مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار به دنبال ویروس نرمی در شرق فوقانی جانبی فضای خرده فروشی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده شرکت املاک و مستغلات به دنبال رهایی از وام دهندگان در اوایل این سال برای یک خرده فروشی در ملک صاحب آن در منهتن.

کشش مغازه در پایه مغلوب ساختن پیشی جستن پلازا در شرق فوقانی جانبی که مستاجران باید شامل ویتامین فروشگاه و Mephisto کفش خروجی یک بخش جزئی از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان مجموعه ای از هتل ها و استراحتگاه. اما آن را فراهم می کند یک نگاه اجمالی به چگونه خود رئیس جمهور ایالات متحده کسب و کار در حال دست زدن به coronavirus همه گیر است که کتک خرده فروشان و اقتصاد است.

با توجه به سرمایه گذار آشکار در زمینه ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواسته خود را وام دهندگان برای Covid-19 مربوط امداد وام در برابر فضای خرده فروشی. بر طرف شد و کار به سمت یک “راه حل ممکن” با توجه به یکی از افشای آن را ارائه نمی دهد جزئیات از آنچه این شرکت به دنبال و یا اینکه آیا هر گونه امتیاز دریافت شد. صاحبخانه که تا به حال زمان سخت جمع آوری اجاره از مستاجران در طول بحران را نگاه راه هایی برای محدود کردن خود به خود بار مالی از جمله موقت کاهش در پرداخت بهره و بازپرداخت طولانی دوره.


در اروپا مغلوب ساختن پیشی جستن-مرتبط استراحتگاه گلف در پی انگلستان و ایرلند امداد پول برای کارکنان. در ایالات متحده, اما قانونگذاران قرار دادن زبان در مراقبت عمل می کنند که منع مغلوب ساختن پیشی جستن-کنترل شرکت های بهره برداری از برخی از امکانات نجات. مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار در ایالات متحده را نیز درگیر خود بزرگترین وام دهنده, Deutsche Bank AG, در, مذاکرات در مورد امداد, به گزارش نیویورک تایمز.

یک نماینده از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان کاهش یافته است به نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن پلازا خرده فروشی ملک درازي بود در $41 میلیون در سال 2014 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان refinanced آن را با 15 میلیون دلار وام از نردبان سرمایه وام مسکن تجاری شرکت است. این شرکت همچنین وام حمایت فضاهای تجاری در مغلوب ساختن پیشی جستن گل سرسبد برج ترامپ و 40 وال استریت مرکز شهر منهتن ساختمان اداری است.

نردبان سرمایه وام بعدها همراه با سایر وام های املاک و مستغلات به فروش می رسد و به یک پایگاه گسترده ای از سرمایه گذاران است. آنها وام به ارزش نسبت کمتر از 50% نشان می دهد نسبتا محافظه کار بدهی صدور.

اسناد و مدارک نشان می دهد که میدلند خدمات وام یک بخش از پیتسبورگ بر اساس گروه خدمات مالی PNC, خدمات, اعتماد که شامل وام. خواست که برای تایید نقش یک PNC سخنگوی خبری بلومبرگ با اشاره به براده.

به عنوان همه گیر آمار خرده فروشی و کسب و کار خدمات این بهار مستاجران در مغلوب ساختن پیشی جستن پلازا در خیابان سوم بین 61 و 62 خیابان, شامل کفش و ویتامین فروشندگان و همچنین شمال شرق کافه که در آن یک Wagyu کوبه برگر می رود برای $25.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>