مغلوب ساختن پیشی جستن مىتواند در برابر میلیون ها نفر از ‘پناهگاه’ متحده قوانین دادگاه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند خودداری میلیون دلار از سازمان های اجرای قانون در ایالات و شهرستانها که همکاری با آمریکا و مقامات اداره مهاجرت فدرال تجدید نظر حکم دادگاه در روز چهارشنبه.

این تصمیم توسط دادگاه استیناف ایالات متحده برای مدار دوم در منهتن بود که برای اولین بار توسط یک دادگاه استیناف در کنار دولت استدلال کند که این می تواند تحمیل شرایط آزادی از پول است که می آید در قالب کمک های مالی.

سه نفر دیگر از دادگاه های تجدید نظر باید قبلا به تأیید پایین احکام دادگاه است که آن را غیر قانونی برای کاخ سفید به کراوات پول کمک مالی به دولت و دولت های محلی’ همکاری با مقامات فدرال.

مقامات دولت محور حاکم است.

“امروز تصمیم درستی می شناسد قدرت قانونی از دادستان کل برای اطمینان حاصل شود که وزارت دادگستری دریافت کنندگان کمک مالی نیست در همان زمان خنثی کردن اجرای قانون فدرال اولویت” الکسی Woltornist یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت.

با مسئولین حوزه های قضایی که واصل طرح دعوی در دادگاه که منجر به تصمیم دو کشور برای ادامه مبارزه با دولت.

“رئیس جمهور تهمت آخرین اقدامات تلافی جویانه در برابر زادگاه خود را طول می کشد دور بودجه امنیت از شماره یک هدف تروریستی در امریکا” شهردار, بیل د Blasio از شهر نیویورک در بیانیه ای گفت: “همه به خاطر ما حاضر به بازی با قوانین دلخواه.”

“ما می خواهیم رئیس جمهور تهمت پشت در دادگاه,” او اضافه شده است. “و ما پیروز خواهیم شد.”

Gurbir S. Grewal, دادستان کل نیوجرسی گفت که او “نا امید حاکم” و او هم نشان داد که مبارزه بود و نه بیش.

“این مایه تاسف است که دولت فدرال تصمیم گرفته است برای تسلیحاتی اعطای فدرال فرآیند بودجه به منظور انجام رئیس جمهور ضد مهاجر دستور کار” آقای Grewal گفت: “اما من مطمئن هستم که ما در نهایت پیروز در دادگاه.”

این تصمیم در میان افزایش سرکوب توسط دولت در اصطلاح پناهگاه سیاست است که محدود کردن میزان که دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون می تواند کمک به مقامات اداره مهاجرت فدرال.

نیویورک شهرستان, شیکاگو, فیلادلفیا در ایالت کالیفرنیا و جاهای دیگر است که باید این سیاست ها را دیده اند در این سال توسط اداره مهاجرت و گمرک و یا یخ است که منحرف عوامل از مرز جنوبی برای کمک به دستگیری ها در برخی از مناطق.

این آژانس همچنین با صدور احضاریه به مقامات اجرای قانون در پناهگاه های قضایی به دنبال اطلاعات در مورد مهاجران در بازداشت خود و خود سرپرست, Matthew T. Albence است را محکوم کرد سیاست های به شدت دقت اظهارات به عنوان تهدید امنیت عمومی.

مدار دوم حاکم با اتفاق آرا سه قاضی پنل و نوشته شده توسط قاضی Reena راگی معکوس پایین تر قاضی دادگاه تصمیم و متوجه شد که دولت فدرال به حال اختیار به تحمیل شرایط زمانی که توزیع پول کمک مالی.

تجدید نظر که تنها به حوزه های قضایی که در زمینه کت و شلوار اشاره کرد که دیوان عالی کشور تا به حال بارها و بارها مشاهده شده است که دولت فدرال قدرت بیش متحده که در آن سیاست های مهاجرتی نگران است.

قاضی راگی نوشت که در نظر است که مورد درگیر “بسیاری از مسائل تفرقه مقابله با کشور ما” منصوب شد به فدرال نیمکت توسط رئیس جمهور رونالد ریگان و بالا به دادگاه تجدید نظر رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است. همچنین در این پنل بودند قاضی رالف K. زمستان جونیور بود که منصوب به مدار دوم توسط آقای ریگان و قاضی José A. Cabranes که منصوب شده توسط رئیس جمهور بیل کلینتون.

مورد آورده شد توسط نیویورک و دیگر کشورها پس از وزارت دادگستری اعلام کرد که این امر خودداری از اعطای پول از محلات است که انکار مقامات اداره مهاجرت فدرال دسترسی به زندان در میان سایر شرایط.

قاضی Edgardo راموس از دادگاه منطقه ای فدرال در منهتن حکم به نفع شاکیان در سال 2018 و گفت که برگ برنده دولت ندارد “قدرت قانونی” برای تحمیل چنین شرایط بودجه.

قاضی راموس مسدود شده و دولت از اجرای آن شرایط شهر نیویورک ایالت نیویورک نیوجرسی و آمریکا دیگر که پیوست دادخواست: Connecticut, ماساچوست, رود آیلند, ویرجینیا و واشنگتن است.

معلوم بود روز چهارشنبه کدام یک از دو گزینه های کشورهای درگیر در نیویورک مورد ممکن است دنبال: درخواست بررسی از مدار دوم و یا درخواست دیوان عالی کشور که به طور معمول برطرف احکام متناقض در میان فدرال تجدید نظر دادگاه را به این صورت.

کمک های مالی در سوال ادوارد بایرن یادبود عدالت کمک های, کمک های مالی, بزرگترین منبع فدرال اجرای قانون بودجه به دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی است. شهر نیویورک دریافت کرده است حدود 4 میلیون نفر در سال در چنین بودجه. پول است, در میان چیزهای دیگر پرداخت حقوق پاسخ اضطراری و تحت پوشش هزینه دارو تعقیب.

این اختلاف ریشه در یک فرمان اجرایی صادر شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل دوره که به کارگردانی دادستان کل و وزارت امنیت داخلی را به پناهگاه های قضایی واجد شرایط برای کمک های مالی فدرال. سفارش با موفقیت به چالش کشیده است.

در ماه جولای سال 2017, جف جلسه دادستان کل در آن زمان zeroed در بایرن کمک های مالی اعمال مجموعه ای از شرایط است که به طور موثر ارائه شده و پناهگاه های قضایی فاقد صلاحیت لازم برای پول است.

این شرایط شامل نیاز به کمک مالی دریافت کنندگان اجازه می دهد تا ماموران فدرال به مصاحبه مهاجران در بازداشت خود و ارائه به مقامات فدرال با اطلاع زمانی که مهاجران بودند و قرار بود منتشر شد.

سه دادگاه های تجدید نظر است که قبلا علیه دولت, در, شیکاگو, فیلادلفیا و سان فرانسیسکو یافت که چنین محدودیت بودند نامناسب.

“این تصمیم در مجموع شکستن چه شده است یک تصمیم به اتفاق آرا از دادگاه ها و قضات در سراسر کشور است که این غیر قانونی است” گفت: کودی Wofsy کارکنان وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا مهاجران حقوق پروژه که ثبت amicus curiae و یا از دادگاه مختصر در مورد.

آقای Wofsy گفت: محدودیت در اعطای پول شد “بخشی از دولت را بزرگتر کمپین به اجبار و زور” متحده و دولت های محلی “برای تبدیل شدن به بخشی از دولت فدرال اخراج سیستم.” تحت قانون اساسی ایالات متحده گفت: “ایالات متحده باید افتخار به رد است.”

سرکوب متحده با سیاست ها و قوانین برای محافظت از مهاجران مستند نشده احساس شده است و بشدت در نیویورک در ماه های اخیر. پس از یک قانون به اثر رفت اجازه می دهد از جمله مهاجران برای دریافت گواهی نامه ی رانندگی و جلوگیری از آژانس های فدرال از به دست آوردن دسترسی به وسایل نقلیه موتوری, پایگاه داده, دولت منع نیویورکی از ثبت نام در اعتماد مسافر برنامه هایی مانند جهانی ورود و توقف صادرات خودرو با نیویورک عنوان.

در بیانیه ای استیون چوی مدیر اجرایی نیویورک مهاجرت ائتلاف گفت: “امروز حکم اساسا تحریم فدرال دولت اخاذی از شهرستانها که تصویب سیاست ها برای اطمینان از کنترل محلی از اجرای قانون دلار و حفاظت از جوامع مهاجر.”

به بایرن کمک مالی برنامه که کنار می گذارد بیش از 250 میلیون دلار در سال ایجاد شد و در سال 2006 به نام برای یک افسر پلیس نیویورک بود که به ضرب گلوله در حالی که حفاظت از خانه از یک همکاری شاهد.

“افسر ادی بایرن میراث به ما یادآوری می کند که حفظ روابط قوی با جوامع مهاجر نگه می دارد همه نیویورکی امن” Bitta مستوفی این شهر مهاجر امور کمیسر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>