واشنگتن — گفت: او تا به حال هیچ چاره ای اما برای افزایش هزینه های نظامی و دفاع ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه پرده برداری از یک $4.8 تریلیون انتخابات سال بودجه طرح است.

“ما در حال گرفتن مراقبت خوب از ما نظامی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید صحبت کردن به ملت را برنداشته است. “ما در حال افزایش هزینه های ما از برنامه هسته ای چرا که ما هیچ چاره ای — به دلیل آنچه که چین در حال انجام آنچه که روسیه انجام شده است به طور خاص. و بنابراین ما باید یک شماره برای آن است.

“در حال حاضر در همان زمان روسیه و چین هر دو می خواهند به مذاکره با ما برای جلوگیری از این دیوانگی از صرف میلیاردها دلار و میلیاردها دلار سلاح های هسته ای,” او اضافه شده است. “اما این تنها راه ما است که توافق-تنها چیزی که من می توانید انجام دهید این است که ایجاد تا کنون قوی ترین نیروی هسته ای در هر نقطه از دنیا که همانطور که می دانید بیش از سه سال گذشته ما بسیار به روز رسانی ما هسته ای است.”

این بودجه شامل 3.2 میلیارد دلار — میلیارد و 459 میلیون افزایش — برای کمک به توسعه یک hypersonic سلاح قادر به فرار از سیستم های دفاع موشکی.

“ما آنها را فوق العاده سریع که در آن, آنها, چهار, پنج, شش و حتی هفت بار سریع تر از عادی موشک” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت. “ما نیاز داریم که به دلیل دوباره روسیه با برخی از; من به شما بگویم که چگونه آنها آن را کردم. آنها آن را کردم ظاهرا از برنامه های از دولت اوباما زمانی که نمی توانیم آن را انجام می دهند. و این خیلی بد است. که خوب نیست. اما این که چگونه از آن اتفاق افتاده است.”

بودجه نیز پیشنهاد 3 درصد افزایش حقوق برای اعضای نظامی.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=dhvNCw7nBxo]

رئیس جمهور قول داد که روز شنبه کاهش در مدیکر و امنیت اجتماعی بودند ،

“ما در حال دست زدن به مدیکر,” او گفت:. “ما می خواهیم به نگه داشتن مدیکر. ما در حال دست زدن به امنیت اجتماعی است. ما در حال ساخت در کشور ما قوی تر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت دولت او بود و نه کاهش مدیکید اما بودجه خود را پیشنهاد کاهش به پزشکی و یارانه برای بیمه بهداشت تحت حفاظت بیمار و قانون مراقبت مقرون به صرفه مجموع تقریبا $1 تریلیون بیش از 10 سال با توجه به محاسبات توسط لیبرال متمایل به مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نیز پیشنهاد $465 میلیارد دلار در پس انداز از مدیکر دهه آینده از طریق پزشکی-مسئولیت تغییر و اصلاح پرداخت به بیمارستان برای مراقبت جبران نشده. که باعث انتقاد از دموکرات ها.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: بودجه “eviscerates مدیکر” در حالی که رهبر اقلیت سنا چارلز شومر از نیویورک گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای “rip دور مراقبت های بهداشتی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها” با کاهش به مدیکر و مدیکید.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “واژگونی کامل از وعده های او ساخته شده در [2016] کمپین و یک تناقض از اظهارات او در دولت از اتحادیه.”

این پیشنهاد همچنین شامل کاهش مواد غذایی, مزرعه یارانه ها و مسکن تلاش های. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از این کاهش می تواند در ریشه کن کردن “زباله و تقلب — فوق العاده ای زباله و فوق العاده تقلب.”

بودجه “مجموعه دوره برای یک آینده ادامه داد: آمریکا تسلط و رفاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک پیام همراه با سند.

بودجه به طور گسترده ای در نظر گرفته به هیچ شانسی برای عبور از کنگره در شکل فعلی آن است.

تشکر. ریچارد نیل D-Mass., خانه راه و وسیله رئیس کمیته گفت که زمانی که او را دیدم بودجه “من احساس بسیار زیاد حس امداد — امداد است که هیچ شانس خود را بی رحمانه به کاهش برنامه های انتقادی تا به حال تبدیل شدن به قانون است.”

گالری: مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد $4.8 تریلیون دلار بودجه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/211proposal/]

اوباما در واکنش

مغلوب ساختن پیشی جستن ایران با متحدان مهار شد, در نظر است. سنا بودجه رئیس کمیته مایک Enzi, R-Wyo., آن را به نام “فقط یک لیست از پیشنهادات به عنوان قدرت کیف پول بر عهده کنگره است.”

“اجماع دو حزبی خواهد بود لازم را به ما بدهی و کسری بودجه تحت کنترل” Enzi اضافه شده است.

در کنگره ایالات متحده Steve Buckley, R-ارک., رتبه بندی جمهوریخواه در مجلس بودجه کمیته گفت: او با تحسین برگ برنده به سادگی برای پیشنهاد بودجه.

“برای دومین سال متوالی آمریکا شکست خورده اند برای تولید یک بودجه” Womack گفت. “است که نه رهبری.”

دموکرات آیا برنامه ای برای انتشار جداگانه پیشنهاد بودجه با اشاره به چهره های کلی نظامی و nonmilitary هزینه های تایید شده در تابستان آینده بودجه مقابله.

خواه از راجرز در زمان هدف در بودجه پیشنهادی انتظارات از رشد اقتصادی سالانه و گفت: “کار بیشتری انجام می شود باقی مانده برای قرار دادن کشور در یک جامد مالی مسیر. فرض 3 درصد رشد و ادامه داد: نرخ بهره پایین مهم برای دستیابی به تعادل در 15 سال window.”

در حالی که برگ برنده دولت دیده فصلنامه رشد بیش از 3 درصد دولت هرگز کامل مالی سال از 3 درصد رشد اقتصادی است. اقتصاد ایالات متحده رشد 2.3 درصد در سال 2019 تقویم سال ضعیف ترین سطح پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

این پیشنهاد نیز می کند جزئیات دور دیگری از کاهش مالیات که دولت پیشنهاد کرده مغلوب ساختن پیشی جستن را دنبال خواهد کرد اگر او برنده گشتند. به جای این امر گسترش برای 10 سال انقضای کاهش موجود در مالیات تعمیرات اساسی تهمت امضا در سال 2017, در برآورد درآمد از دست دادن حدود 1.4 تریلیون دلار.

مغلوب ساختن پیشی جستن مالی 2021 برنامه ریزی وعده های فدرال با کسری بودجه خواهد تاج بالای $1 تریلیون تنها برای بودجه جاری سال قبل از کاهش به $966 میلیارد سال آینده. توسط مالی 2024, فدرال با کسری بودجه خواهد سقوط به سطح کمی کوچکتر از آن بود که سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و با توجه به پیشنهاد.

کسری بودجه خواهد و سپس به طور پیوسته کاهش به $261 میلیارد دلار در سال 2030 و توان حذف به طور کامل در سال 2035.

“ما در حال قرار دادن یک طرح امروز که بیش از یک دوره از — نه این که یک دوره طولانی از زمان به ارمغان می آورد ما بودجه و کسری بودجه ما را به آنچه در آن باید, است که نزدیک به صفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

سناتور. کوین کرامر R-N. D. ارسال دو بیانیه که در حالی که در ابتدا با تعریف از مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای کاهش هزینه های فدرال, ابراز نگرانی از پیشنهاد کاهش است. کرامر گفت که او مخالف با تعدادی از دفاع مفاد جمله “کاهش هوش-جمع آوری منابع برای ما نظامی است.”

او همچنین گفت که به کاهش برخی از مزرعه برنامه از جمله یک پیشنهاد 8 درصد کاهش کلی در کشاورزی بخش “را نجات دهد اما تحمیل درد شدید در آمریکا کشاورزی است.”

تکه هایی از طرح

بودجه پیشنهاد شده است طرح های مورد علاقه 2020 کلید میدان نبرد متحده مانند افزایش 250 میلیون دلار برای بازگرداندن فلوریدا باتلاقی و حرکت در نهایت به کنار گذاشتن یک چند میلیارد دلاری هرگز-با استفاده از زباله های اتمی که به طور گسترده ای محبوب در نوادا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نیز وعده 3 میلیارد دلار افزایش می دهد — به $25 میلیارد دلار — برای ناسا به امید بازگشت فضانوردان به ماه و سپس به مریخ است. آن سیاهی 10 سال $1 تریلیون زیرساخت پیشنهاد اما $800 میلیارد دلار از که خواهد آمد از طریق موجود در سطح حمل و نقل برنامه های.

این پیشنهاد شامل متوسط مرخصی والدین برنامه ریزی و پشتیبانی توسط رئیس جمهور و مشاور Ivanka Trump, و آن را شامل $135 میلیارد دلار در پس انداز در طول دهه آینده با مقابله با هزینه داروهای تجویزی در یک نامشخص در راه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار خواهد دریافت 2 میلیارد دلار تخصیص بیش از ارائه شده توسط کنگره در سال گذشته است. مبارزه با بیش از سال گذشته 8 میلیارد دلار دیوار درخواست متوقف کار در هزینه های سالانه صورتحساب برای ماه ها و تحلیلگران بر این باورند این کاهش به $2 میلیارد راحتی می تواند راه را برای اقدام در تخصیص اسکناس در ایران-سنا برگزار شد.

در سال های گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهاد کرده است که لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه آشکار و جایگزینی آن با یک سیستم است که ارائه بلوک کمک های مالی از بودجه به استانها. بودجه جدید پیشنهاد پشت به دور از این رویکرد است. آن برگ های قانون بودجه در جای خود است اما کنگره آمریکا به سیاست های توسعه است که “پیش رئیس جمهور اصلاح نظام سلامت بینایی” و گفت که می توانید ذخیره کنید $844 میلیارد دلار در طول 10 سال آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد نیز احیای یک رد طرح برای برش مواد غذایی تمبر هزینه های ارائه بسیاری از مزایای به عنوان محموله های مواد غذایی به جای پول نقد است. او همچنین پیشنهاد کار مورد نیاز برای برنامه هایی مانند پزشکی و مواد غذایی تمبر و فدرال یارانه مسکن.

بودجه نیز پیشنهاد ایجاد کاملا جدید آژانس به پلیس توتون و تنباکو در حال حرکت است که مسئولیت را از غذا و دارو و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

راسل Vought اقدام کاخ سفید بودجه مدیر تبلیغ پیشنهاد افزایش هزینه ها در بودجه ناسا, مهاجرت, اجرای, دولت, مواد مخدر, پاسخ, کمک های مالی و جانبازان در حالی که انکار این بودجه می تواند منجر به کاهش سود برای مدیکر و مدیکید.

“این همچنان یک بودجه که بودجه اولویت های که در آن رئیس جمهور پشتیبانی از صرف پول” Vought به خبرنگاران گفت:. “ما در حال تلاش برای صندوق چه اولویت خود را در حال, آنچه در مبارزات انتخاباتی خود تعهدات و پیدا کردن پس انداز و ناکارآمدی که در آن ما احتمالا می تواند.”

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط اندرو تیلور از آسوشیتد پرس; توسط جیم Tankersley مارگوت سانگر-Katz, Alan Rappeport امیلی کوکران و David E. سانگر از نیویورک تایمز; و توسط جف استین اریکا ورنر و تریسی ژان از واشنگتن پست.

یک بخش در 02/11/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین