مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت نیویورک تایمز 2019 نظر مقاله

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات شکایت کرد نیویورک تایمز برای افترا روز چهارشنبه ادعا که یک Op-Ed مقاله منتشر شده توسط این روزنامه به دروغ ادعا “در عوض” بین مقامات روسیه و آقای تهمت کمپین 2016.

آقای ترامپ اغلب تهدید به شکایت سازمان های رسانه ها اما به ندرت به شرح زیر از طریق. طرح دعوی در دادگاه در دادگاه نیویورک در منهتن است اولین بار سیاسی خود عمل اقدام قانونی علیه آمریکا اخبار خروجی از او گرفت ،

این پرونده مربوط به یک مقاله منتشر شده توسط نظر بخش از بار در مارس 2019. این مقاله با عنوان “واقعی مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بجای” بود نوشته شده توسط ماکس فرانکل که در خدمت به عنوان سردبیر اجرایی از بار از سال 1986 تا سال 1994. (نظر بخش از زمان عمل به طور جداگانه از آن newsroom.)

در مقاله آقای فرانکل نوشت: در مورد ارتباطات بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی و فرستادگان در سرب تا سال 2016 انتخابات. او به این نتیجه رسیدند که به جای هر “جزئیات انتخابات تبانی,” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مقامات روسی “تا به حال فراگیر معامله” است: “نشخوار کمک در مبارزه با هیلاری کلینتون برای این موجود جدید طرفدار روسیه در سیاست خارجی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که این نتیجه گیری “غلط است” و این بار به چاپ مقاله “دانستن آن را خواهد گمراه و گمراه خود خوانندگان.” کت و شلوار نیز متهم بار بدون شواهد از پناه دادن به “تعصب شدید علیه و دشمنی نسبت به” آقای تهمت مجدد انتخابات.

زمان پاسخ در روز چهارشنبه که آن را مبارزه با کت و شلوار.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده به دادگاه به تلاش برای مجازات یک نظر نویسنده برای داشتن یک نظر پیدا کردن آنها غیر قابل قبول” آیلین مورفی, سخنگوی بار در بیانیه ای گفت.

“خوشبختانه قانون محافظت مناسب از آمریکایی ها برای بیان خود را در قضاوت و نتیجه گیری به خصوص در مورد حوادث از اهمیت” خانم مورفی اضافه شده است. “ما مشتاقانه منتظر به vindicating که حق در این مورد است.”

آقای ترامپ که تهمت از رسانه های خبری کم سابقه در میان روسای جمهور گذشته است ratcheted تا حملات خود را در مطبوعات بیش از سال گذشته است. او متهم کرده است این بار از “خیانت” توییتی اصطلاح “خبر جعلی” صدها بار و تهدید به جلو و مجوز پخش.

در مورد طرح دعوی در دادگاه در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید چهارشنبه شب آقای ترامپ دو برابر در انتقاد از بار. “این فراتر از یک نظر” او گفت: آقای فرانکل را Op-Ed مقاله. “نمی توان به یک نظر. که چیزی بسیار بیشتر از یک نظر است.”

“آنها یک چیز بد” رئیس جمهور افزود: من و شما وجود داشته باشد بیشتر در آینده است.”

اوایل روز چهارشنبه چند رسانه قانون کارشناسان واکنش نشان داد و با شک و تردید در مورد تهمت کمپین شانس موفقیت در کت و شلوار.

“یک ناشر نمی تواند در قبال تفسیر مبتنی بر حقایق” گفت: Brian Hauss یک وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

فردریک Schauer, یک استاد حقوق در دانشگاه ویرجینیا گفت: چهره های عمومی است که شکایت افترا باید نشان دهد که یک ناشر یا “دانست و آن را نادرست قبل از انتشار یا واقعی ظن کذب و رفت جلوتر به هر حال.” اثبات آن در دادگاه گفت: “غیرممکن است.”

طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین توسط Charles J. سخت تر از یک وکیل با یک اعتبار برای راه انداختن حقوقی تهاجمی در جنگ علیه برجسته سازمان های خبری.

آقای سخت تر است بهترین و شناخته شده برای نمایندگی تری G. Bollea سابق کشتی گیر حرفه ای شناخته شده به عنوان هالک هوگان در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر Gawker Media بود که مخفیانه تحت تکنولوژی سرمایه گذار Peter Thiel. کت و شلوار را که مربوط به انتشار یک ویدیو منجر به 140 میلیون دلار تصمیم گیری که منجر به Gawker Media ورشکستگی و مجبور به سایت فروش.

آقای سخت تر نیز نشان داده Melania Trump, آقای, تهمت است, هنگامی که او شکایت کرد, Daily Mail, انگلیسی تلخیص در سال 2016 بیش از آنچه او گفته بود “نادرست و اظهارات توهین آمیز” از جمله است که یک آژانس مدل سازی او برای کار در 1990s بود و همچنین یک سرویس اسکورت. دیلی میل در نهایت عذرخواهی عقب کشیده شده در این مقاله و پرداخت خسارت در حل و فصل.

این است که آقای تهمت اولین بار رفتن به دادگاه علیه یک روزنامه نگار. در سال 2006 او شکایت کرد Timothy L. اوبراین برای تهمت و افترا و پس از انتشار از آقای اوبراین بیوگرافی “TrumpNation: هنر بودن دونالد.” مورد برکنار شد و سه سال بعد. (آقای اوبراین که قبلا به عنوان یک خبرنگار و سردبیر در این زمان است که یک مشاور ارشد Michael R. بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری است.)

این بار نیز دفاع از خود در یک افترا کت و شلوار آورده شده توسط سارا پیلین جمهوریخواه سابق معاون ریاست جمهوری نامزد بیش از سرمقاله منتشر شده در این صفحات که به اشتباه مربوط به سال 2011 به جرم تیراندازی به شدت زخمی نماینده Gabrielle Giffords آریزونا. خانم پیلین را مورد اخراج شد توسط یک دادگاه منطقه ای فدرال, اما دادگاه استیناف ابقاء کت و شلوار سال گذشته است.

نیکول هنگ کمک, گزارش و آلن Delaquérière کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>