مغلوب ساختن پیشی جستن جوهر 2 تریلیون دلار محرک لایحه

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا 2 تریلیون دلار اورژانس هزینه های لایحه به قانون امیدوار به ارائه پول نقد به فردی آمریکایی ها و کسب و کار و امکانات مراقبت از بهداشت همه وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

امضای خود آمد و تنها چند ساعت پس از مجلس نمایندگان تصویب بسته توسط قریب به اتفاق رای دادن صدا تنها با یک و کمتر از 48 ساعت پس از دریافت تایید به اتفاق آرا از مجلس سنا.

“این ارائه خواهد شد به فوریت نیاز به کمک به ملت ما خانواده های کارگران و کسب و کار. و این چیزی است که این همه در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مراسم امضاء در دفتر بیضی با توافق رهبران کنگره و مقامات دولت های شلوغ را پشت سر گذاشت.

“من می خواهم برای تشکر از جمهوری خواهان و دموکرات ها برای آینده با هم کنار گذاشتن اختلافات خود و قرار دادن امریکا برای اولین بار,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“امروز ما همه اذعان ملت ما چهره های اقتصادی و بهداشت و درمان اضطراری در ابعاد تاریخی” گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. او گفت: آمریکایی ها سزاوار کامل در دولت پاسخ “به آدرس این تهدیدات به زندگی خود و امرار معاش خود و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

“این یک زمان است برای بدبینی و یا طعن یا دوم حدس زدن” گفت: عربستان شلاق لیز چنی از وایومینگ. “این یک زمان به یاد داشته باشید که ما در حال شهروندان بزرگترین کشور روی زمین است که ما را به غلبه بر هر چالش ما با آن مواجه شده اند و ما برای غلبه بر این یکی.”

در حال حاضر کاخ سفید و وزارت خزانه داری کوچک کسب و کار دولت و سازمان های دیگر باید سعی کنید برای اجرای قانون جدید است. آن را اجازه سرویس درآمد داخلی برای ارسال 1200 دلار پرداخت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و ایجاد برنامه های به پرداخت نزدیک به 1 تریلیون دلار در وام کسب و کار و تضمین میلیون شرکت در سراسر اقتصاد است.

وجود دارد در حال حاضر تقریبا 101,000 تایید موارد coronavirus در ایالات متحده و این ویروس باعث شده است که بیش از 1500 مرگ و میر در داخل کشور. سعی کنید برای جلوگیری از سرایت بسیار از زندگی در آمریکا تعطیل کرده است. مدارس بسته اند. عمومی ترین گردهمایی لغو شده است. بسیاری از آمریکایی ها را متوقف کرده اند ترک خانه های خود ویرانگر میلیون ها نفر از کسب و کار است که بستگی به هزینه های مصرف کننده برای جریان نقدی خود را.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=flvoS9zVDr8]

اقتصاد را متوقف led 3.3 میلیون کارگر به فایل برای مزایای بیکاری در این هفته تا کنون بیشتر بیش از هفت روز طول در تاریخ اخیر آمریکا.

“من نمی توانم فکر می کنم از هر سابقه ای که وجود دارد این بسیاری از برنامه های درگیر در یک قطعه واحد از قانون که در تلاش بودند به طور ایستاده بود تا به سرعت گفت:” Shai Akabas مدیر سیاست های اقتصادی در مرکز سیاست دو حزبی.

Akabas گفت: قانون حرکت به پمپ 250 میلیارد دلار به نرخ بیکاری برنامه می تواند یک چالش خاص به عنوان آن نیاز به سریع همکاری بین دولت فدرال و هر دولت به عنوان آمریکایی ها همچنان جاری شدن سیل به برنامه با درخواست برای کمک.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از تصمیمات کلیدی خواهد بود بر اساس مشاوره با مشاوران او باید با مدیران وال استریت و “باهوش ترین, درخشان ترین مردم در جهان در امور مالی است.”

“این لایحه نه تنها یک بسته نجات این یک تعهد — یک تعهد است که دولت شما و افرادی که شما انتخاب برای خدمت به شما انجام خواهد داد همه چیز را ما می توانیم به منظور محدود کردن آسیب و مشکلات شما هر دو در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی” گفت: رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا.

برخی از سردرگمی

اگر چه کاخ سفید وعده داده است که آن را اجرای قانون جدید را به عنوان به سرعت به عنوان امکان وجود دارد سردرگمی در مورد خواهد شد که واجد شرایط برای برخی از بودجه اضطراری. برخی از اعضای کروز صنعت نشان داده اند آنها ممکن است قادر به دریافت مالیات دهندگان ایالات متحده کمک حتی اگر تهمت است گفت: چندین بار است که او می خواهد آنها را به ذینفع.

بیش از 150 میلیون خانوار را دریافت چک تحت قانون که ارسال خواهد شد پرداخت 1200 $برای بسیاری از فردی آمریکایی به علاوه $500 برای کودکان. افراد با درآمد بالاتر $99,000 واجد شرایط نیست و کل سود مرحله به مرحله را برای مردم درآمد بین $75,000 و $99,000.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin وعده داده شده در یک فاکس کسب و کار مصاحبه جمعه که IRS خواهد به سرعت از ارسال پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها که واجد شرایط برای فرد چک و مدیریت کسب و کار کوچک می شوی جدید برنامه اعطای وام در عرض یک هفته. کسب و کارهای کوچک خواهد شد که دسترسی به, نزدیک به 400 میلیارد دلار وام از قوانین جدید است.

“ما در حال رفتن به یک برنامه جدید تا جمعه آینده که در آن بانک می تواند به من قرض بدهید. منظورم این است که — است که می تواند یک دستاورد تاریخی است که فقط فوق العاده تهاجمی” Mnuchin گفت. “این یک نام تجاری برنامه جدید وزارت خزانه داری کار با SBA. ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به دلیل آمریکایی ها نیاز است که پول در حال حاضر. آنها نمی توانید صبر کنید برای دولت به سه یا چهار یا شش ماه مانند ما به طور معمول انجام دهد.”

در پرداخت های مستقیم به آمریکایی Mnuchin گفت: “من متعهد است که IRS را دریافت مستقیم این سپرده ها [را] در سه هفته. دوباره کارگران آمریکایی نمی توانید صبر کنید.”

اما وجود دارد تعداد زیادی از موانع لجستیکی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیاز به حل و فصل. برای مثال می تواند مقامات ارسال الکترونیکی پرداخت به خانوار که حساب های بانکی در فایل با IRS به عنوان بسیاری از مردم را به حال خود بازپرداخت مالیات به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی خود را. اما IRS را نیز به احتمال زیاد نیاز به ارسال مقاله چک به میلیون ها نفر از مردم دیگر یک فرایند است که می تواند بسیار طولانی تر است.

به طور مشابه, قانون جدید نیاز خاص نظارت سازه برای نظارت بر چگونگی صرف پول توسط دولت است. آن را هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی جدید “بازرس کل ویژه برای همه گیر بازیابی” یک موقعیت است که باید به تایید مجلس سنا. و رهبران کنگره نیاز به انتخاب پنج تن از اعضای کنگره کمیسیون نظارت که وظیفه نقد و چگونه پول پرداخت شده است.

گالری: تهمت نشانه 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/328stimulus/]

تنها ایراد

جمعه آغاز شد توجه داشته باشید از هرج و مرج عدم قطعیت در خانه, که در آن تهدید یک رویه اعتراض از Rep. توماس Massie R-Ky., مجبور کرده بود بیش از 200 نفر از نمایندگان مجلس به بازگشت به واشنگتن است. این قانونگذاران سفر با هواپیما و ماشین برخی از مکان هایی مانند نیویورک که در آن مردم هستند و قرار است پس از خروج از قرنطینه.

رهبران امیدوار بود به تصویب این قانون توسط “اتفاق آراء رضایت” یا “صدای رای” فقط با چند عضو در حال حاضر به طوری که قانونگذاران پراکنده به کشورهای خود را نمی خواهد به بازگشت به محله های تنگ کنگره آمریکا در میان یک بیماری همه گیر. اما Massie که مخالف این قانون به دلیل آن را می افزاید: به کسری بودجه آماده شد به اصرار بر رسیدن به حد نصاب — و یا اکثر خانه — است که مشخص شده در قانون اساسی است اما به ندرت به اجرا گذاشته است.

Massie حرکت درو شکایت از قانونگذاران از هر دو طرف و از مغلوب ساختن پیشی جستن که او را تمسخر بیش از توییتر به عنوان یک “grandstander وجود دارد” که باید پرتاب از حزب جمهوری خواه.

“من در اینجا به مطمئن شوید که ما جمهوری نمی میرند با اتفاق آرا رضایت در یک اتاق خالی,” Massie گفت: درخواست ثبت رای دادن.

در نهایت رسیدن به حد نصاب بود و در حال حاضر با قانونگذاران ایستاده در اتاق و همچنین در گالری عکس متعلق به طور معمول برای عموم مردم به طوری که آنها می توانید سعی کنید برای حفظ اجتماعی فاصله. هنگامی که زمان برای رای دادن صدا آمد Massie اعتراض خود را مطرح و به سرعت رد و پس از آن نمایندگان مجلس با فریاد در حمایت از قانون پشت سر هم به تشویق در تصویب آن و سپس رهبری به سرعت برای خروجی.

آن را نامشخص زمانی که آنها باز خواهد گشت.

Massie را تنها “هیچ” رای شنیده می شود.

همکاران او بودند خشمگین در اصرار خود را که آنها بازگشت به کنگره در برابر مشاوره از کارشناسان.

تشکر. پیتر تی کینگ R-n. y. توییتی صبح جمعه “از آنجا که از یک عضو کنگره امتناع از اجازه اقدام اضطراری تمام اعضای کنگره باید به نام برای رای دادن در خانه” و افزود: “خطر ابتلا به عفونت و خطر از قانون که به تعویق افتاد. ننگین. غیر مسئولانه است.”

تشکر. دانیل Kildee D-Mich., به نام Massie مانور “یک عمل از غرور و خودخواهی است که فراتر از درک است.”

در مصاحبه روز شنبه, Massie disclaimed مسئولیت برای وادار کردن اعضای بازگشت به واشنگتن با این استدلال که رهبران باید پایبند به نامه ای از قانون اساسی و مجلسی, قوانین است.

“من کاملا رد این تصور که من مقصر یکی چون من اصرار بر قوانین,” او گفت: در یک مرجع به بالا خانه جمهوریخواه “چرا شما نمی indicting کوین مک کارتی برای توطئه برای دور زدن قانون اساسی؟”

“آنها نمی خواهند یک ثبت رای” Massie گفت: از رهبران کنگره. “آنها نمی خواهند به رکورد ساخت بزرگترین اشتباه در تاریخ است.”

حداقل سه عضو مجلس نمایندگان در حال حاضر آزمایش مثبت برای covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس و تعدادی از دیگران بودند قرنطینه پس از نشان دادن علائم و یا آمدن به تماس با به طور بالقوه افراد آلوده.

در طول بحث و رای گیری بسیاری از اعضای عینک دستکش های جراحی. دیگران رفت و به طول های بزرگ به جای خود و دور از دیگران است. برخی برگزار شد دست خود را به عنوان آنها به تصویب دیگر نمایندگان مجلس و یا اعضای هیات.

دو lecterns راه اندازی شد برای بلندگو در طول بحث با یک ضد عفونی کننده دست بطری در زیر هر یک و یک قوطی از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب روی صندلی کنار تریبون. زمانی که هر سخنران به پایان رسید او محو کردن تریبون و میکروفون که از آنها صحبت شد قبل از راه دادن به سخنران بعدی.

شرکت کمک

این قانون همچنین شامل صدها میلیارد دلار در اورژانس فدرال کمک های اولیه برای شرکت های بزرگ رنج می برند به دلیل بیماری همه گیر.

نهایی قانون را ارائه 25 میلیارد دلار در کمک های بلاعوض و 25 میلیارد دلار وام به مسافری خطوط هوایی; $17 میلیارد دلار وام به صنایع تلقی انتقادی به “امنیت ملی” و بیش از 400 میلیارد دلار وام و ضمانت وام برای کسب و کارهای دیگر شهرها و ایالات متحده.

کسب و کار دریافت وام نمی تواند کاهش سطح اشتغال بیش از 10 ٪ تا سپتامبر. 30. آنها باید برخی از محدودیت های اجرایی جبران خسارت بالاتر از $425,000 سالانه و نمی تواند موضوع سهام buybacks محدودیت پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن.

شامل اقدامات اطمینان سویفت افشای دریافت کنندگان کمک های مالی و همچنین نظارت هیئت مدیره برای بررسی خزانه داری را به تصمیم گیری. رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, اعضای کنگره و اعضای کابینه نیز ممنوع از بهره گیری از کمک — اندازه گیری آن نیز به همسران و فرزندان. مستقیم اعطای کمک های مالی برای شرکت های هواپیمایی نیز دارای محدودیت های سفت و سخت است و نیاز به رفتن به طور مستقیم به کارگران و یا منافع خود را.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط اریکا ورنر پل کین مایک DeBonis جان واگنر و جف استین از واشنگتن پست; توسط اندرو تیلور آلن فرهم لوری tanya warren, Darlene Superville, Zeke Miller, مری کلر Jalonick و متی دالی از آسوشیتد پرس; و توسط امیلی کوکران و شریل گی استولبرگ از نیویورک تایمز.

مجلس نانسی پلوسی و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی انجام یک لایحه ثبت نام مراسم جمعه برای coronavirus هزینه های اندازه گیری پس از آن به تصویب رسید در این خانه بر روی یک قریب به اتفاق رای دادن صدا. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/328stimulus/.
(AP/اندرو بیلبائو)

تشکر. توماس Massie R-Ky., مذاکرات به خبرنگاران گفت روز جمعه قبل از ترک کاپیتول هیل پس از تلاش برای وادار کردن مجلس به بازگشت به واشنگتن به رای دادن در بسته محرک. قانونگذاران از هر دو حزب با انتقاد از تلاش رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را تمسخر در توییتر به عنوان یک “grandstander وجود دارد.”
(AP/سوزان والش)

یک بخش در 03/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>