واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه با انتقاد از “بد” و “فاسد” دموکرات که استیضاح او را به عنوان او خود را جشن گرفتند سنا محاکمه تبرئه. او در مراسمی در کاخ سفید که به دنبال یک زودتر ظاهر ملی نماز و صبحانه.

در این مراسم در شرق اتاق رئیس جمهور گفت: “کج سیاست” تا به حال منجر به خود را استیضاح و محاکمه به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. در علاوه بر این به دموکرات او به طور خاص از سوی دیگر ، میت رامنی در ایالت یوتا تنها جمهوری خواه رای و اعتقاد خود را.

“این بد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بقدر یک اتاق پر از حامیان از کنگره و دولت او. “آن فاسد بود. آن پلیس کثیف. آن leakers و دروغگو و این هرگز تا به حال اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر ، من نمی دانم که دیگر رئیس جمهور شده اند قادر به گرفتن آن است.

“در حال حاضر ما که زرق و برق دار کلمه. من هرگز فکر نمی کردم آن را خیلی خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن را به نام” مجموع تبرئه.'”

“این واقعا یک کنفرانس مطبوعاتی. آن را در یک سخنرانی. آن را هر چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: در یک نقطه. “این یک جشن است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=72SwuWhLG-U]

او اعلام کرد که حزب جمهوریخواه هرگز بیشتر متحد و پیش بینی حرکت از تبرئه خواهد او را حمل به انتخاب مجدد در نوامبر است.

اما او همچنین پیش بینی کرد که او ممکن است مجبور به دفع کردن یکی دیگر از استیضاح چالش شاید برای چیزی به عنوان بی اهمیت به عنوان jaywalking.

“ما احتمالا باید دوباره آن را انجام دهد چرا که این افراد رفته اند سنگ سرد دیوانه” به رئيس جمهور است.

او به بررسی تحقیقات علیه او بیش از سه سال گذشته است.

“ما را از طریق روسیه, روسیه, russia,” او گفت: از تحقیقات به مسکو را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. “این همه ب**t,” او گفت:.

او برگزار شد تا یک کپی از واشنگتن پست به آن را نشان می دهد بنر تیتر “تهمت تبرئه” به تشویق در مخاطب است.

او با انتقاد از مجلس نانسی پلوسی و تشکر. آدام شیف دموکرات از کالیفرنیا. “آنها باطل و به معنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آدام شیف باطل است, وحشتناک فرد است. نانسی پلوسی یک فرد وحشتناک.”

او با انتقاد پلوسی گفت که او تا به دعا برای رئیس جمهور حتی در حالی که مخالفت با او. “او ممکن است دعا می کنم اما او دعا برای مخالف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما من شک دارم او دعا می کند در تمام.”

تهمت نیز انتقاد رامنی از حزب جمهوری خواه ریاست جمهوری نامزد در سال 2012 به عنوان “شکست خورده ریاست جمهوری نامزد” استفاده می شود که “دین به عنوان چوب زیر بغل” در هنگام اعلام رای خود را به حذف رئیس جمهور از دفتر.

انتقاد خود را تمدید سابق FBI مدیر James Comey, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مراجعه کننده “که sleazebag,” خود زمانی معاون Andrew G. McCabe سابق FBI مقامات لیزا صفحه و پیتر Strzok او به نام “دو lowlifes,” سابق بریتانیا افسر اطلاعاتی کریستوفر استیل و همچنین به عنوان هانتر بایدن و هیلاری کلینتون و رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

او قدردانی خود را وکیل و یک سری از کنگره خواهان ستایش آنها را یکی یکی برای حمایت خود را در طول استیضاح نبرد. به طور خاص او تشکر بهداشت ، میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت. “شما یک کار فوق العاده,” مغلوب ساختن پیشی جستن مک کانل گفت.

در این روز رئیس جمهور سابق بیل کلینتون بود تبرئه از اتهام شهادت دروغ و انسداد عدالت در سنا استیضاح آزمایشی در سال 1999 کلینتون به نظر می رسد به تنهایی در باغ گل رز و عذرخواهی برای اقدامات خود را در منجر به درگیری و به نام آشتی.

