مغلوب ساختن پیشی جستن کومو موفق به حل شکاف بیش از برنامه سفر بان کی مون

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو موفق به رسیدن به یک توافق پنج شنبه به حل و فصل اختلاف بر دولت تصمیم به ممنوعیت ایالت نیویورک ساکنان با استفاده از برنامه های است که اجازه می دهد سریعتر گمرک و مهاجرت چک.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کومو ملاقات روز پنج شنبه در کاخ سفید برای بحث در مورد وزارت امنیت داخلی اعلام هفته گذشته که آن را دیگر نمی خواهد اجازه نیویورکی برای ثبت نام و یا تمدید ثبت نام در اعتماد مسافر برنامه با استناد به محدودیت های جدید در فدرال دسترسی به دولت و گواهینامه رانندگی داده ها در نظر گرفته شده برای حفاظت از مهاجران مستند نشده.

“نیویورک تنها دولت است که محدود CBP دسترسی به داده های خود را در سراسر هیئت مدیره برای اجرای قانون گمرک و تجارت, سفر تسهیل اهداف” اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در بیانیه ای گفت: پس از جلسه با استفاده از مخفف گمرک و حفاظت از مرزها.


“با وجود که ما در ادامه بحث با ایالت نیویورک برای پیدا کردن یک راه حل دو جانبه دلنوازی” اضافه شده گرگ با حضور در کاخ سفید نشست.

کومو را سخنگوی دنی اهرم در بیانیه ای گفت که DHS عمل بود “با انگیزه های سیاسی و بی دلیل است.” او افزود که “رئیس جمهور گفت که این یک مسئله این است که او می خواهد به کار و که او را دنبال کنید تا با فرماندار در هفته آینده.”

کومو بود گفت: او را یک سازش که اجازه مقامات فدرال دسترسی دولت سوابق رانندگی در یک مورد به مورد و بر اساس در ازای اجازه می دهد نیویورک یک بار دیگر با استفاده از جهانی ورود و دیگر اعتماد مسافر برنامه های.

اما کومو یک دموکرات نیز به دنبال افزایش فشار افکار عمومی بر مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب ، او به نام دولت تصمیم “اخاذی” در یک صبح روز پنج شنبه در ظاهر در سی ان ان.

“ما شما را هر چه اطلاعات شما می خواهید از راهنمایی و رانندگی پایگاه داده از وسایل نقلیه موتور پایگاه داده برای اعتماد مسافر برنامه. من همکاری. شما در حال حاضر جلوگیری از انجام آنچه شما انجام است که بلاعوض و تلافی جویانه?” کومو گفت: در مصاحبه.

اختلاف شد در انتخابات سال پروکسی مبارزه میان رئیس جمهور و رهبر برجسته حزب دموکرات-اجرای دولت بیش از مهاجرت یک مسئله تهمت اغلب با استفاده از به آتش حامیان او.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام را تکذیب کرد اقدامات دولت است با انگیزه های سیاسی بود.

“این است که در مورد امنیت کشور ما و مردم آمریکا و هیچ چیز دیگری او گفت:” در فاکس نیوز.

اما چند ساعت بعد تهمت حمله کومو در توییتر انتقاد از سیاست های خود در نیویورک در مهاجرت و مالیات شکایت تعدادی از پرونده های حقوقی دولت در برابر او و تکرار لکه دار با هدف فرماندار برادر کوچکتر سی ان ان لنگر Chris Cuomo.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز پاسخ در یک صدای جیر جیر: “زمانی که شما متوقف کردن نقض حقوق و آزادیهای شهروندان از تمام نیروهای جدید ما را به ایستادگی کردن.”

او افزود: “حالا من فایل پرونده های حقوقی و نه فرماندار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مادام العمر نیویورکر در سال گذشته خود را تغییر محل اقامت اولیه به فلوریدا در یک حرکت است که می تواند روشن کردن خود را مالیات. رئیس جمهور صاحب Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا که در آن او اغلب صرف تعطیلات آخر هفته و تعطیلات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید