مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در Dems, تماس, کروناویروس جدید خود را ‘فریب’

Category: آرکانساس Comments: No comments

شمال چارلستون S. C. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد جمعه در حزب دموکرات است که سوال خود را از دست زدن به coronavirus تهدید خواستار آن جدید خود را “جعل.”

در یک کمپین رالی در کارولینای جنوبی مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به سرقت برخی از کانون توجه خود را از رقبای دموکرات یک روز قبل از رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند در دولت ریاست جمهوری اولیه.

تهمت متهم دموکرات “سیاسی” coronavirus و افتخار در مورد اقدامات پیشگیرانه او دستور داد در تلاش برای نگه داشتن این ویروس که در چین نشات گرفته از گسترش در سراسر ایالات متحده است.

فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت می کنند, مقامات بهداشت تایید یک مورد دوم از کروناویروس در آمریکا در یک فرد که نمی مسافرت های بین المللی و یا آمده در تماس نزدیک با هر کسی که آن را به حال. رئیس جمهور با اشاره نکرده است که اخبار.

“آنها هیچ نشانه. آنها حتی نمی تواند شمارش آرا خود را در آیووا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به مشکلاتی که گرفتار دموکراتیک رای در آیووا قفقاز Feb. 3.

“آنها سعی کردند استیضاح جعل … این جدید خود را جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دموکرات ها و coronavirus.

برخی از دموکرات ها گفته اند که تهمت می تواند عمل کرده اند هر چه زودتر به تقویت ایالات متحده در پاسخ به این ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات ها تنها می خواهید به او را شکست و استدلال کرد که گام های او گرفته تا کنون نگه داشته اند موارد به حداقل در ایالات متحده و منجر به مرگ و میر ناشی از ویروس است.

“یک ویروس شروع می شود که در چین و خونریزی راه خود را به کشورهای مختلف در سراسر جهان نمی گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده به دلیل اقدامات اولیه که خودم و دولت را در برابر بسیاری از خواسته های دیگر و دموکراتها تنها صحبت کردن نقطه … است که آن را دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را گسل” رئیس جمهور گفت:.

این چهارمین بار مغلوب ساختن پیشی جستن بسیج هواداران خود را درست قبل از یک دولت دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه. او در نوادا در هفته گذشته حتی اگر جمهوری خواهان لغو کرده بود خود را به ریاست جمهوری و پارلمانی برای نشان دادن وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن. به همین ترتیب, کارولینای جنوبی, توافق مقامات تصمیم گرفتند برای برگزاری اولیه این سال است. تهمت نیز برگزار شد و تظاهرات قبل از آیووا قفقاز و مقدماتی نیوهمپشایر.

شمال چارلستون کارولینای جنوبی, جمعیت شوربا آن را تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال شرکت در نظر سنجی غیر رسمی از نامزد حزب دموکرات خواهد بود که بهترین حریف برای او.

جمعیت فریاد زد: برای ایالت ورمونت برنی ساندرز بود که عملا در آیووا و برنده مسابقات در نیوهمپشایر و نوادا و هو ذکر است معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

“من فکر می کنم برنی را آسان تر به ضرب و شتم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برخی از دولت اوباما رهبران جمهوری خواه خواست رای دهندگان به شرکت در چهار شنبه دموکراتیک اولیه و رای Sanders.

بر خلاف سه زودتر رای گیری متحده, South Carolina در نظر گرفته شده است یک نوسان دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد هیلاری کلینتون وجود دارد با بیش از 14 درصد در سال 2016.

زیر است شنبه این مسابقه بیش از یک دوجین متحده رای گیری هفته آینده در سه شنبه مسابقات.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در کارولینای جنوبی در پایان یک هفته برای بازار سهام است. سهام غرق شد دوباره جمعه پس از دیگری وحشی بعد در وال استریت گسترش تار و مار است که دست بازار آن بدترین هفته از اکتبر سال 2008 در اوج بحران مالی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مرتبط است ریاست جمهوری خود را به بازار از طریق توییت ها و سخنرانی ها اغلب در نظر گرفتن اعتبار برای هر بالا در بازار. در حال حاضر برگ برنده در تلاش است تا اطمینان آمریکایی ها اقتصاد هنوز قوی است در حالی که همچنین نظریه پردازی است که نامزدهای دموکرات’ بحث اجراهای spooked سرمایه گذاران.

این ویروس نیز آلوده کرده است 83,000 مردم در سطح جهان و ایجاد حدود 2800 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>