“من می خواهم بگویم دوباره به مردم آمریکا چگونه عمیقا متاسفم من برای آنچه که من گفتم و اصلا به دنبال این حوادث و بار آنها تحمیل شده بر کنگره و مردم آمریکا” کلینتون گفت که در آن زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت دوباره که او هیچ کار اشتباهی انجام داد. برخی از جمهوری خواهان که رای علیه او اعتقاد راسخ گفت که درخواست اوکراین برای بررسی خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شد.

سنا را رد کرد و هر دو مقاله از استیضاح در امتداد خط حزب رامنی تنها عضو اتاق بالایی برای شکستن صفوف حزب. رامنی رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن اعتقاد و حذف از دفتر در مقاله شارژ سوء استفاده از قدرت رییس جمهور این کشور اقدامات نقض آشکار اعتماد عمومی اما او رای دادند در برابر انسداد کنگره مقاله با این استدلال که مجلس باید به دادگاه رفته برای به دست آوردن اطلاعات مسدود شده توسط کاخ سفید است.

مقاله اول سقوط کرد 52-48 کوتاه, از 67 مورد نیاز توسط قانون اساسی برای محکومیت و مقاله دوم رد شد 53-47.

آمریکا نشان داد که آنها همچنان خود را بررسی و حکم جان بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی در حالی که نیویورک نقل مکان کرد و به بررسی هانتر بایدن برای معاملات کسب و کار در اوکراین در حالی که پدر او جو بایدن در دفتر بود.

نماز صبحانه

صبح روز پنج شنبه تهمت صحبت در صبحانه ملی نماز در واشنگتن با پلوسی و دیگر قانونگذاران نشسته روی صحنه است.

صبحانه تساوی مردم ادیان مختلف بیشتر مسیحیان از سراسر جهان به واشنگتن برای یک زن و شوهر از روز از شبکه های نماز و جلسات-از جمله مرکزی رویداد صبحانه که در آن رئیس جمهور آمریکا همیشه صحبت می کند.

در سال 1953 تاسیس این رویداد در نظر گرفته شده است به “متحد کردن افراد از ملیت های مختلف ادیان و دیدگاه سیاسی از طریق قدرت از نماز گفت:” دعوت رسمی برای صبحانه. آن است که توسط قانونگذاران از هر دو طرف.

بسیاری در جمعیت و توافق قانونگذاران به تهمت تمدید تشویق در طول بحث خود را.

“همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این رویداد سالانه است.

وی این اظهارات را پس از یک سری از کتاب مقدس-به نقل از سخنرانی از جمله سخنرانی توسط آرتور بروکس, یک استاد دانشگاه هاروارد و رئیس جمهور محافظه کار اتاق فکر بود که bemoaned یک “بحران تحقیر و قطبش” در کشور و خواست کسانی که جمع شده بودند به “دشمنان خود را دوست دارم.”

“مشکل این است که: شیطان در جزئیات” بروکس گفت. “چگونه می توانم به شما [دشمنان خود را دوست دارم] در کشور و جهان roiled با نفرت ما نمی توانیم به نظر می رسد به پل ؟ تحقیر, کشته شدن” بروکس گفت. “از خدا بخواهید به شما می دهد قدرت برای انجام این کار سخت باشه. برای رفتن خود را در برابر طبیعت انسان است. به دنبال آموزش عیسی مسیح. شما در عیسی مسیح اعتقاد دارند! پیروی از آموزه های خود را.”

“من نمی دانم اگر من با شما موافقم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان میکروفون گرفت.

گالری: تهمت تبرئه شد

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/27acquittal/]

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است. نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم’ هنگامی که شما می دانید که طوری نیست,” او گفت: در یک مرجع به پلوسی که ارائه کرده است که پیام برای رئیس جمهور زمانی که دو رهبر باید sparred publicly.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت که او “به معنای هر کلمه.”

مجلس که سرش را تکان داد در نقاط مختلف در طول تهمت اظهارات بعدا به خبرنگاران گفت که این اظهارات شد “بنابراین کاملا نامناسب به خصوص در نماز صبحانه.” او گفت که او می کند دعا برای رئیس جمهور.

در گذشته نماز صبحانه “رئیس جمهور است و همیشه سعی کردم به ماندن در بالای فرای” گفت: Kevin کروس, یک دانشگاه پرینستون تاریخی که نوشته شده است چندین کتاب در دین و سیاست است. “برای دیدن تهمت استفاده از این سخنرانی به عنوان یک راه برای نه فقط رد اصول اساسی مسیحی مانند آمرزنده دشمنان خود را, اما برای استفاده از آن به بازیگران شک در دیگر سیاستمداران در” ایمان قابل توجه بود چرا که همه چیز قرار است به یک جشن عمومی عبارات ایمان توسط مقامات دولتی.

“این رویداد معمولا شده را به واشنگتن با هم” Kruse گفت. “و این که به جای او با استفاده از آن به بیشتر لکه دار کردن دیگران ایمان و شک و تردید در آنها از عبارات ایمان خیره کننده است.”

“من فکر می کردم این سخنرانی [بروکس] به باور نکردنی ترین و به موقع و دقیق سخت گفتار برای لحظه ای ما مورد نیاز در تحقیر” گفت: Bob Roberts جونیور, کشیش انجیلی NorthWood کلیسا در کلر تگزاس که نظر خود را بگمارند. “ما وجود دارد به دعا برای ساخت پل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات “های غیر ضروری بود و نه تصرف روح ما چه سخنران صحبت شد. من نمی مراقبت از آن زمانی که رئیس جمهور تهمت می شود سخت و متوسط با مردم است.”

رابرتز گفت: او همچنین فکر نمی کنم آن را مناسب برای پلوسی برای نشان دادن مخالفت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در سه شنبه شب را در ایالت متحده آمریکا با پاره شدن تا یک کپی از این آدرس مشاهده کامل دوربین های تلویزیونی.

بروکس “تا به حال فوق العاده خطبه او در مقابل آن دو نفر” رابرتز گفت. “من نمی دانم آنچه که آنها را با آن انجام دهد.”

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط پیتر بیکر از نیویورک تایمز; توسط جیل Colvin, Jonathan Lemire و Zeke میلر از آسوشیتد پرس; و توسط میشل Boorstein و سارا Pulliam بیلی از واشنگتن پست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند روز پنج شنبه در صبحانه ملی نماز در واشنگتن است. “همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “>
عکس نیویورک تایمز/آنا Moneymaker
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند روز پنج شنبه در صبحانه ملی نماز در واشنگتن است. “همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ایالات متحده Sen میت رامنی در مصاحبه ای در مورد استیضاح رای پنج شنبه در شهر سالت لیک تلویزیون ایستگاه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد رامنی در روز پنج شنبه به عنوان “شکست خورده ریاست جمهوری نامزد” استفاده می شود که “دین به عنوان چوب زیر بغل” در هنگام اعلام رامنی رای به حذف رئیس جمهور از دفتر. “>
عکس AP/این Deseret News/لورا Seitz
ایالات متحده Sen میت رامنی در مصاحبه ای در مورد استیضاح رای پنج شنبه در شهر سالت لیک تلویزیون ایستگاه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد رامنی در روز پنج شنبه به عنوان “شکست خورده ریاست جمهوری نامزد” استفاده می شود که “دین به عنوان چوب زیر بغل” در هنگام اعلام رامنی رای به حذف رئیس جمهور از دفتر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (ایستاده) در گفتگو با خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به عنوان آنها می رسند برای مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم جشن در کاخ سفید است.”>
عکس AP/اوان Vucci
رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (ایستاده) در گفتگو با خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به عنوان آنها می رسند برای مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم جشن در کاخ سفید است.

یک بخش در 02/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im