مغلوب ساختن پیشی جستن رد ویروس کمک برای شهرستانها عمان در ایران

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه را رد کرد و دموکراتیک مطالبات شامل کمک های اولیه برای بسته های پول در شهرهای جدید کروناویروس بسته امداد و او به شدت انتقاد کرد و در واکنش گفت: آنها باید “بازگشت به مدرسه” اگر آنها رد پول های جدید FBI ستاد در پایتخت کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در کنار وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در کاخ سفید نشانه علاقه خود را در جلوگیری از اخراج بحران فدرال یخ منقضی جمعه در میلیون واحد آپارتمان. اما او و خود را بالا فرستاده به کنگره به تصویر کشیده در غیر این صورت دلتنگ چشم انداز به عنوان مذاکرات کشیدن قبل از بلندی مهلت.

“همانطور که در حال حاضر ما بسیار دور از هم” Mnuchin گفت.

تهمت شکایت در مورد “بزرگ نجات پول” برای شهرستانها. “این شرم آور به پاداش بد اجرا رادیکال چپ دموکرات ها با این همه پول آنها به دنبال” او گفت:.

رئیس جمهور بود به انتقاد از خود را GOP متحدان بیش از 1.7 میلیارد دلاری برای FBI ستاد در این لایحه درخواست مخالفت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به عنوان ربطی به ویروس امداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: FBI در ساختمان مرکزی باید باقی می ماند در واشنگتن در نزدیکی وزارت دادگستری. آن را نیز در سراسر خیابان را از او تهمت هتل های بین المللی که می تواند رقابت صورت اگر FBI حرکت به مریلند یا ویرجینیا است که تحت نظر و یک هتل است توسعه یافته در FBI سایت.

“این بهترین قطعه ملک در واشنگتن” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

“جمهوری خواهان باید به مدرسه بروند و یاد بگیرند که” او گفت:. “شما نیاز به یک ساختمان جدید است.”

یک روز قبل از آن تهمت را رد کرد روحانی در بسته بندی به عنوان “نیمه بی ربط” هر چند او گفت که او می خواست برای جلوگیری از اخراج.

کاخ سفید: مذاکره کنندگان بازگشت برای سومین روز مذاکرات استارک تفاوت باقی می ماند بین 3 تریلیون دلار پیشنهاد از دموکرات ها و $1 تریلیون شمارنده از جمهوری خواهان بیش از کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و کسب و کارهای کوچک و جوامع است.

روز جمعه $600 هفتگی بیکاری منقضی می شود به عنوان نشانی فدرال اخراج یخ بر روی میلیون ها نفر از اجاره واحد است. در همان زمان متحده و نقل در حال انتظار در میلیاردها فدرال کمک برای کمک به بازگشایی مدارس و افزایش بودجه برای جلوگیری از شهرداری اخراج.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا با استفاده از یک باغ وحش استعاره برای توضیح به Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع تفاوت بین این دو لایحه در طول خصوصی ایران در کنگره.

می گویند شما در باغ وحش پلوسی گفت: کاخ سفید تیم اواخر روز سه شنبه. شما ببینید یک زرافه. شما ببینید یک فلامینگو. این دو صورتحساب او گفت: “آنها “نیست mateable.” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک به نام دموکرات رویکرد شیر — یک “زیبا شیر است.”

صحبت شد رله توسط دو نفر که مجاز به عموم در مورد جلسه خصوصی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

پول برای کمک به کشورهای شهرستانها و استان ها در حال ظهور است به عنوان مهم خط.

دموکرات پیشنهاد شده حدود 1 تریلیون دلار برای دولت های محلی مقابله با COVID-19 اورژانس هزینه ها و کاهش درآمد در طول اقامت-خانه خاموش شدن ناگهانی. خواهان ارائه هیچ پول جدید به جای آن ترجیح دهد متحده انعطاف پذیری به استفاده از اوایل $150 میلیارد سهم به عنوان مورد نیاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهان مقاومت در برابر دادن پول نقد به استانها و شهرستانها شکایت خود را مدیریت. در یک نقطه در این سال مک کانل گفت: متحده فقط می تواند اعلام ورشکستگی. خانه اش در ایالت کنتاکی است که در میان بسیاری مواجه چاه های عمیق از جوهر قرمز.

روشن است که دموکرات ها تمایل بیشتری به این دلیل که جمهوری خواهان در حال عمیقا تقسیم شده بیش از چشم انداز بزرگ هزینه های دولت است که مک کانل با شدت تضعیف شده ،

با وجود مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات مک کانل در دفاع از رویکرد خود را به عنوان “جدی است.” اما هر لایحه ای است که تنها انتظار می رود برای حمایت از حدود نیمی از ایران اکثریت در سنا است.

“Coronavirus مراقبت می کند که ما در حال تقسیم” مک کانل گفت: در سنا اظهارات. “مردم آمریکا در حال صدمه زدن و کنگره باید پشت خود را.”

با ویروس مرگ و میر بالا رفتن و 4.2 میلیون عفونت در سراسر کشور هر دو طرف مشتاق هستند برای تسکین.

مک کانل اصرار داشت او را قبول هیچ بسته و بدون مسئولیت محافظت از پوست در برابر COVID-19 دعاوی اولویت خود را از شروع.

Pelosi آن را به نام “مسئولیت بر روی استروئیدها” — جارو ممنوعیت آسیب پرونده های حقوقی — و او گفت: مک کانل “صدا مانند یک فرد که تا به حال هیچ علاقه ای به داشتن یک توافق است.”

اما بسیاری دیگر از تفاوت باقی می ماند بیش از بودجه برای ویروس, تست بيمارستان ها و کسب و کارهای کوچک باعث برخی از جمهوری خواهان به نظر تلاش برای تصویب یک باریک تر لایحه یک رویکرد اخراج توسط دموکرات ها به عنوان بیش از حد ناچیز است.

توسط جمعه در $600 هفتگی بیکاری دست انداز انقضای است برای میلیون ها نفر از بیکاری آمریکایی است. جمهوری خواهان می خواهند به آن را کاهش دهد به 200 دلار در هفته به عنوان انگیزه ای برای فشار به مردم به کار می کنند.

در اخراج یخ در محل قرار داده و در ماه مارس دموکرات پیشنهاد گسترش آن اما جمهوری خواهان را شامل نمی شود آن را در لایحه خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن نشده است مشخص آنچه که او مایل به انجام است.

دو اسکناس به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان نقطه شروع در مذاکرات. یک منطقه از زمین مشترک است توافق در دور جدید از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها درآمد $75,000 یا کمتر است.

اما دموکرات ها همچنین اضافه کردن یک جایزه برای کارگران خط مقدم پول برای مواد غذایی و کمک های دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma