آینده را آنلاین.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات به نظر می رسد به یک بازگشت پس از کارشناسان حقوقی و برخی از فرمانداران مورد اختلاف و ادعا کرد که او تا به حال قدرت به منظور متحده مطابق با تمایل خود را برای بازگشایی کسب و کار. 10 متمم قانون اساسی ذخایر متحده تمام قدرت است که به طور خاص اعطا شده به دولت فدرال است.

کومو در مصاحبه با ان بی سی نیوز در اوایل روز شنبه گفت: “اگر او فکر می کند او را برای رفتن به نیروی این دولت یا هر دولت برای این موضوع به انجام چیزی است که بی پروا و غیر مسئولانه است که می تواند انسان را به مخاطره اندازد زندگی به معنای واقعی کلمه از آنجا که ما نمی بازگشایی به درستی, شما ببینید کسانی که ویروس اعداد تا دوباره و بیشتر مردم خواهد مرد.”

در یک کنفرانس خبری در روز بعد کومو گفت: او نمی خواست به شرکت در مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن و اعلام همکاری با شش نفر دیگر در شمال شرقی متحده به برنامه ریزی برای از سرگیری تدریجی از اقتصاد منطقه ای.

کومو را به عنوان نیویورک گزارش 778 ویروس جدید مرگ و میر در 24 ساعت فشار کل در نزدیکی 11,000. در کل تایید عفونت در حال حاضر بیش از 200,000, مالیات قابلیت های این شهرستان در سیستم بهداشت و درمان.

در مورد خواسته نیویورک فرماندار نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما به همراه فقط خوب است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>