مغلوب ساختن پیشی جستن را از تماس ‘بد از برده داری در وست پوینت سخنرانی

Category: آرکانساس Comments: No comments

وست پوینت. N. y. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه خواست غرب نقطه فارغ التحصیلی کلاس را “هرگز فراموش” میراث سربازان قبل از آنها که مبارزه یک جنگ خونین به “خاموش کردن بد برده داری.”

“آنچه که در طول تاریخ ساخته شده امریکا منحصر به فرد است که دوام آن موسسات در برابر احساسات و تعصبات لحظه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیش از 1100 دانش آموختگان در غیر معمول مراسم در فضای باز برگزار می شود در طول یک بیماری همه گیر. “هنگامی که بار آشفته زمانی که راه آنچه مهم است این است که دائم بی انتها و پایدار و ابدی است.”

تهمت نیز استفاده می شود اولین وست پوینت آدرس به یادآوری است که به تازگی راه اندازی شده و افسران آکادمی تاریخچه و طبقه مانند ژنرال داگلاس مک آرتور و Dwight D. Eisenhower.

“آن را در این خاک است که آمریکا پرستان برگزار حیاتی ترین قلعه در جنگ ما برای استقلال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او گفت ایالات متحده در آکادمی نظامی “به ما مردان و زنانی که جنگیدند و برنده یک جنگ خونین برای خاموش کردن بد برده داری در عرض یک عمر از ما گرفت.”

“این است که تاریخ خود را. این میراث که هر یک از شما به ارث برده,” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه اضافه کرد که آن را خریداری شد با خون های ریخته شده در جنگ. “شما باید آن را فراموش نخواهم کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اما نادرست بود به می گویند زنان آموزش داده شده بود در وست پوینت برای جنگ داخلی; آنها مجاز به تبدیل شدن به دانشجویان تا سال 1976.

سخنان خود نیز نادیده گرفته متعدد وست پوینت فارغ التحصیلان که در خدمت کنفدراسیون از جمله رئیس جمهور, Jefferson Davis, Gen. Robert E. Lee و ژنرال Braxton براگ. برخی از آنها در حال حاضر به دنبال حذف براگ نام از کارولینای شمالی فورت براگ.

در سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارتش جدیدترین افسران که کار آنها این است که “نه به بازسازی کشورهای خارجی اما به دفاع و دفاع به شدت ملت ما از ما دشمنان خارجی.”

“این است که وظیفه نیروهای ایالات متحده برای حل باستان درگیری در سرزمین های دور است که بسیاری از مردم هرگز از شنیده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت: امریکا است و نه “پلیس جهان” گرچه او هشدار داد که دشمنان امریکا را “هرگز دریغ” به عمل زمانی که مردم خود را در معرض تهدید هستند.

او تشکر کرد کسانی که در نظامی که کمک کرد کشور با پاسخ به کروناویروس یک بار دیگر خواستار آن است که یک “نامرئی دشمن” از چین.

رئیس جمهور تاکید کرد وحدت از فارغ التحصیلی کلاس آمد که “از هر نژاد و مذهب و رنگ و عقیده.” این کلاس همچنین شامل شهروندان از 11 کشور دیگر از جمله بوسنی و هرزگوین, کره جنوبی و تانزانیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته بزرگتر دفاع از بودجه خود و اشاره او به کارگردانی کشته شدن دو تن از رهبران تروریست و تا به حال ایجاد فضایی نیروی.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به یاد یک دانشجوی دانشکده افسری که در یک تصادف درگذشت در سال گذشته و پدر است که یک عامل سرویس مخفی و اشاره کرد که هر دو او و ارتش به اشتراک گذاری یک تولد یکشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن را تبدیل 74 در حالی که ارتش علائم آن 254th سال از وجود.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر در غرب نقطه شده بود با انتقاد به عنوان یک حرکت سیاسی است که فارغ التحصیلان در معرض خطر از آکادمی واقع شده است تا رودخانه هادسون نیویورک شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس.

ارتش در دفاع از این حرکت گفت: دانشجویان تا به حال برای بازگشت به دانشگاه به هر حال برای نهایی چک پزشکی, تجهیزات و آموزش. آنها تا به حال شده به خانه پس از رخصتی بهار در اوایل ماه مارس.

در شروع مراسم معترضان را محکوم کرد رئیس جمهور از قایق و قایق در امتداد نزدیکی رودخانه هادسون.

برای مراسم به تازگی راه اندازی شده دوم lieutenants عینک ماسک صورت آنها به عنوان پیاده روی رژه میدان اما حذف آنها پس از نشستن به صورت اجتماعی دور مراسم مورد نیاز همه گیر.

به جای دست دادن با رئیس جمهور آنها رد و بدل سلام. خانواده و دوستان بودند مجاز به حضور بودند برای تماشای آنلاین.

در پایان این مراسم پنج هلیکوپتر به پرواز در آمد پایین و سرعت بیش از زمین به فارغ التحصیلان پرتاب خود را در لباس سفید کلاه به هوا.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط رابرت برنز و مایکل هیل از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>